arrow
profile_image
PandoraV
od 27. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, stala se mi strašná věc! V salóně mi zkrátily šaty, které jsem si zarezervovala. Byla jsem s nimi domluvená, že je zkrátí, ale ukazovaly podstatně menší kus. Takže teď si ani nemůžu vzít boty na podpatku. Myslíte, že má nárok na vrácení zálohy, i když je ve smlouvě napsáno, že pokud si to rozmyslím, propadá záloha salónu?

arrow
profile_image
Lenka12345
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Šaty se přece nezkracují "natrvalo", jinak by přece vysoké holky neměly co nosit Takže pokud je založily, určitě jde délka zase upravit. Tedy na vrácení zálohy nemáš právo, jen ti je poupraví podle tvých představ ještě jednou.

arrow
profile_image
livie18
od 20. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lenka12345: Ahoj nemáš pravdu. Některé salony opravdu šaty zkracují (ustřihnou) a pak už není možné vrátit délku! To samé se stalo i mne. Byla jsem domluvená v lednu na ponechání délky šatů už tak byly tak tak krátké, aby mě nečouhaly boty. V červnu jsem přišla před svatbou na poslední zkoušku a šaty byly ještě o 5 cm kratší než v lednu! Měla jsem je po kotníky - hrůza.Samozřejmě jsem to obrečela,protože bylo velmi náročné sehnat šaty, které by mi opravdu padly. Nenechala jsem si to líbit a chtěla jsem mluvit s vedoucím. Naštěstí měli tyto šaty ještě v jednom salonu, tak jsem si je nechala přivést. Ale byl to šílený zážitek. K tvé otázce: ty sis to nerozmyslela, to oni upravili šaty tak jak jste nebyli domluveni!nechej si zavolat vedoucího nebo někoho kdo to tam má na starost a bez kompromisu požaduj vrácení zálohy.

Vrátit zálohu, přešít šaty ( jestli to lze ) nebo půjčit jiné ( nejlíp dražší a zkusit to ukecat na cenu těch předešlých ) - nenech se odbýt, je to jejich chyba - přece nepůjdeš na svatbu v placatých botech bez podpatků .... !

arrow
profile_image
Sona80
od 5. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mroskvicka: To je přesně důvod proč bych si nikdy nepůjčovala svatební šaty! Za ty přemrštěné ceny půjčovného se dají ušít vlastní na míru. To je hnus prostě, měla bych zkaženou celou svatbu.

jo, přesně, já si za "desítku" šaty koupila.. A nemusela jsem se strachovat, zda mi je někdo nepropálí

Jinak k dotazu... Já bych s nimi vůbec nediskutovala a jako blb bych kvůli nim teda nebyla (v placatejch botách, pokud Ti není skoromanžel po ramena ..). Máš právo na vrácení zálohy, nebo ať navrhnou jinou alternativu... Šaty jiné (jak píše např. Dadabus - i dražší, ale bez doplatku, nebo ať jdou do pr...).

arrow
profile_image
ladycranberry
od 20. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mroskvicka: No nevím, já jsem při šití dala desítku jen za látky, aby ty šaty pak nevypadaly jako ten samý levný hadr z půjčovny.. Ale jinak souhlasím

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené