Ahoj,
podobnout diskuzi jsem tu nenašla, takže jsem ji chtěla založit protože bych chtěla skusit přírodní léčbu. Je mi 19let, poslední 3-4roky mám ročně minimálně 5x antibiotika, stále se mi vrací záněty močových čest, chytnu hned kdejakou chřipku, angínu, protože mám úplně zničenou imunitu. Utratila jsem už tisíce za prášky z lékárny a už mě to přestalo bavit. Užívám echinaceové kapky, které mě taky moc nepomohli, protože právě ležím doma se chřipkou, berala jsem všelijaké vitamíny, prášky.
Chtěla bych skusit něco přírodního, ale vůbec nevim co bych měla začít hledat. Napadají mě např. nějaké řasy. Nemáte někdo skušenost? Prosím o jakékoliv rady a skušenosti budu za ně velice vděčná.
Klára

Doporučuji homeopatii. Ale je to běh na dlouhou trať.

arrow
profile_image
Tantomar
od 27. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Záněty močových cest nemívám (zkusila jsi brusinky?), ale nemoci horních cest dýchacích ano. V poslední době se to výrazně zlepšilo poté, co mi na ORL předepsali cyklus 10 inhalací. Nadchlo mě to a koupila jsem si inhalátor značky Omron domů. Stojí něco přes patnáct stovek a inhaluju Vincentku, která je levná. Paní doktorka mi vysvětlila, že ty problémy jsem měla kvůli chronicky vyschlým sliznicím, které jsou vůči všelijakým virózám náchylnější. Na imunitu jsem si na podzim pořídila Echinacinu a myslím, že to mělo slušný efekt. Na únor si chci koupit další balení. Je to trošku dražší, ale co se dá dělat - nebyla jsem obdařena železným zdravím, takže do něj musím trochu investovat.

Echinaceová tinktůra je výborná, ale je potřeba ji brát i několik měsíců.
Přírodní léčba je sice mocná, ale potřebuje delší čas, než ta chemická.
Pokud trpíváš na časté nemoce, o to déle jí to bude bohužel trvat, ale důležité taky je, obě léčby nekombinovat!
Mě na obranyschopnost taky pomohl česnek.
Kupuju si ho sice v tobolkách a to ze známých důvodů a beru ho 3x denně a mám ty nejlepší výsledky.
Při nachlazení jsou vitamíny už téměř zbytečné. Ty jsou dobré spíše jako prevence.
Raději si dej několikrát denně zinek.

Cituji puf: Doporučuji homeopatii

A nebo tak.

arrow
profile_image
Lukáš Vodička
od 8. 7. 2005
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

admin

21
arrow
profile_image
Mpty
od 20. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji True: Mě na obranyschopnost taky pomohl česnek.

mně zas cibule a celkově víc zeleniny

arrow
profile_image
Kelča
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám dobré zkušenosti s medem. Pokud na něj nejsi alergická, doporučuji každý den nechat v puse polévkovou lžíci medu aspoň 10 minut a potom pomalu polykat. Med se lépe dostane do celého těla. To dělám 2 krát za den. Piji mátový, brusinkový, kopřivový, šípkový a lipový čaj a musím říct, že zatím mě dlouho žádná chřipka nezkolila. Na rýmu opravdu pomůže Vincentka nalitá do nosního rozprašovače a zvlhčovat si nosní sliznici. Na kašel to samé, jedině Vincentka.

Reaguji na Tantomar: brusinky jím každý den, sušené, čaje, tobolky... ale to mi nepomohá, měla jsem i uro-vaxom, urinal, uroval,... ale zánět se mi dělá pořád

Reaguji na True:
o česneku, jsem už taky hodně slyšela, jednou jsem sním zahnala angínu, ale to se žaludku moc nelíbilo, bylo mi pěkně těžko, jednou jsem někde viděla reklamu na nějaké kapky, které byly bez zápachu atd... ale nevzpomenu si na název, můžů se zeptat jak se jmenují ty co používáš ty?

Reaguji na Lukáš Vodička: děkuji za skvělý odkaz

Reaguji na Kelča: na med alergická nejsem, jím ho vždy když jsem nachlazená, dneska už jsem do sebe nacpala tak 5 lžíc, ale nevim jestli bych ho mohla jíst takhle každý den, tu vincentku si zajdu hned zítra koupit díky

arrow
profile_image
Rai
od 27. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já vše léčím (i preventivně) silným čajem z čerstvého zázvoru s velkou dávkou citronu a medu. A taky pokud se už nemám večer s nikým potkat, tak si udělám topinky a na to tolik čerstvého česneku, kolik jsem schopná pozřít. Ten je zázračný. Akorát ta konzumace je trochu nebezpečná, kdyby po mé topinkové párty začalo v baráku hořet, tak asi musím zůstat v pokoji, protože mezi lidi se už potom nedá jít...)

arrow
profile_image
Kelča
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rai: Na ten bych zapomněla, ten mám také ráda a ještě je vynikající kysané zelí.

Reaguji na Rai: no já to vyřešila tak, že ho nakrájím na malý kousíčky nebo rozdrtím a zapiju to vodou ale jde to cítit i tak, jen to není tak hrozné.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené