arrow
profile_image
Gabra17
od 12. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Máte prosím někdo zkušenost s přípravným kurzem na LF od jaknavysokou?
Než do toho budu investovat peníze, ráda bych věděla o nějaké zkušenosti druhých..na internetu o tomhle kurzu nikdo nepíše...
Díky za každou odpověď

arrow
profile_image
Audrina
od 11. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Obecně moc přípravným kurzům nevěřím. Na jakou lékařskou fakultu chceš? Podle toho se připrav. Někde stačí modelový otázky, někde se musíš učit víc, ale ani s kurzem nebudeš mít jistotu, že tě na LF vezmou
Spolužačka letos chodila na přípravu od LF v Hradci Králové a u příjimaček jí to nepomohlo vůbec

arrow
profile_image
mentuhotep7
od 28. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pomůže ti to v tom, že máš pocit, že pro to něco děláš. Navíc za to vyhodíš celkem dost peněz, a tak nechceš, aby to přišlo vniveč. Jako posílení motivace je to dobrý, ale z hlediska získaných informací to nijak extra nepomůže a stejně se na to nejlíp připravíš doma sama..

arrow
profile_image
Equa
od 5. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem chodila na přípravný kurz od Sokrata a znovu bych tam už nešla... Víc se toho naučíš sama doma z učebnic .
Naopak přípravný kurz přímo na lékařské fakultě v Olomouci doporučuji. Byly to celkem 3 semináře- chemie, biologie, fyzika a každý trval od 9 do 3 odpoledne cca a stál 500 Kč. Pokud člověk dával celou dobu pozor a zapisoval si věci, které zdůrazňovali, měl u přijímaček výhodu (nebo aspoň já jsem to tak měla). Pár věcí se v nich totiž objevilo- hlavně z chemie .

arrow
profile_image
rhiannon82
od 13. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky bych do kurzu neinvestovala...líp se naučíš doma a sama. Jsem toho zářným příkladem, a to nejsem maturant, jela jsem všechny předměty víceméně od začátku (hlavně fyziku), a k učení jsem zvládala x jiných věcí. A na LF jsem se dostala Na naší fakultu teda byly modelové otázky, tak jsem se po zopakování učiva věnovala právě jim. Kurz by mi fakt nic nedal. A to jsem spíš člověk, co nad sebou potřebuje bič.

arrow
profile_image
lanšmít
od 24. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gabra17:
Ahoj,
já jsem sice nechodila do nějaké firmy, ale přímo na 1LF. A je to k ničemu, kdybych to věděla jak to bude probíhat a co mě budou učit, tak tam nejdu. Jestli chodíš na gympl nebo na zdrávku, tak to ti bohatě stačí. Na těch kurzech se nic nového nedozvíš, to samé ti řeknou právě i v té škole. Spíš si kup modelové otázky od té školy na kterou chceš. To ti pomůže asi nejvíc.

arrow
profile_image
Kyttikat
od 10. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, v současné době docházím na dva přípravné kurzy na medicínu. A svou kvalitou výuky se nedají srovnávat.

Začnu tím horším - http://www.jaknavysokou.cz/ Agentura TUTOR. Tyto kurzy jsou opravdu VYHOZENÉ PENÍZE- rozhodně neplatí jejich vyslovení "Naše zásada: Máte právo dostat za své peníze jen to nejlepší!! U nás budete vždy na prvním místě!" Individuální výuka, jak píší, se nekoná, třída praská ve švech (okolo 35 lidí), lektoři promítají prezentace velmi rychlým tempem a sám jeden lektor vyřkl "Pokud neumíte psát v takové rychlosti jakou mluvím, nebudete si stíhat dělat zápisky". Dále bych také oponovala jejich vyslovení "kvalifikovaní lektoři" - při jednom bloku výuky jsme dostali lektorku fyziky, která neuměla vypočítat příklad, posléze ho vypočítal student. Lektorka další bloky nepřišla ( prý z osobních důvodů).
Dále tyto kurzy mají svou vlastní společnost, která vymýšlí jejich vlastní testové otázky- ty jsou většinou z malé části podobné modelovým otázkám fakult. Podobné otázky, vymyšlené "specialisty" pro tyto kurzy poté naleznete na závěrečném testu, který musíte splnit na 85%, aby vám v případě na nepřijetí na VŠ byly navrácené finance.
Bohužel mne také zklamalo, že nám neposílají žádné osnovy na následující hodiny. Lektor nám odmítl posílat prezentace, které promítá v hodinách. Cena kurzu » 6 790 Kč opravdu neúměrná kvalitě výuky.

Mým druhým kurzem je http://www.kampomaturite.cz/ - Agentura KAM PO MATURITE Tento styl výuky mi velmi vyhovoval. Lektor byl ochotný, v každém bloku jsme probrali osnovu témat a následně si vše znovu zopakovali. Vše jsme si zapisovali a když nám nebylo v něčem jasno, znovu nám to lektor vysvětlil. Výuka probíhala v 6 lidech. Emailem jsme vždy dostali osnovy a zdroje pro studium dalšího tématu. Testové otázky nám lektor vybíral z modelových otázek lékařských fakult nebo je upravil, aby byly podobné. Dostali jsme učebnice fyziky, biologie a chemie Odmaturuj a modelové otázky z MUNI. Cena kurzu vip balíčku byla okolo 8 000 Kč. Tento kurz mohu vřele doporučit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené