arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, jaké máte zkušenosti s rozjasňovači? Já jich mám několik, ale není to úplně ideální nebo už se nevyrábí.

High Beam od Benefitu je sice vyhlášený, ale mě osobně se zdá moc světlý a tvrdý, efekt mi přijde nepřirozený a takový pouťový, k dennímu líčení se mi nehodí a ani večer bych se nechtěla blištit jako diskokoule.

Nejvíce mi vyhovoval Moon Beam, ale ten už se neprodává, ještě ho mám, ale co dál? Má takovou teplou zlatavo-tělovou barvu a hází takové jemné oranžovo-fialové odlesky, není tak jedovatý, jako High Beam, přesto pleť krásně a přirozeně zvýraznil a dodal ji jiskru, hodí se ke světlé i opálené pleti.

Sun Beam je také dobrý, přirozený, ale už je moc zlato-bronzový a hodí se jen na léto k opálené pleti.

Všechny tři rozjasňovače mají tu výhodu, že jsou v lahvičce s kartáčkem a lze je přesně aplikovat buď jako čárky nebo nebo tečky, které lze snadno rozetřít prsty nebo Beauty Blenderem. Obsah je na rozjasňovač štědrý a stačí aplikovat maličko, takže lze bez omezení používat i na větší plochy.

Watt's up je také skvělý na léto, je tuhý, zlato-bronzový, ale musí se ho použít opravdu jen maličko, jinak je až moc výrazný a blištivý. Tyčinka je dost velká, třeba nad rty se neaplikuje pohodlně, ale vydrží snad na věky.

Touché Éclat je také vyhlášený, ale jako rozjasňovač mi přijde zase slabý a nevýrazný a navíc mi tohle balení nevyhovuje, pero mi přijde dost nepraktické a buď z něj vyleze produktu málo nebo moc a hodně ho zbyde v chloupkách a mám obavy, že se z pera nevytlačí všechen obsah. Na větší plochy (čelo, pod oči až k tvářím, na nos, kolem nosu, rtů a očí) také není vhodný, protože se hned vyplácá.

Doma mám ještě pudr Givenchy Prisme Libre 71 Sparkling Dentelle, který vypadá na první pohled nevinně, ale obsahuje hojné množství třpytek, které jsou sice miniauturní, ale ten třpyt je tedy masivní. Jednou jsem si ho pletla s obyčejným pudrem Givenchy a přepudrovala si s ním celý obličej před důležitou obchodní schůzkou a málem jsem dostala infarkt, protože na přelíčení nebyl čas a já se třpytila jako zlatá rybka, takže jsem si říkala, že mě budou mít za blázna. To jsem se rovnou mohla posypat glittry, ale na ples zase bezkonkurenční

Chtěla jsem si konečně koupit vyhlášené perličky Guerlain Meteorites ale po vyzkoušení na ruku jsem byla v rozpacích, protože obsahují opravdu hodně třpytek ... Navíc mám často podrážděnou a začervenalou pleť a nová, limitovaná edice Carousel má nádech do růžova, který prý začervenání pleti zvýrazní Ohlasy na perličky jsou ale skvělé a na fotkách vypadají dobře. Máte s nimi některá zkušenosti?

A co tuhé a tekuté rozjasňovače Nars?

Nechci se blyštit a třypit, chci pleti dodat přirozené a zdravé projasnění, aby byl výsledek projasnění tak akorát. Jaký odstín doporučíte pro světlejší pleť, když nemám zájem o studený, skoro bílý rozjasňovač, kterých je většina?

Máte tip na nějaký matný rozjsaňovač bez třpytek? Objednala jsem si ze zahraničí Dandelion Shy Beam od Benefitu, protože se u nás neprodává, ale ještě ho nemám. V Sephoře žádné matné rozjasňovače bez třpytek bohužel nemají.

Jaké rozjasňovače preferujete a proč? Tuhé, tekuté nebo pudry?

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já ráda používám rozjasňovač z paletky Sleek Face Form, třpytky nemá, vypadá přirozeně. Nebo The Balm Mary Lou Manizer.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám nejraději Girl meets pearl od Benefitu, dle všeho, co píšeš, by ti mohl vyhovovat. Naopak Touche Éclat a jeho dvojče od Clarins mne, navzdory dobrým recenzím, velice zklamali

Cituji Starry_girl: High Beam od Benefitu je sice vyhlášený, ale mě osobně se zdá moc světlý a tvrdý, efekt mi přijde nepřirozený a takový pouťový

Používám ho každý den, dávám strašně malinko a nepřipadám si jako diskokoule

nedáváš toho moc?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené