arrow
profile_image
Luuca
od 10. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, ráda bych si letos udělala certifikát CAE, ale potřebuju na osvěžení angličtiny nějaký kurzík. Mohl by mi prosím někdo doporučit dobrou jazykovou školu?

arrow
profile_image
Joliechoice
od 10. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Chodila jsem asi na půlroční kurz u Caledonian school v Praze a byl skvělý. Dokonce tenkrát (asi před 4 lety) garantovali každému, že zkoušku udělá, pokud bude pravidelně na kurz chodit. V případě neúspěchu u zkoušky pak mohl člověk chodit na nějakou další přípravu zdarma

Chodím na kurz do Tutora v Brně 2x týdně a jsem spokojená. Chce si to teda ještě samo studovat a procházet doma a je to příprava na ty červnové zkoušky.

arrow
profile_image
terinka6
od 12. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dnes, 10:45:06 - Připojeno během spojování:
Příprava na CAE

Ahoj, máte někdo certifikát CAE? Ráda bych si ho udělala, ale bez přípravy to rozhodně nezvládnu a jelikož jsem věčný prokrastinátor a pokud nad sebou nemám pomyslný "bič", tak se prostě nedokážu k ničemu dokopat, uvažuji o nějakém kurzu. Bydlím v Praze, kde je mnoho jazykovek, ale nevím, kterou si vybrat. Vím, že víc záleží na lektorovi, než na samotné jazykovce. Bydlím kousek od Caledonian School, máte nějaké reference? Dále mě zajímá, jestli se ta příprava dá zvládnout za 1 semestr nebo jsou lepší 2 semestry? Vím, že je to dost individuální. AJ se učím odmala, ale mám pocit, že jsem se v poslední době zasekla na mrtvém bodě. Nemám problém se čtením i odbornějších článků v aj, poslech je v pohodě, jen mi trochu pokulhává slovní zásoba a chvíli mi trvá, než se rozmluvím. A co učebnice, která je dobrá?

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Reaguji na terinka6:
Kamarádka chodila sice na přípravu na FCE ale myslím si, že s CAE je to stejně, na British Council. Sice jsou ty kurzy poměrně drahé (cca 8000,- za tři měsíce) ale hodně si je chválila, mají tam zahraniční lektory etc.

Edit: Příště prosím nejdříve hledej a pak zakládej nové téma. Toto téma, se kterým jsem to Tvé spojila, vyběhne z vyhledavače po zadání "CAE" hned na druhém místě.....Je zbytečné zakládat duplicitní témata.....

arrow
profile_image
terinka6
od 12. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Už jsem se lekla, že mi to téma smazali a jenom ho připojili. A koukám, že právě Caledonian má dobrou referenci, tak do toho asi půjdu. Ještě mě napadlo, jestli neznáte v Praze nějakého nejlépe rodilého mluvčího, co na CAE připraví? Dlouho jsem hledala na netu, ale nikoho, kdo by mě nějak přesvědčil, jsem bohužel nenašla Navíc ta cena u individuální výuky..

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji terinka6: Už jsem se lekla, že mi to téma smazali a jenom ho připojili

Pokud se to bude opakovat, tak ho opravdu smažu Ale to pak chodí SZ s informací, proč bylo téma smazáno....Takže příště napřed hledat!

Cituji terinka6: Ještě mě napadlo, jestli neznáte v Praze nějakého nejlépe rodilého mluvčího, co na CAE připraví?

Jak říkám, British Council je na tohle dobrý, sice to nejsou individuální hodiny ale kamarádka se tam rozmluvila opravdu dobře......

arrow
profile_image
verculik
od 29. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já jsem teď začala chodit na přípravný kurz CAE do abcjazykove kurzy. Hrozně jsme se na to těšila, říkala jsem si, že si angličtinu zase osvěžím, dopiluji a pak si udělám zk. Sice jsem byla včera teprve na první hodině, ale jsem TOTÁLNĚ ZKLAMANÁ! Lektor je slovák...Hlavně jsem celou dobu dělali nějaký trapný cvičení z knížky..a to si mohu udělat doma sama....Když jsme něco probírali, ani to pořádně nevysvětlil, ale hlavně, že jsme dělali cvičení z knihy..Přednastavovala jsem si to úplně jinak Myslela jsem, že styl výuky bude jiný......takže abcjazykove kurzy NEDOPORUČUJI!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené