arrow
profile_image
Angeeli
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Liama: já jsem se zeptala špatně myslela jsem jestli na tom uchu je poznat že je přišité, jizvy nebo divně zkroucené, a tak víš?

arrow
profile_image
Liama
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Angeeli:

Ne vůbec ne..jizvu máš za uchem v tom záhybu, ale není vůbec vidět a zkoucené taky není ...dostaneš tam stejně takovou formu na vyrovnání pod ten obvaz..

Já byla kdysi na Vinohradech u MUDr.Kletenského...už je to teda určitě tak 18 let, hradila to pojišťovna a spokojená rozhodně nejsem....jedno ucho mám větší škoda, že to tenkrát naši nechali být...kdybych byla starší tak to reklamuju!! Bohužel ani teď nějak nejsem schopná dokopat se na reoperaci, nechci se mi absolvovat to chození z obvazy a vyptávání se všech co to vlastně mám...Uši byly odmala moje trauma

ahoj tak ja mám po plastike taky už asi 10 let dozadu jazvy som mala mega vystupne keloidne ale po vypalení dusikom chodila som ku kožnej asi pol roka to neni vobec poznať inak robota velmi pekná a bolesť sa dala prežiť nikto si nevšimol,že mám niečo s nimi robené len keď to niekomu poviem takže sa neboj,že by tie jazvy niako kričali
jedine čo som na uši haklivejšia na dotyk

Zajímavé téma. mě to teda pěkně štve, že mě naši nedali ještě když se to proplácelo pojišťovnou.. a mindráky mám doteď! to jim neodpustím! Kolik to stojí teď, když si chcete nechat přišít uši, prosím řekne někdo? Já mám taky odstáté .. a vždycky mě to hrozně vadilo.. teď už jsem si trochu zvykla nosit i vyčesané různě vlasy a neřešit to, ale často se prohlížím v zrcadle a připlácávám si uši k hlavě jak by to vypadalo asi kdyby mi tak netrčely. achjo..
Klidně bych to podstoupila ..

arrow
profile_image
Angeeli
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MissyEm: ahoj, ono to asi bude různé ale co jsem tak koukala, tak cena za obě uši bude průměrně kolem 10.000,- v lokálu tedy.
já třeba v gumičce z bytu nevylezu, připadam si v tom blbě

arrow
profile_image
Jacquelina
od 6. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já byla na zákroku zhruba před dvaceti lety - bylo mi šest. Našim to doporučila obvoďačka kvůli psychice v budoucnu, sice to se mnou probírali a ptali se mě, jestli na to chci jít, ale v tom věku jsem vůbec netušila, do čeho jdu. Byla jsem ve Vysokém nad Jizerou, dodnes si pamatuji, jak jsme jezdili den co den na převazy, protože jsem měla obvaz každé ráno celej krvavej, špatně se to hojilo, bolelo to, máma asi měsíc nespala, protože noc co noc seděla u mě na posteli a hlídala, abych se neotočila na bok.. a bohužel nemůžu ani říct, že bych byla spokojená s výsledkem. Uši mám nesouměrné, každé trochu jinak odstáté, plus na levém uchu mám pochroumanou chrupavku, což nevypadá pěkně, navíc to občas dodnes bolí. Takže posměškům jsem se v pubertě stejně nevyhnula, naštěstí nejsem typ, kterej by se těma blbečkama nějak trápil, ale mrzí mě, že když už jsem to musela podstoupit, že to nepřineslo lepší efekt.
Jinak věřím, že dneska už je plastika úplně někde jinde, než před dvaceti lety, ale příště bych si snad radši začala posilovat sebevědomí, než bych to podstoupila znova.

Reaguji na Angeeli: Hmm..jako neuvažuju o tom reálně.. ale prostě.. nelíbí se mi to Trochu sebevědomí mi zvedla sestra, když mi řekla ať se podívám na modelky, ty mají taky některé odstáté uši a když jsou hezky namalované tak to nevypadá tak blbě..a to mají kolikrát drdoly vysoko na hlavě. takže to moc neřeším..spíš ty vlasy načechrám ..zase nee že bych je měla ulízlé..to vypadá fakt blbě. Jenom občas mě to štve víc než obvykle..a říkám si kdyby mě naši dali ty uši tehdy přišít...no.. Jinak raději nosím taky rozpuštěné samozřejmě

arrow
profile_image
kuratko_91
od 10. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, já o plastice taky už pár let uvažuji a musím říct, že poslední dobou čím dál častěji. V pubertě jsme culíky nenosila vůbec, chtěla jsme se vyhnout posměškům, teď už je občas nosím, ale necítím se v tom. Nepřijde mi že bych uši měla odstáté nějak moc, ale jedno mám víc než druhé ...achjo...Jsem z Brna, už jsme koukala i po nějakých lékařích zde, našla jsme kladné ohlasy na MUDr. Poláka, nemáte s ním některá zkušenosti? Na stránkách má cenu 8 000 Kč, ale přijde mi, že je to starý údaj, takže počítám tak těch 10 000. Taky bych byla strašně moc ráda za nějaké fotky před a po.

arrow
profile_image
Angeeli
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MissyEm: mě třeba přijde že přišitý uši má Alessandra Ambrosio. a jinak z českých vím jen o Elišce Bučkové, že je měla odstálé ale ta si je nechala taky přidělat.

arrow
profile_image
Angeeli
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jacquelina: tak to mě mrzí čím sis prošla a výsledek stejně není uspokojivý. to jsi byla asi v nějaké normal nemocnici?

arrow
profile_image
Jacquelina
od 6. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Angeeli: To bylo chvilku po revoluci, takže nějaké soukromé kliniky tady vůbec neexistovaly, ve Vysokém bylo jedno z mála oddělení plastické chirurgie v ČSR. Nedělali tam prsa a takové věci, ale pamatuji si, že tam byla spousta lidí se znetvořenýma tvářema a končetinami po opaření, výbuchu pyrotechniky a tak.
Opravdu mě mrzí, že ten výsledek je mizernej, ale o další operaci rozhodně neuvažuji, už mi táhne na třicet a tyhle věci dneska pro mě nejsou zásadně důležité.

arrow
profile_image
Monda
od 14. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

otoplastiku absolvovali obě moje děti ve 4 letech na doporučení p.primářky na chirurgii, kde jsem byla na menším zákroku se synem a ona se s námi loučila slovy : " a příště přijď na přišití uší". Tak jsem se toho chytla, protože dcerka měla ještě odstátější uši než syn a hned jsem ji přivedla z čekárny ukázat a p. primářka mi doporučila otoplastiku pro obě děti a hned jsme dohodli termín. Všichni v rodině včetně manžela se na mě dívali jako na hroznou matku, ale já přitom měla největší strach a navíc jsem to s nimi celé absolvovala a potom i ošetřovala, ale proběhlo to bez komplikací a dnes o tom děti vůbec nevědí, že něco takového podstoupily. Jsem vděčná p. primářce, že mi to doporučila a vysvětlila. Nicméně nečekejte zázraky ! Plastický chirurg sám posoudí jak uši přišije, takže je rozhodně nebudete mít úplně celé přišité a celé přilehlé k hlavě .Moje děti mají každé jiný tvar uší a z toho se vychází. Také mi nejprve přišlo, že dcerka je mohla mít víc přilehlé, ale dnes vypadá naprosto přirozeně a po jizvách ani památky.To jen mně v tanečních tekly potoky slz dojetím, když moje dcerka v nádherné róbě a s vyčesanými dlouhými vlasy zahajovala věneček.

Reaguji na Angeeli: Jde to celkem poznat no.. Já to mám po taťkovi, ten měl uši jak eroplány a tomu je nechali přišít když byl malý kluk.. takže je má v pohodě.. achjo.

arrow
profile_image
Angeeli
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MissyEm: já to mam taky po tátovi, ale tomu se to časem srovnalo samo, je to vidět jen na fotkách když byl jako dítě. takže nechápu proč mě ty uši taky nelehly

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené