arrow
profile_image
Joliechoice
od 10. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, v posledních třech dnech mě dva cizí muži na ulici nezávisle na sobě zvali na kávu. Normálně se mi to nestává takto často. Přimělo mě to k otázce, jestli Vy pozvání přijímáte, ať už z důvodu, že hledáte vztah a je to šance, nebo z důvodu, že třeba poznáte nového zajímavého člověka jako kamaráda? Nebo Vám oslovení na ulici vadí a odmítáte rovnou z principu? Já toho prvního odmítla rovnou, protože mi přišel vtíravý, prohlížel si mě od hlavy k patě apod. Druhý byl docela zajímavý, ale oslovil mě v tramvaji ca. pět sekund, než jsem měla vystupovat a ještě k tomu pozdě večer (navrhoval sraz jindy než ten večer, byl slušný), ale nevěděla jsem tak narychlo co dělat, své číslo jsem mu diktovat nechtěla a musela jsem vystupovat, tak jsem rovnou řekla automaticky ne, děkuji. Leda si od takového člověka vzít v rychlosti jeho email? Díky za rady zkušenějších, ráda si je vyslechnu, abych příště věděla, co dělat

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Rozhodně nepřijímám. Kdyby to byl chlap, který by se mi opravdu moc líbil (což se mi ještě nestalo, ale já tady v ČR potkám tak jednoho pěkného chlapa za dva roky, takže to je normálka), max bych si od něj nechala dát vizitku. Jinak všechna tahle blesková pozvání vždy ze zásady odmítám. Nehledě na to, že tahle sorta mužů to zkusí denně na několik žen - myslet si, že je skutečně nějak enormně přitahuješ a je to od nich zcela výjimečný krok, by bylo opravdu naivní.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Jully: Nehledě na to, že tahle sorta mužů to zkusí denně na několik žen - myslet si, že je skutečně nějak enormně přitahuješ a je to od nich zcela výjimečný krok, by bylo opravdu naivní.

Přesně s tímhle souhlasím. Mám známého, který tohle zkouší na holky a ženy všeho věku, které jsou hezké a štíhlé. Dává jim vizitky, jednou je na nich právník, jednou doktor, jednou ředitel firmy XY. Je fakt, že je to kus chlapa, ale myslí spodkem, ale ty nanyny mu to baští celou dobu, i když je pak vykopne, tak pořád volaj.

arrow
Neprodává v Bazaru

Již jsem to psal zakladatelce tématu...,je to docela odvážné od pána že se takto odhodlá k takovému činu jako oslovit a pozvat na kafe dívku,to bych jako nesvedl.Je zajímavé číst příspěvek od Smarny že známý ještě k tomu ještě rozdává falešné vizitky jako že doktor,právník atd....,to už je síla!To asi opravdu "myslí jak píšete spodkem" .Nezlobte se za ten pánský příspěvek,také pohled protějšku...

Číslo nikdy nedávám ani jiný kontakt, buď rovnou odmítnu pokud se mi nějak nepozdává, v případě slušného fešáka si vezmu číslo/vizitku já a po pár dnech se třeba (v minimu případů) ozvu a pozvání na kávu přijmu Avšak jedná se vždy max o pozvání na kávu někde na rušném místě, ne o pozvání do postele Takže

Cituji Joliechoice: z důvodu, že třeba poznáte nového zajímavého člověka jako kamaráda?

- z tohoto důvodu

Cituji Joliechoice: jako kamaráda

O to ti chlapi určitě stojí...
Jinak souhlas s Jully.

arrow
profile_image
Darbujana
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bucinek07: Ano,s tím také souhlasím,tento typ mužů rozhodně hledá kamarádku,nebo dívku na vážný vztah a vůůůůbec mu nejde o rychlý nezávazný sex,to néééééé

Nepřijímám... ze stejného důvodu jak je psán. Nemyslím si, že jsem první ani poslední a že to pánové mají spíš jako hobby

arrow
profile_image
yxyxyxyxyxy mojeid
od 20. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud mě ten chlap vážně zaujme, tak proč ne, ale to se stává vážně jen v minimu případů

arrow
profile_image
Joliechoice
od 10. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Samozřejmě, že loudily, vulgární a jiné podezřelé tipy tu nemám na mysli! Ty selektuji rovnou. Ale třeba ten druhý typ, o kterém jsem psala, byl na první pohled slušný kluk, který vypadal sympaticky, na popovídání by byl určitě fajn, a jak píše Pedrosjan, tak pro některý kluky to není jen tak oslovit holku. Zároveň já jsem při setkání nebyla oblečená nijak vyzývavě, ale elegantně, vracela jsem se ze svatby, v koktejlkách.

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jee, mě se to nestalo nikdy, kruci holky, jak to děláte?

Každopádně bych to nepřijala. Nikomu nevěřím.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Joliechoice: Ale třeba ten druhý typ, o kterém jsem psala, byl na první pohled slušný kluk, který vypadal sympaticky, na popovídání by byl určitě fajn

Vypadá to, že ses rozhodla sama. Každopádně si uvědom, že muži opravdu neoslovují ženy, aby si s nimi popovídali - natož večer v tramvaji. Takže pokud by tě opravdu moooc přitahoval a byla sis vědoma do čeho jdeš, tak ok, ale kývnout mu jen proto, že byl milý a chceš poznat nového kámíka - ehm, to asi ne. Tím si jen koleduješ o problémy.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji chocolattecoffee: Jee, mě se to nestalo nikdy, kruci holky, jak to děláte?

Možná dostatečně nejezdíš MHD a neprocházíš se po městě Co nejezdím MHD a mám hodně práce, stává se mi tenhle typ oslovení minimálně, naopak mě hodně zvou obchodní partneři, nebo pak večer muži v barech apod.

Cituji Jully: Každopádně si uvědom, že muži opravdu neoslovují ženy, aby si s nimi popovídali - natož večer v tramvaji.

Ty musíš mít hodně zlé zkušenosti co ...

arrow
profile_image
Budizkevsemu
od 26. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bucinek07: O to ti chlapi určitě stojí...

Reaguji na bucinek07:

Přátelství mezi mužem a ženou může existovat, ale jedině 1) pokud jim v rozvinutí vztahu brání společenský konvence (jeden z nich zadaný/zadaná, nejlépe oba, nebo jsou příbuzní) nebo 2) je muž výrazně mladší než žena, nebo 3) je to na profesionální úrovni a nebo 4) tam prostě nejsou silné vzájemné sympatie, ale pak nechápu, proč by měli být přáteli. Tyhle vztahy můžou něco jako kamarádství připomínat.

Zbytek konverguje vždy do normálního intimního vztahu a nebo do tzv. "kamarádství", které rozhodně není symetrickym vztahem, kde by oba z toho měli mít něco, co je obohacuje. Většinou kolegové, kamaráditakyrádi, známí sbírají body (pivko, vypovídání se, znám jednoho, který takhle vyfrézoval v panelovém bytě drážky pro el. rozvody, jiní dokáží půjčovat motorky ), aniž by si to holka uvědomovala, protože kluk tlačí tu káru dál, co nejdál to jde. Ale v momentě, kdy si skutečnost holka uvědomí, tak zase nechce ztratit "kamaráda", protože už takových ztratila požehnaně. Chytrý tzv. kamarád ale situaci pochopí a napne síly jíným směrem. Ti ještě chytřejší pánové spolknou neúspěch, jsou trepěliví a očekávají, že jim tzv. kamarádka může dohodit jednu svou kámošku.

A k pozvání na zastávce. Je to každopádně dobrý signál, že je zájem. Ale určitě to není zájem o kamarádství. Ten, kdo to dělá, má obvykle "kamarádek" dost. Ostatní, kteří jsou nesmělí, včetně žen, by kolikrát někoho oslovili sami. Nemá smysl odsuzovat někoho, kdo se chce seznámit. Je např. v sociální bublině, kde o pot. partnera nebo partnerku nezavadí, tak to zkouší na zastávce. Záleží na způsobu, jak to provede.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené