arrow
profile_image
Harrynka
od 26. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ráda bych si nechala udělat kompletní preventivní prohlídku (s laboratoří, ekg atd.), ale zároveň nechci z určitých důvodů měnit obvoďáka, tak by mě zajímalo, jestli někdo nevíte o nějaké klinice v Praze, která tyhle prohlídky (samozřejmě za poplatek) dělá i neregistrovaným pacientům. Díky

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, na preventivní prohlídku máš nárok u svého obvodního doktora každé dva roky, takže by mělo stačit říct jemu. Ale EKG se dělá při preventivní prohlídce až od 40 let.

arrow
profile_image
Harrynka
od 26. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

O obvoďákovi vím, ale práv k němu nechci jít, protože je daleko od místa, kde fakticky bydlím, ale zároveň ho nechci měnit (mám k tomu určité důvody)...

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak existují soukromé kliniky, kde dělají různá vyšetření a je to plně hrazené z přímé platby, třeba www.ghc.cz, ale při těch cenách by bylo asi lepší za tím svým obvoďákem dojet .
Další možnost kontaktovat přímo nějakého praktika, nejlépe v nějakém větším soukromém zdravotnckém zařízení. Tady posílám odkaz - najdi podle Prahy.
Tady

Co jsem tak koukala, tak některý příjímají nové pacienty i zahraniční klienty - což taky asi bude za hotové. Převážně zdůrazňují s jakýma zdr. pojišťovnama mají smlouvy - to je asi častější než že někdo chce platit hotově.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené