arrow
profile_image
Sovomila
od 4. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte dievčatá,

idem sa vydávať a keďže asi budem trsať do rána aj sem tam slzicku ukvapnem od radosti, koketujem s myšlienkou, že si na túto príležitosť nechám spraviť umelé riasy - akurát som dosť amatér, čo sa tohoto týka a neviem presne, ako to prebieha.
Ktorá možnosť je najlepšia - 3d, 4D, 5...x D, pretože by som rada vyzerala prirodzene, nenechala si zničiť svoje riasy a v podstate doplňovať ich moc nechcem, lebo mi ide iba o svadbu. Vypadajú potom samy? Bude to vyzerať blbo? Môžem si na tú jednu príležitosť namaľovať vodeodolnú linku na horné viečko? A nosím šošovky, oči mám tak normálne, ani citlivé, ale som alergik na peľ a pod, sem tam sa začervenajú.
A posledná otázka - nejaky salón v Brne, cenovo dostupný, ale zas nech je to kvalitné radšej.
Vďaka za všetky tipy

arrow
Neprodává v Bazaru

79

Ahoj,podle mne by ti uplne stačily nějaké kvalitní nalepovací řasy,když si s nimi trochu pohraješ a třeba je prosříháš,nebo si koupíš nějaké v parfumerce,tak to bude vypadat skvěle-neuměle,a v noci odlepíš a máš klid.Já si je upravuji abych nevypadala jako travestita a řasy neměla až do čela.A navíc tě to určitě vyjde do 1000,-(spíš do 500).
A když jsi nikdy neměla tzv.řasu na řasu,tak bych to asi neriskla,můžeš mít třeba alergii na lepidlo,nevíš jaké ta kosmetička používá,a totálně by ti to zkazilo celý svatební den.Já to jeden čas nosila,ale musela jsem jí krotit,že to chci přirozené a né jak většina holek,že když už to mají,tak ať je to sakra vidět,pak mají kartáče,že sotva uzvednou víčko,vypadají unaveně,a je to směšné,Dost cestuji,USA,Mexiko a nikde jsem to nevidela tak přehnané jak u našich holek.

arrow
profile_image
Sovomila
od 4. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dik za odpoveď. Hej presne tým kartáčom by som sa rada vyhla Svadbu však máme tak trocha v divočine, čize si to chcem dať spraviť s malým predstihom a preto som takticky vymyslela, prave kvôli alergii, že si to vyskúšam nanečisto ešte teraz a potom si to nechám spraviť zas v tom istom salóne. Tie nalepovacie, čo píšeš, tie vydržia tak max deň dva že?
Dik ešte raz za tip!

arrow
Neprodává v Bazaru

79

Tak to si na to vyzrála,to je dobře,že si to necháš udělat v předstihu,aby tě pak nic nepřekvapilo.
A ty nalepovací sundavam hned ten den,nebo ráno,záleží jak se vrátim domu z akce,stejně tak ať se vrátim v jakýmkoli stavu,tak se vždy odmaluju a vyndám čočky.Tak hodně štěstí a ať vše vyjde dle představ.

Já to teď šla napsat - kup si vícero nalepovacích a lepidlo, obojí doporučuji zn. Ardell, a zkoušej. Nevím, jestli se budeš líčit sama a kolik , ale určitě vybereš nějaké, co budou akorát. Já s něma vydržela 18 h cestu : vítr, prach, vlhko, make-up se dávno roztekl, ale řasy se ani nehly

arrow
Neprodává v Bazaru

79

Jo,ještě dodám info s výdrží.
Ty nalepovací používám opakovaně,mám na to lepidlo z DM (při nanášení je bílé-abys viděla,kde ho máš a během chvilky je transparentní-jen vždy uchošťourem odtsraním přebytky),a aby působily přirozeně,tak je vždy pročešu se svýmy kartáčkem a řasenkou,tím se ty moje vespod propojí s těmi vrchními"umělými" a mám je tak asi na tři použití,pak už mají na sobě moc vrstev řasenky a lepidlo už taky nedrží.
A ty norkové,nebo jaké ti doporučí (je toho teda kvantum-ale dobrá zkušená holka co to dělá denně,koukne a bude vědět-dle typologie tvých řas).Hlavně ať ti nedává moc tlusté,protože to nalepí na víc tvých tenkých,bude tě to svrbět,a je to takové pnutí.Ale rády si tím ulehčují práci,pač jich tam nasází pár,má to za půl hoďky,efekt super,ale nevydrží to ani týden.Jinak mě to vydrželo asi 14 dní jako nové,a pak se začaly pomalu vytrácet,stejně jako vypadávají i tvoje řasy.Právě to mi na tom vadilo,že to mam jak opelichané kuře a chodit na doplňování každý mesíc a půl,tak na to nemám čas, a tak jsem od toho upustila

arrow
profile_image
Sovomila
od 4. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Díky pekne dievčatá, porozmýšľam, vďaka za tipy. Potom ideme na dobrodružnú svadobnú cestu, kde budem rada, že stíham oholiť nohy, čiže vypelichané oći budú asi to najmenej Tak vďaka ešte raz, ešte keby vám napadol teda nejaký salón v Brne, budem rada, ale začínam koketovať s tými nalepovacími... len mám z detstva asi takú averziu, že to vyzerá ako porcelánová bábika s nepodarenými oćami, čo je asi veľmi zastaralý predsudok, takźe sa ho snažím zbaviť

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené