arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Minette: Souhlas. Nechápu o co tu jde...

Cituji JOLLY JOKER: To jako každého se kterým jsi měla sex jsi viděla jako ucházejícího otce svého dítěte? Když by jsi náhodou otěhotněla?

Víš....Existují i ženy, které nespí s chlapem na prvním rande, nebo v baru na WC, tudíž než dojde na sex, tak se lépe poznají.
Pokud jsi potkal jen takový holky, co jsou takové, tak to je blbý, ale nejsou všechny stejný

arrow
profile_image
Zuziik mojeid
od 27. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji JOLLY JOKER: To jako každého se kterým jsi měla sex jsi viděla jako ucházejícího otce svého dítěte?

To je nějak překvapující, že si ženy sexuální partnery trochu vybírají - a podvědomě tak, aby to byl ideální otec jejich dítěte (jinak by je dotyčný ani nepřitahoval)?

Samozřejmě tu nikdo nemluvil o tom, že si při sexu budou domlouvat, kdo bude přebalovat a jestli budou mít hlídání. Když si nasazuješ kondom, tak u toho taky asi nemyslíš na děti, opary, brebery a závažnější nemoci, i když to děláš jako prevenci.

arrow
profile_image
tiny85
od 28. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím dámy,

při hledání rad, Jak na ranní nevolnost jsem narazila na tohle téma a zrovna by mě zajímaly vaše názory na mého chudáka přítele. Ze zdravotních důvodů jsem před víc než rokem vysadila HA,. přitel o tom věděl, samozřejmě. Používala jsem jako ochranu Pharmatex, ale bylo to takové, no s přípravou a pod, potom se nesmět koupat, atd. , nebo kondom, sem tam i přerušovanu solulož. Podotýkám, že mi je 27 let, příteli 28, jsme spolu 3 roky, máme vlastní byt i když ta hypotéka je potvora. Já jsem dítě spíš chtěla, ale nikdy bych ho k tomu nenutila,. No a asi před třemi měsíci si partner přestal dávat pozor, že ho to tak nebaví, takže jsem se snažila aspoň hlídat plodné a neplodné dny. Dva měsíce to bylo v pohodě, teď jsem asi ve 4tt, je mi neskutěčně špatně, nemůžu jíst, když nejím točí se mi hlava, zvracím, nespím, mám noční můry, bojím se, že to nezvládnu, prostě všecky ty věci a od přítele jsem se dozvěděla, že je to v P... , když jsem mu to řekla, nezajímá ho, že skoro nevyjdu schody k nám do 4 patra, nepůjčí mi auto, pry at si nemyslím, že bude vše jen podle mě. nezeptá se jestli něco nepotřebuju, nestará se. tak se chci zeptat jak dlouho mám čekat, že ho to přejde, nebo jestli vůbec. Jestli je to normální reakce na nechtěné těhotenství, protože já sama jsem sice chtěla, ale ted když je to tu , hrozně se bojíma vůbec se necítím přepravená a s tou jeho reakcí a tím, jak mi je je to pro mě spíš trest, než požehnání, tak co myslíte?

Cituji tiny85: nepůjčí mi auto, pry at si nemyslím, že bude vše jen podle mě. nezeptá se jestli něco nepotřebuju, nestará se

Cituji tiny85: Jestli je to normální reakce na nechtěné těhotenství

Jako normální reakce mi to rozhodně nepřijde.

Cituji tiny85: i si partner přestal dávat pozor, že ho to tak nebaví


A co tedy čekal?!

S přítelem si sedni a promluv. Má na tom stejný podíl viny, dokonce větší.
Z Tvé strany snaha to ohlídat byla. Nicméně, pokud by se jeho chování nezměnilo,
zvážila bych, zda je to ten vhodný partner a opora pro život.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na tiny85: Jak řekla ADKA. Naprostý souhlas. Kruci...když ho baví souložit, ale nebaví ho se chránit, tak musel čekat následek. Když mě nebude bavit chodit do práce, tak tam mám taky přestat chodit, ale přesto čekat, že výplatu budu stále dostávat?

Reaguji na tiny85: To není chudák to je i....! Pardon, za ostrá slova. Jak psaly holky nade mnou-když souloží a nijak se nechrání, tak co asi čekal! A to, co nyní předvádí-nějak nemám slov-nemá jediný důvod, aby se cítil ublížený, nebo podvedený-chová se jako buran. Myslím, že v jeho věku, by měl být schopen přijmout odpovědnost, za to, co dělá, i za případné následky!

arrow
profile_image
tiny85
od 28. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Něco takového jsem mu řekla taky, že jsem si to sama neudělala,. Ale dívá se na mě jako bych mu já zkazila život.. přitom, když bude chtít, sebere se kdy ho napadne a půjde, což já asi těžko s děckem, až mě to přestane bavit. Oba jsem počítali s tím, že se to může stát a teď se na mě nemůže ani podívat. Jen mě zajímalo, když už jste psaly o tom, že to v okolí máte, jestli i ostatní regují takhle a pak se to změní, protože, já co mám v okolí, že je jim " podařilo" tak to ti chlapi pobrali trochu jinak a jestli i stejně jako on, nedávali to tak najevo. Neplánovali jsme, takže jsem nečekala, že bude skákat radostí, ani já ne. Ale není mi 17. Prý jsem hysterická a když je mi blbě, tak co čekám, když jsem těhotná, to je logika co..

Reaguji na tiny85:
Můj názor je, že tvůj partner se chová jako blbec, chudákem bych ho nenazývala. Jestliže ho nebaví dávat si pozor nebo používat pořádnou ochranu, tak ho prostě bude muset bavit mít děti. Přiliš mnoho jiných možností není. Otázkou teď je, jak se k tomu postavíš ty. Jestli na dítě budeš chtít být sama nebo se rozhodneš pro (zatím) život bez dítěte a s jiným novým partnerem.

arrow
profile_image
tiny85
od 28. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na mishka999: No to právě vůbec nevím, i když neplánovaně, nejsem z těch co by to chlapa ušily, za každou cenu to nemá smysl a vztah to nezachrání. Jen nevím, jestli je to ještě šok a přejde ho to, nebo ne, protože potom opravdu raději o dům dál, ať sama nebo s prckem.. A opravdu jsem tady zírala, na ty příběhy, jak jsou ty ženské naivní a myslí si, že jim to udrží vztah, partnera, či cokoliv jiného, protože pro vztah asi není větší záťež než dítě..

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tiny85: Oba jsem počítali s tím, že se to může stát a teď se na mě nemůže ani podívat.

Lekl se, asi hodně.

Cituji tiny85: Jen mě zajímalo, když už jste psaly o tom, že to v okolí máte, jestli i ostatní regují takhle a pak se to změní, protože, já co mám v okolí, že je jim " podařilo" tak to ti chlapi pobrali trochu jinak a jestli i stejně jako on, nedávali to tak najevo.

Z mého okolí - většinou reagují smířeně, někteří mají radost hned, ostatní po narození dítěte. A ačkoli vztah ne vždy vyjde, tak dítě milují a nelitují.

Cituji tiny85: Jen nevím, jestli je to ještě šok a přejde ho to, nebo ne, protože potom opravdu raději o dům dál, ať sama nebo s prckem

Možná ho to přejde, třeba má jen zatmění mysli, strach, ale je to od něj dost hnusné Po narození dítěte se jeho chování může změnit, to se stává často, ale jistotu nemáš

Jestli si dítě necháš nebo ne si musíš rozmyslet sama. Každopádně rozmýšlej tak, že s ním můžeš zůstat i sama (tím neříkám volit potrat, já bych si ho v tvém věku nechala i kdybych měla zůstat sama, ale každý jsme jiný).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené