arrow
profile_image
Girl007
od 21. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sara5:
Ahoj tady je číslo na Ladu Číhalovou 608 456 861 bohužel nevím kde máve Valmezu salón jelikož jsem u ni byla v Hranicích. Pokud ji zavoláš určitě ti podá více informací o místě a cenách. Linky a kontury rtů dělá určitě

Reaguji na chocolattecoffee: To mi přijde dost nepřirozený

Permanent jsem měla jednou v životě, pomohl po pubertálním moooc vytrhaném obočí, ale o přirozenosti nemůže být řeč. Moje mamka ho nosí už spoustu let, chodí na obnovení cca každé 2 roky a opravdu hodně záleží na šikovnosti kosmetičky/tatérky a taky na kvalité barev, které používá. Znám hodně žen, které mají už tgřeba po dvou měsících obočí ošklivě šedé až šedomodré, viděla jsem i vyloženě modré obočí..........takže kvalita barev je rozhodující. Mamka má obočí i po roce stále velmi hezky hnědé.

arrow
profile_image
dyny
od 6. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, nevíte o nějkým salonu v KV? ráda bych si obočí nechala protáhnout a zvíraznit.

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Holky tak já také šla, a musím říct, že to neuvěřitelně moc bolelo a te krve.. bože když zajížděla směrem k nosu tak jsem držela pěsti bolestí... ale co výsledek je super!... bude to světlejší jak se sloupnou stroupky ale jsme s tvarem spokojená ) Brno!

Reaguji na Feiit:
Máš ho moc pěkný.

arrow
profile_image
terka001
od 27. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte holčiny, v pondělí jsem podstoupila permanentní make-up obočí v Karlových Varech u paní Kalousové. Své obočí mám děsně světlé a vlasy si barvím na černo, takže to nevypadá moc esteticky dobře. Tvar mi udělala dokonalý. Opticky mi to zvedlo oči a vypadá to vážně super. Nejdříve jsem se zděsila té tmavší barvy, ale to se časem vyloupe. Zatím sem dny po aplikaci a těším se na výsledek Rozhodně je to lepší než těch pět chloupků co jsem tam měla. Od mala mi totiž obočí už nenarostlo a musela jsem si ho už od 15 let malovat tužkou což už mě nebavilo , když jsem šla třeba do bazénu styděla jsem se za svůj zevnějšek. Teď si jen počkat , ale zatím jsem spokojena. Dělala jsem si to tou přirozenou čárkovanou metodou.

arrow
profile_image
Medea1
od 6. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Feiit:
Pokud byste příště chtěla PM obočí s minimální bolestivostí a krvácivostí, pak mohu doporučit Soft Tap u Dermitage. Aplikace neprobíhá tak hloubkově jako u klasického tetování či použití staršího typu jehel. Jednorázové sterilní jehličky aplikují barvu velmi šetrně a linie tenkých chloupků je tak skutečně věrná a především nenápadná. Minule jsem při návštěvě Dermitage na odcházející paní vůbec nepoznala, že je zrovna po aplikaci, vypadala přirozeně a neměla ani žádné otoky, nebo podobné projevy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Medea1: Jednorázové sterilní jehličky aplikují barvu velmi šetrně a linie tenkých chloupků je tak skutečně věrná a především nenápadná. Minule jsem při návštěvě Dermitage na odcházející paní vůbec nepoznala, že je zrovna po aplikaci, vypadala přirozeně a neměla ani žádné otoky, nebo podobné projevy.

Pokud je to tak šetrné,tak to ale nemůže vůbec mít žádnou životnost.Už takhle jsou jehličky-strojky dost šetrné a netetuje se to až do takové hloubky,proto také nevydrží extra dlouho.
Nikoho kdo byl na tetáži obočí jsem oteklého neviděla nikdy,ať strojkem a nebo tím perem-Taffy.

arrow
profile_image
tararata
od 11. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím,
já jsem šla na permanentní obočí z toho důvodu, že mi nerostlo u kořene nosu a musela jsem si ho každý den domalovávat. Teď ho mám nově a jsem zatím velmi spokojená, jenom doufám, že vydrží dlouho. Takto to vypadá, z dálky úplně přirozeně, nikdo ani nepoznal, že ho mám "nové"

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj jdu teď v pátek na pm obočí..už 4.rokem se rozhoupavám.Máte zkušenosti se salonem Em. V Brně na cejlu ?

arrow
profile_image
Ovečkaa
od 27. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mohl by mi někdo doporučit dobrý salon v okolí Mělník, Neratovice, Kralupy...?
Plánuju PM obočí už dlouho, ale ráda bych nějaké reference, komu se svěřit do rukou.

arrow
profile_image
Bognerka
od 22. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Feiit: Holky tak já také šla, a musím říct, že to neuvěřitelně moc bolelo a te krve.. bože když zajížděla směrem k nosu tak jsem držela pěsti bolestí

PM by neměl z principu být příliš bolestivý, protože správně by se mělo nabodávat do mnohem menší hloubky, než při klasickém tetování. Proto taky není PM navzdory svému názvu trvalý a musí se zhruba každé dva roky obnovovat. Tetování do menší hloubky má také tu výhodu, že se nerozpíjí a dají se vytvořit jemnější a přesnější kontury.

arrow
profile_image
Amy23
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě to teda taky vždycky bolí. A teď jsem byla po dlouhé době a jak to začalo tak jsem si v duchu říkala do.... už jsi zapomněla co jak to bolí? A pak myšlenka: vydrž budeš to mít hezký nebudeš si to muset barvit za to to stojí

A řekla bych že vždycky to vypadá přirozeněji když ženská obočí má a tetuje se to do toho.

Mně zaráží, kolik holek tu píše o sloupávání strupů...
Protože mě dr. Wohlová říkala, ať si to mažu vazelínou, aby to bylo furt zmaštěné a nevytvořily se strupy, které by pak poškodili barvu...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené