arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Eviška
to máš bezva.
No nevím, už z toho málem blázním. Ještě ke všemu jsem koukala na příběhy s fotkama, které některé holky mají a pomalu mě opouští odvaha. Sice vím, co mě čeká, protože jsem nos měla zlomený(prý to je daleko horší než operace), ale když vidím ty modřiny a otoky, začínám být mírně nervní, jak to sama zvládnu.
Předoperační mám v pořádku, jen mám špatný bilirubin-to je u mě standartní věc. jenže jsem před dvěma týdny dostala chřipku, vyléčila jsem se co nejvíc to šlo, ale poslední tři dny jsem měla ucpané dutiny, až dnes je to lepší a mám trošinku rýmu. Takže je docela dost možné, že mě Záruba v úterý pošle domů.
Vybrala jsem si jej právě kvůli jeho stylu, takže v mé představě jsme se shodli, ještě mu přinesu upravené fotky, aby přesně věděl, jak si to představuji. Vím, že přesně tak mi to neudělá, ale aby měl představu, jak by se mi to líbilo. Já už se málem v zrcadle vidím s novým nosem. A to vím, že bude ještě hodně dlouho trvat, než bude koukatelný.

arrow
profile_image
Eviška
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dirtyangel
Těch pár týdnů a měsíců uteče. A pak to bude dobrý. Ty upravený fotky, nevím, jestli to má smysl, aby si pak nebyla zklamaná...
Líbí se ti třeba nos nějaké celebrity, který mu chceš ukázat?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Eviška
Ne ne, já mám svoji fotku upravenou na počítači podle svojí představy. Chci trošku zkrátit špičku a trochu prohnout. prostě ten Zárubův styl. Tak aby věděl kde přesně a jak by se mi to líbilo. Samozřejmě cokoliv mi udělá bude hezké a budu spokojená, ale i tak mu to chci ukázat.

arrow
profile_image
Fifika
od 22. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dirtyangel
Určitě si na dutiny kup Rhinopront, krásně rozpouští rýmu. Protože budeš mít tamponádu a oteklý nos zevnitř, jde o to aby ti ta rýma v dutinách nezahnisala.

arrow
profile_image
Fifika
od 22. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dirtyangel
Nee, to jsou tablety, chtěla jsem ti hodit link ale vyhrožujete mi zrušením registrace, protože v na www nejsou čárky a háčky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Fifika
3la jsem si je odpoledne koupit, ale neměli je. Máme ale skvělou lékárnici, vždycky mi bezvadně poradí. Doporučila mi dle vlastní zkušenosti jiné a jestli je to možné, vážně to asi pomáhá. Akorát mě pobavilo, že v příbalovém letáku píší užívat dva týdny. Tak jsem si rovnou lupla celodenní dávku a před spaním si dám ještě.
Ještě jednou díky, mě by nenapadlo, že na to může něco být.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

holky nevíte jestli můžu mít při operaci umělé nehty nebo je budu muset předtím sundat? Když jsem byla na slepáku tak mě dalo hooodne práce je přemluvit aby mi je nechali a nesundavali dolu ..

arrow
Neprodává v Bazaru

Irii
hojky, na stránke jednej kliniky už ani neviem ktorej písali, že nechty nesmú byť nalakované...a už vobec nie priesvitným lakom....náhradnou alternatívou bolo, že nebudeš mať nalakovaný jeden prst...tuším ukazovák pravej ruky ( nie som si tým ale už moc istá ) neviem, asi koli monitorovaniu životných funkcií...moc do toho nevidím, ale myslím si, že necht je prvý na rane, keď nie je niečo v poriadku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené