arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Poslední dobou trpím depresí, tak bych ráda našla co je na přírodní bázi a opravdu pomáhá, nebo případně homeopatika. Jenom ne třezalku, aby neovlivnila účinnost HA. Uvažovala jsem o sedatifu, Anti-stress Tablets nebo Persen. Jaké máte zkušenosti?

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

O volně dostupných antidepresivech už tady téma je:

https://www.omlazeni.cz/volne-dostupna-antidepresiv a-54-57594-0.html

Reaguji na sapca:
Ono záleží, jakého původu Tvé deprese jsou.
Mě třeba pomohl L-tyrosin, protože mám v nerovnováze štítnou žlázu.
http://vitainfo.cz/eshop/detail.php?idzb=246

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Miska86:
Jo to už jsem četla, ale chtěla bych vědět konkrétní účinky těchto preparátů

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na True:
Deprese mám díky minulosti (znásilnění, špatný dětství..) a taky díky současnosti kdy mám špatnou práci a celkově si připadám nepotřebná. K lékařům nemám důvěru, takže s psychologem se mi to moc řešit nechce.

sedafit je spíš takový na uklidnění.
na deprese funguje dobromysl, nebo magnolie,ta se prodává v tabletkách.

arrow
profile_image
pampalatrala
od 6. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji džiddy: magnolie

Tu magnolii jsem také zkoušela, ale nepomohla mi...zkus oleje, docela dobrý je pupalkový olej, to mi docela pomáhá...

Cituji panda08: ořechy(kešu)

tak proto je miluju! akorát je moc netrávím.

Známá na nervy (a uvádí se i na depresi, ale je určitě nutné zvážit, zda je to ještě lehčí deprese nebo už alou k doktorovi...) pila šišák bajkalský, kapky. Prý se po něm i velmi dobře spí. S antikoncepcí nevím jak se snáší.

Chce to v rámci možností i hnout se současnou situací. Když budeš setrvávat ve špatné práci a k tomu zobat třeba padesát přípravků na zlepšení nálady, nebude to ono.

Na úzkost a emoční napětí je v lékarnách volně prodejný Guajacuran, stojí cca 65 Kč. Na lehké stavy celkem pomáhá, ale pokud se jedná už o hlubší depresivní stavy, tak tam rozhodně nepomůže.

arrow
profile_image
anafara
od 29. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji sapca: Deprese mám díky minulosti

Tohle bys měla řešit jinak a né práškama.Spíš pozitivním myšlením-řekla bych..Na to co bylo v minulosti se vykašli-s Tím,už nic neuděláš a nemá smysl se Tím trápit.A práci si vždy můžeš najít lepší,tak hodně štěstí.

arrow
profile_image
pampalatrala
od 6. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji anafara: Tohle bys měla řešit jinak a né práškama.Spíš pozitivním myšlením-řekla bych..Na to co bylo v minulosti se vykašli-s Tím,už nic neuděláš a nemá smysl se Tím trápit

Víš, ono se to lehko řekne, ale chápu zakladatelku, jak se cítí, můžeš si stokrát říkat, že co bylo bylo a nebudeš se tím zabývat, ale nejde to, stále tě to ovlivňuje, i když se tomu bráníš, mě před 8 lety umřela maminka, bylo to týden po mých 16tých narozeninách a deprese mám bohužel ještě nyní, problém je, že antidepresiva rozhodně nechci a svěřovat se někomu taky ne (nemám na to sílu, tak zvenku vypadám že je mi fajn, ale uvnitř tomu tak není, jak se říká, na tváři úsměv ale v srdci hluboký žal), tak taky zkouším různé přírodní přípravky, bohužel zatím ne s takovým úspěchem, jakým bych si představovala...takže užitečné téma..

arrow
profile_image
Arabella Rose
od 19. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podívej se na dokument Food Matters, najdeš tam, jak psychiatři radí na depresi velké množství vitamínu C a myslím, že ještě B.

Depresi lze dnes léčit moderními léky, je to nemoc se vším všudy a potřebuje lékaře. Najdi si takového kterému budeš věřit, poraď se případně s praktický lékařem. Z deprese se člověk pozitivním myšlením ani vitamíny opravdu nedostane, potřebuješ léky. Ty vydáva psychiatr, ne psycholog. Nemusíš se lékaři svěřovat co jak a proč se stalo, jen řekneš jak se cítíš. Bez léčby se stavy prohlubují a zhoršují až k nevydržení ( případ Karla Svobody ). Využij všech dostupných přostředků současné moderní medicíny a věř mi, že Ti medicína pomůže. Vím o čem mluvím, já bych tu bez této pomoci už dnes nebyla. Léky jsem měla 3 měsíce a dnes jsem zdravá a moc šťastná!

arrow
profile_image
Arabella Rose
od 19. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sizie: přostředků současné moderní medicíny a věř mi, že Ti medicína pomůže

Ha ha, nevím, moc dobře mi teda nebylo po tom medicínském zákroku nebylo, ale jestli někomu dělá dobře mít "vymytý mozek" tak prosim

Reaguji na Arabella Rose:
Nevím slečno o jaký zákrok se u Vás jednalo, tak nemůžu posoudit a ani nechci ve Vašem případě. Radši se jděte pobavit jinam, tohle téma není pro zábavu, to je o nemoci.

Antidepresiva do mozku naopak dodávají chybějící serotonin, takže se rozhodně nejedná o "vymytí mozku".

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené