arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

AHoj,Brali sme pejska od této chovatelky paní Abrlové.Náš spajky smrděl jak prase,a musel se dvakrát koupat jeětě ten den.V baráku smrad.Všude psi.Psů tam měla hodně ale krmivo měla dobré.Dneska sme byli u veta a náš pejsek má v uších svrab.Nejdříve prujem,to byla spíše naše vina,ale měl lupy a zacuchané chlupy.Snad se nedoplatíme.Ale pro našeho spajka všechno.

Máte s ní někdo zkušenost?Více bych od ní pejska nevzala.Ale na místě měl hodně chlupatá ouška vidět do nich nebylo...jinak smrdel.Lupů sme si všimli až pak.Vím že mi řeknete že sem pejska neměla brát.Ale já ho tam nemohla nechat.Jak se mám ted bránit?Máme ho doma asi 11 dní.

Ahoj, za mě: vzala bych si ho taky. Nevím, proč by sis ho neměla brát jenom pro to, že se o něj nějaká ženská neumí starat. Takže u mě máš největší plus za to, že ho máš doma. Ale se zbytkem ti asi moc neporadim. Zkrátka jsem ti chtěla poslat jen psychickou podporu, nezlob se.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Děkuju...já bych ji tam na místě vzala všechno...ona si ho chtěla nechat šli sme si pro fenku...měl skončit jako nástupnce po tatkovi....množitel..dali jsme za něj 5000

Dej udání na místně příslušnou veterinární správu - http://www.svscr.cz/.

Shromažďuj veškeré důkazy - lékařské zprávy, účtenky, foť - předpokládám, kupní smlouvu a doklad o zaplacení máte.

Písemně komunikuj s dotyčnou - echm... osobou - vše doporučeně, informuj ji o průběhu, o vynaložených nákladech...

Ještě doporučuji dát echo na různé "psí" servery a najít případné další "svědky", pro případ žaloby.

Jedná se o chovatelků psů s PP?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nemám kupní smlouvu takže nemůžu dělat nic.....pejska jsem nidky nekupovala...nenapadelo mě že takto dopadne

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Proto píši sem..třeba tu paní někdo zná....chudák naš spajky.....furt se drbal až když sme ouška vystříhali...bylo to na světě

Obávám se tím pádem, že se nejedná o chovnou stanici ale o množitele, tudíž dokázat to vše bude mnohem těžší.

A vlastně na nějakou náhradu nemáte ani právně právo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Napsala jsem jí ,pochybuju že se ale ozve

Je mi líto, ale šance, že bude nějak "potrestána" tu není. Vlastně z právního hlediska nic špatného neudělala. Pokud své psy netýrá, není možný žádný postih.

Jinak by se dalo postupovat v případě řádné kupní smlouvy, popř. u registrované chovné stanice.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak tu apson upozorním,aby si od ní už pejska nikdo nebral...aby se nepodporovalo její množitelství..měla tam jorkšíry, nějakého buldočka a leonbergy

Určitě napiš upozornění i na www.cz-pes.cz.

arrow
profile_image
Limetka 33
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jednalo se o jaké plemeno? Mužeš ji všude zveřejnit jmenovitě a tím udělat špatnou reklamu. I když není smlouva- je 6 týdenní zákonná lhuta na vrácení, jako u zboží. Pohrozila bych ji písemně- doporučeným dopisem a přiložila kopie veteriny a jejich učty. Když ti vet. potvrdí a máte i učty, pak bych ji pohrozila, že bud 1.) Zaplatí veterinu a dá patřičnou slevu , nebo 2.) že štěně vrátíte a ještě vám proplatí veterinární výlohy. Vím, že ho už vrátit nedokážeš, ale, věř mi, že to platí. Já měla to samé.

Limetka 33

Obávám se, že nemáš tak úplnou pravdu. Pokud nemá důkazy o tom, že si štěně koupila a zaplatila, tak množitelka může tvrdit, že štěně ukradla nebo nezaplatila. Bohužel, takto se tito xxxx (nemám slov) jsou schopni chovat.

Leda by Anneettee měla nějaký důkaz - výpověď svědků apod. Ale upřímně - šance něčeho dosáhnout by byly minimální.

A ještě jedna věc - i když věřím, že svrab, zacuchané chlupy a lupy jsou hodně nepříjemné, tak je to stále nic oproti tomu, co se děje u těchto množitelů a v jakém stavu štěňata prodávají a prochází jim to.

arrow
profile_image
Limetka 33
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

My jsme byli pro štěně dva, smlouvu jsme taky neměli a toto platilo. Musela dát nakonec slevu a ráda. Ale štěně mělo prujem, bylo začervené, muselo antibiotika atd. Vím, že platí těch 6 týdnu, ještě jsem to hlídala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené