arrow
profile_image
Ve-ja
od 31. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte,

začala jsem se vyhýbat chemické kosmetice a snažím se nakupovat přírodní kosmetiku. Teď mě zaujala kosmetika Manna. Máte s ní někdo zkušenosti? Jsou to hlavně mýdla na obličej a vlasy, ale i další výrobky pro péči o pokožku.

arrow
profile_image
Dahlia_K
od 10. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zkušenost nemám, ale také jsem na ně narazila a přemýšlím o jejich koupi... Zaujalo mě především mýdlo Eben na obličej a Mýdlo pro zdravé vlasy, kdyby splňovali to co píšou byla bych nadšená! A velkým bonusem pro mě je, že neobsahují palmový olej Pokud je tu někdo, kdo zkušenost má, budu za informace také moc ráda!

arrow
profile_image
Daniela77
od 27. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já mám od Manny černé mýdlo Eben. Také jsem vybírala kvůli tomu, že neobsahuje palmový olej a chemické látky. Mám hodně suchou pleť, ale asi před rokem se mi na čele udělala šílená vyrážka a nemohla jsem se ji zbavit. Už jsem se chystala ke kožní doktorce, ale pak jsem se rozhodla vyzkoušet ještě toto mýdlo. Asi po týdnu začala vyrážka mizet. Hodně mi to zčervenalo, tak jsem se trochu lekla, ale asi to bylo tím, že se vyrážka začala hojit. Po cca 14ti dnech se mi to hodně zhoršilo (ale na stránkách psali, že se to může stát, jak mýdlo začne vytahovat ty špatné věci). Teď mýdlo používám asi měsíc a už to mám skoro v pořádku a pleť je krásně hebká.
Jen mám trochu problém, že mám strašně suchou pleť, takže mě mýdlo trochu pálí a hned po umytí se musím namazat krémem, opět chemickým, takže ještě přemýšlím, že si koupím to bambucké máslo, které taky prodávají.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené