arrow
Neprodává v Bazaru

Za pár let bych si chtěla pořídit miminko,tak by mě zajímalo, kolik jste přibrali v těhotenství a jak se vám celkově změnilo vaše tělo. Bojím se,že budu vypadat jako velryba a můj partner by se třeba na mě vykašlal.

arrow
profile_image
petulkaaa
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak pokud by se kvůli tomu, že přibereš kila v těhotenství, až budeš čekat jeho prcka na tebe přítel vykašlal, tak by to byl ten největší blbec pod sluncem Přibírání v těhotenství je normální, blbý by bylo, kdyby jsi ubírala na váze, mohlo by to mimčo ohrozit Ale přibírání je u každýho individuální a závisí na mnoha věcech - třeba na genetice, pohybu v těhotenství (někdo se nemůže hýbat vůbec), stravování atd. Já jsem ještě těhotná nikdy nebyla, ale zrovna hubnu, a taky jsem už párkrát přemýšlela o tom, že jestli se mi to teď podaří a váhu si udržím, stejně to budu minimálně dvakrát zase opakovat Moje maminka přibrala v těhotenství se mnou 6 kilo - to je dost málo, ale jí bylo pořád špatně, neměla moc chuť na jídlo a navíc celý těhotenství něco dělala (pomáhala i na stavbě ), takže fakt moc nenabrala. S bráchem už o pár kil víc, ale všechno po porodu hned shodila. Mamča mého přítele přibrala s ním v těhotenství asi 25 kg - vždycky mi říká, jaký měla chutě a hlad a taky ona měla rizikový a nemohla ani vstát z postele - celý těhotenství proležela a 4 měsíce z toho i v nemocnici. Takže i to se na váze projeví. A s přítelovou sestrou se to opakovalo. A teď je z ní krásná ženská, 40 by jí tipoval jenom málokdo a postavičku má úplně super Jenomže ona je naštěstí z těch, kteří pro to nemusí vůbec nic dělat

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

pussydeluxe
A nezabýváš se ty tak náhodou nějak přehnaně svou postavou? Když se podívám do tvé galerie a vidím tam velmi štíhlou holku a u ní popis: Bože metráček, tak mi to přijde až absurdní.
A ještě víc absurdní mi přijde takhle přemýšlet dopředu o těhotenství. Přesně jak psala Petulka, přibírání a změna postavy je přece v těhotenství normální a chlap, se kterým se rozhodneš mít dítě se na tebe kvůli tomu určitě nevykašle!!

arrow
profile_image
petulkaaa
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vendy86
Bohužel musím souhlasit. Strašně moc se těším až budu mít děti a je to moje největší životní přání, i přítelovo, ale nikdy jsme spolu ještě nepřemýšleli o tom, jak budu vypadat, až budu těhotná. Jenom občas o tom mluvíme ze srandy a smějeme se tomu, až nebudu moct vstát sama z vany nebo až mi budou otíkat nohy Ale i tak se na těhotenství strašně těším a ještě víc na samotný mateřství, protože si myslím, že je to to nejkrásnější, co může žena zažít Joo, vlastně jsme mluvili s přítelem celkem vážně o nabírání v těhotenství - oba se těšíme, až budu mít trošku plnější ty svoje jedničky

arrow
Neprodává v Bazaru

Já se toho bohužel děsím, ani teď nejsem žádná modelka. Dítě bych chtěla samozřejmě až budu finančně zajištěná a budu mít ve vztahu nějakou jistotu. Teď je mi 18 a bohužel mám ještě před sebou několik let studií,takže nevím, kdy budu moct otěhotnět.

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

pussydeluxe tak pre istotu sa sústreď na to niekoľkoročné štúdium... keď ho skončíš a objavíš niekde tento svoj príspevok s otázkou isto sa na tom dobre pobavíš. Pár rokov naviac ti isto pridá iné starosti, ako to, koľko priberieš, keď budeš tehotná (bez urážky)..

arrow
Neprodává v Bazaru

pussydeluxe
Ahoj pussy, myslím si , že partner u kterého se bojíš, že by tě kvůli tlouštce v těhotenství nechal, nemůže stát za to, abys s ním ty děti chtěla mít.
Taky mám z tvého profilu a pár příspěvků pocit, že si moc nevěříš, bojíš se, že tě partner opustí, navíc si někde psala, že děti nazývá parchanty...to není ideální kombinace na mateřství, nehledě na to, že ti je 18...
Já mám 182cm, k tomu 76kg, do modelky daleko jako z Prahy do Paříže a přesto jsem spokojená - přítel je ze mně na větvi a i ostatní chlapi se otočí. Věř mi, není to jenom o postavě Proč vlastně chceš vypadat jako modelka? Myslíš, že s perfektní postavou budeš štastná? Myslím, že potom by sis na sobě našla nějakou jinou "vadu" a zase by ses hnala za ideálem. Chod cvičit a neřeš špíček na břiše - věř mi, že chlapi je stejně většinou nevidí
Já sama jsem ted těhotná a partner i kamarádi mi tvrdí, že to je neskutečně sexy Až najdeš chlapa, který bude dítě chtít, tak sama poznáš, že pro něj budeš bohyně - vždyt budeš nosit vaše společný miminko... Přeju hodně štěstí, Verča

arrow
Neprodává v Bazaru

petulkaaa
Joo, vlastně jsme mluvili s přítelem celkem vážně o nabírání v těhotenství - oba se těšíme, až budu mít trošku plnější ty svoje jedničky
ted si mně pobavila Já se na to těšila taky a hele zatím nic moc

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem nemluvila o tom,že plánuji dítě se svým nynějším partnerem, je to můj první vážný vztah. Samozřejmě to nemůžu vyloučit.

arrow
profile_image
petulkaaa
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Verča11
Já se na to těšila taky a hele zatím nic moc
Ach jo No ale tak u mě musí aspoň trochu povyrůst, jinak by ani děti nevěděly, kde mají začít sát Ale třeba tímhle "mindrákem" jsem se už taky přestala trápit. Všechno je o tom, jak jste tady psaly, začít se mít ráda taková jaká jsem Přítel mi sám říkal, že se mu vždycky líbily prsatý holky, ale teď je se mnou a vůbec mu moje "prsíčka" nevadí a má je rád Moje postava taky není nejlepší, snažím se s ní něco dělat, ale vím, že nikdy nebudu modelka. Navíc mám postavu dost nesouměrnou - nohy svalnatý z kola a navrchu jsem útloučká, takže můj šatník vypadá jakoby jsme byly dvě - trička S maximálně M a kalhoty větší Ale jsem spokojená a i kdybych přibrala třeba 30 kilo, budu ještě šťastnější, protože budu mamča

Tak se tahle diskuze přesunula úplně nekam jinam,ne? ale holky mají pravdu..přítel,který Tě miluje ,Tě bude milovat i 80kilovou..já přibrala přes 20kg,jsem hrozně nateklá..pravda,těším se,až to půjde dolů..ale přítel to neřeší,podporuje mě,mazlí,říká jak jsem roztomilá(ikdyž řekne třeba kulička-ale jemu se to líbí) a po porodu to zas půjde dolů.. A I KDYBY .. Mimčo je to nejdůležitější na světě!!!

arrow
Neprodává v Bazaru

HelliDior
Máš krásný bříško, taky se těším až budu mít pořádný pupík

pussydeluxe
kolik jste přibrali v těhotenství a jak se vám celkově změnilo vaše tělo.
14 kg, ale půlku jsem hned po porodu nechala v porodnici. Od sedmého měsíce jsem jedla hodně střídmě, pže jsem neměla jednak moc chuť ani hlad a přitom jsem v téhle etapě přibrala nejvíc, ale je to normální, mimi v posledních týdnech roste nejrychleji.

Děkují..akorát strie mě trošku trápí..prvně na prsou,pak jeden bok dost popraskal a teď začíná i bříško,tak mi to trochu kazí radost..

arrow
profile_image
stozi
od 16. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak už psaly holky, tohle opravdu nemá cenu řešit, stejně to moc neovlivníš. Já jsem v těhu přibrala 14kg (vše za poslední tři měsíce). V porodnici nechala 5 a zbytek jsem pak musela trvrdě schazovat cvičením a dietou. Teď se chystáme na další a manžel už se zase moc těší na svou velrybku .
A holky k těm prsoum ... taky jsem doufala aspoň v nějaké zlepšení a bylo minimalní . A ani kojením se mi nenalily. Jediný co mi teď zůstalo, je každý prso jinak velký a to o hodně. Po druhym se chystám, že s tím něco udělám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené