arrow
profile_image
michellee
od 24. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, zajímalo by mě, které agentury (sokrates,amos,tutor..) jsou podle vás nejlepší na přípravu na Práva na Karlovce. Jestli máte zkušenosti, pište prosím, budu moc ráda!

Skvělý je internetový kurz od Aleph + opakování testů z minulých let

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

vzhledem k tomu že přijímačky se dělají přes scia, tak něco, co tě na ně připraví. k tomu tu už témata jsou

arrow
profile_image
madeleine91
od 3. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Rozhodně je absolutně zbytečné vrážet peníze do společnosti jako je tutor, sokrates a pod! Jak již bylo řečeno, zkoušky jsou formou scio testů (www.scio.cz). Mám nejlepší zkušenosti s firmou Aleph (mají jak internetové kurzy, tak i prezenční - http://www.aleph.cz/ ) a hlavně nejdůležitější - pořád a poctivě cvičit minulé testy. Hodně štěstí! ZSV do tebe žádná agentura nenalije, to je potřeba prostě nastudovat z knih (Odmaturuj ze ZSV, na historii 20. století se mi osvědčil Dějepis v kostce)

arrow
profile_image
Sephantes
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já chodila na kurz od společnosti scio.. ale pouze na normální OSP. Ale byla jsem spokojená a myslím, že mi to pomohlo Ale je pravda, že asi seženeš i levnější variantu, ale s ní nemám zkušenosti..

Cituji michellee: Ahoj, zajímalo by mě, které agentury (sokrates,amos,tutor..) jsou podle vás nejlepší na přípravu na Práva na Karlovce. Jestli máte zkušenosti, pište prosím, budu moc ráda!

Sleduješ někdy nabídky práce na jobs? Tam vždy hledají tady ty školitele a když vidím ty požadavky, tak je jasné, že to může učit každý. Kurzy od Tutoru jsou k ničemu (rozdají testy a pak ti řeknou zezadu správné odpovědi, bez jakéhokoliv vysvětlení - totéž si můžeš udělat sama doma zadarmo).

Nakup knížky, testy a uč se sama doma. Stačí to.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené