arrow
profile_image
tyna121
od 6. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, chci se zeptat pred dvema mesici jsem zjistila ze mam sniženou funkcni š.žlázy. je mi 22 let. nejdriv mi doktorka dala jen euthyrox 50 a jeste sem brala pulku jelikoz sem se nemohla dostat k zadnemu specialistovi, pote asi pred mesicem sem se uz k nemu dostala a zacala sm brat letrox 100 cely prasek, od te doby mi hrozne rostou prsa neboli ni jen proste rostou vyrosli op číslo, nevím čím to je k čemu to připsat, mensteruaci mam pravidelne uz se mi i srovnala diky tem praskum, ale tohle nechapu, díky za vaše názory

Reaguji na tyna121:
nedávno jsem se bavila s jednou paní a ta mi říkala, že se po Letroxu přibírá obecně....
Sama se ze "štítky" vyléčila tím, že šla k léčiteli a ten jí naordinoval léčebnou kůru- kapky a ty užívala po nějakou dobu. Měla 75mg Letroxu každý den(jako já). Teď chodí jen na kontrolní odběry, letrox nebere a je štíhlá jak laňka. Dle jejích slov se přibírá(zavodňuje) po Letroxu.

Tudíž, já to chci vyzkoušet taky. Od doby, co jsem začala brát mám 10kg navrch :-/

arrow
profile_image
Krocánek
od 19. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petrolejkaa:

tak ten vliv štítné žlázy je nesporný,ale podle toho co píšete mi logicky plyne i to, že "máte větší hlad" více jíte a tím přibíráte. Ale z toho bych si nic nedělal. Prostě vyšší přijem vyrovnáte vyšším výdajem. Takže více běhat a cvičit a bude to určitě lepší.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené