Reaguji na Katuska29: Tady to je

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Anabella: No moc pěknééé,vypadájí přirozeně,žádné koule,ty fotky sakra matou.Sluší ti.

Reaguji na Tamara79: Děkuji moc

Reaguji na Anabella: Krásné, přesně, žádné koule, nádherná prsa k nádherné postavě!

Reaguji na Katuska29: Jéé děkuji, už se začínám červenat holky. Díky to potěší maminu po dvou dětech

arrow
profile_image
AndrejkaL
od 6. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Katuska29: Katusko, psala jsem do zpráv..

arrow
profile_image
evaneska
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, taky se chystam na augmentaci. Pročítam postupně všechno co píšete a můj poznatek : všechny jste chtěly původně menší prsa a všechny máte větší a podle všeho jste spokojené.
Jako většina se taky těch větších bojím.Nechci vypadat vulgárně. Mám myslím podobnou postavu: 170cm, 48kg, 73pod prsy a myslím, že 350ml bude na mě ažaž..

Reaguji na evaneska: Taky mám z té velikosti strach, nechci,aby byly prsa to první a jediné, co člověka na mě zaujme Je fakt, že třeba Anabella vypadá naprosto luxusně a AndrejkaL. taktéž, větší prsa na nich vypadají úplně přirozeně. Takže to ještě jednou těsně před opkou zkonzultuju s panem primářem, vyzkouším i menší implantáty a podle toho se rozhodnu.

arrow
profile_image
evaneska
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Katuska29: Jo, přesně jak píšeš. Taky nechci, ať když mě někdo uvidí, viděl jenom ty prsa. Anabella i Andrejka je mají fakt krásné, ale vím, že na mě už by to bylo moc. Necítila bych se s nima. Navíc jsem z malého města a vím, že kdyby mě někdo s takovými prsy potkal, tak jsem nadosmrti středem pozornosti
Chci prsa menší, hezké kulaťoučké pevné, ale nežádné balony.

arrow
profile_image
evaneska
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Katuska29: jo a teď jsem se ještě dívala na stránky Dr. Měšťáka- podle fotogalerie se mi zdá, že ten spíš preferuje menší prsa. A třeba takové 310ml se mi u něj zdají až moc! Fakt nevím, ale tam ty fotky menších prsou vypadají mnohem větší. Začínám mít čím dál větší strach, že to přeženu a pak budu litovat!! Popravdě ty tvoje navrhované 400ml se mi zdají k tvé postavě fakt masakrální

Reaguji na evaneska: taky si myslím, že 400 ml je šílené, je to skoro půl kila Dnes jsem byla na koupališti a už jsem větší úchylák než chlap, koukám všem ženám do výstřihu Třeba vedle mě seděla mladá paní, moc krásná, ale prsa na můj vkus až moc velká, možná implantáty, bylo to to první, co člověka na paní upoutalo. Pak jsem viděla druhou paní, která byla velice štíhlá, sportovkyně, svalnatá a měla na 200% implantáty, ale fakt tak zřejmé, úplně se jí pod tou kůží rýsovaly... Snad budu mít štěstí a nebudu ani jako jedna z nich

arrow
profile_image
evaneska
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Katuska29: No přesně! Takhle právě nechci dopadnout! A stím ohlížením "cizích" prsou jsme na tom taky stejně Přítel už mi řek, ať mu pořád nějaké neukazuju, že už se mu bude o tom i zdát. (pořád totiž na netu prohlížím všelijaké galerie a porovnávám velikosti). Nejhorší ale je, že každá velikost vypadá na jiné ženě jinak. Někdy jsem ani nevěřila, že dvě ženy mají stejné velikosti a přitom vypadají tak odlišné-jedna moc hezké tak akorát a druhá úplné melouny!
Asi si nechám udělat 325ml. Co myslíš? já Už jsem z toho věčného študování a porovnávání úplný magor!!

arrow
profile_image
AndrejkaL
od 6. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na evaneska: Samozrejme že na každé žene bude stejná velikost vždy jiná, protože každá má jiný základ. Konečný vzhled implantátu se odvíjí od vlastních prsou. 400ml. ve dvojkach budou melouny, v trojkach budou krasne plné trojky...Neporovnávej a zajdi se poradit v operatérem, on ti poradí a presne rekne jaky asi bude výsledek.

Reaguji na evaneska: Tak to jsem rada, ze na tom nejsem s tim ohlizenim po vystrizich sama Tech 325 ml je, myslím, dobrá volba. Já mám mírnou asymetrii, takže uvažuji, že do menšího prsa si dám 350 a do většího taky 325ml. Fakt budu asi radši, když to bude menší, než větší.

arrow
profile_image
Isabel Lilien
od 24. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, čtu tady všechny ty zprávy a úplně se v tom vidím, jak já jsem tohle přesně řešila před operací. Jestli do toho můžu něco napsat, každá má jinou postavu, u každé je to jiné!! Věřte mi! Jedna si dá 325ml a vypadá to na ní jako melouny, protože má úzký hrudník a jsou ty prsa krásně u sebe, kdybych si dala 325ml já, mám totiž širší hrudník, tak je mám daleko od sebe a budou drobné kulaté, nijaké... Rozhodně bych Vřeskému věřila, on ví co dělá! Taky mi navrhl 400ml, ale byla jsem z toho nervozní, těsně před opkou, když mě maloval než jsem šla na sál, jsem mu řekla, že se těch velkých bojím, nakonec mi dal 375ml. Měla jsem pocit, že mám balony.... ale je to jen o zvyku, protože jste zvyklé mít menší (povolenější) prsa... za pár týdnů budete mít pocit, že ty prsa (silikony) k vám patř a jsou zcela vaše!! A ony ještě tolikrát změní tvar než se dostanou do té oficiální velikosti... jsem skoro 4 měsíce po operaci a teprve teď si říkám, že je mám takové jaké mají být. A vůbec si nemyslím, že mám melouny, klidně bych těch 400 ml zvládla! Míň ani náhodou!! Věřila bych Vřeskému, má to v oku, on se podívá a vidí!! Nenechte se zmást tím, když to u něho na konzultačce zkoušíte v podprdě, to je úplně jiné!! Já když jsem tam strčila ten implantát do podprsenky, tak jsem si klepala na čelo, co to sakra je? Tohle NIKDY! A to bylo jen 300ml!! A nevypadalo to zrovna esteticky pěkně Nikdo vám neřekne, jak budete vypadat po operaci, ale já věřím, že Vřeský by si nedovolil vám tam strčit nějaké melouny, když jste drobné....Nevím no. Neznám jedinou holku po opci, která by řekla: Hmm, měla jsem si dát ty menší! Taková neexistuje! Ale znám 10 holek, co si řekly: Sakra, že já si nedala ty větší Toť vše Hodně štěstí všem

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené