arrow
profile_image
Claudine
od 18. 1. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
ráda bych vyzkoušela kosmetické přípravky čistě přírodní, nebo alespoň ne plné různých parabenů, konzervantů, silikonů, minerálních olejů a jiných chemických chuťovek. Především bych chtěla zkusit věci, které na kůži necháváme působit dlouho/déle (tělová mléka, krémy na ruce, balzámy na rty), dále výrobky na intim hygienu a na péči o pleť. Říkám si, že sprchové gely a šampony nanesu a záhy hned smyju , tak případné působení chem. lahůdek není nijak dlouhodobé... Když jsem prohlížela různé diskuze a příspěvky na téma "přírodní kosmetika" příp. ta z lékárny, všude je tolik rad, doporučení, kdy navíc jeden názor je dementován druhým, takže jsem z toho dost na rozpacích... Je mi jasné, že každému vyhovuje něco jiného a jinak, než odzkoušením na vlastní kůži, nezjistím, co bude přesně můj šálek kávy. Přesto bych se ráda zeptala jak erudovanějších uživatelů/uživatelek bio/přírodní/lékárenské kosmetiky (např. co se týče složení), tak těch "běžných" - zajímá mě jak spokojenost s určitými značkami, výrobky, tak i nespokojenost, zklamání... Případně budu ráda za tipy na kosmetiku - opět jak značky, tak výrobky. Podotýkám, že finančně sice nestrádám, ale nerada bych (a nehodlám) utrácet "nekřesťanské" peníze.

arrow
profile_image
LenkaMat
od 18. 10. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já sama se nevyznám, a stále tápu, resp. tápu v tom, u čeho zakotvit a která značka je jako kosmetika pro mě nejvhodnější. Zatím jsem nenašla vlasovou, pleťovou kosmetiku, parfémy, které by byli oblíbenými a kupovala bych je nějak cyklicky.

arrow
profile_image
mladucha
od 9. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také jsem zkoušela hodně značek kosmetiky jak od známých značek tak i levnější protože ne vše drahé je dobré, ale nakonec jsem se také začala více zajímat o to co na sebe vlastně patlám, začalo mě zajímat složení a tak jsem nakonec na doporučení kamarádky vyzkoušela AnneMarie Borlind nepoužívám ji tedy dlouho ale zatím jsem spokojená.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené