arrow
profile_image
veriska
od 25. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky ty první boty jsem si koupila na ples a ty druhé mi koupil přítel jako dárek a teď chce abych je nosila.Jsou sice krásný,ale taky mají docela vysoký podpatek a navíc je mi 19 let,takže si myslím že se to ani moc nehodí.
Když jdeme třeba do města,tak kamarádky mají tenisky nebo žabky a já se v nich cítím divně.Taky jsem toho zatím na podpatcích moc nenachodila,takže za nimi cupitám a snažím se nespadnout a připadá mi,že ze mě mají kolemjdoucí jen srandu.
Přítel je docela neodbytnej a já se nechci pořád hádat o tom jestli ženy podpatky nosí nebo ne.Co by jste dělali vy? nosili je nebo ho poslali do háje?

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No, tak párkrát bych si je vzala, aby neřek, že si to nechci vzít z principu a viděl snahu a pak nikdy víc, pokud by mi nevyhovovaly. Jako pokud se v tom necítíš, tak proč by ses měla nechat nutit v tom chodit. Normálně bych za ně poděkovala a omluvila se, že v tom opravdu nemůžu chodit. A kdyby mě hodlal nutit, tak ať si je zkusí nosit sám.

arrow
profile_image
Elllin
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No mně se na tom nelíbí to, že on tě nutí, to mě chtěl "předělat" bývalý přítel na slečnu, které nosí jenom tenisky.... prostě pokud jsi typ, který se v tom necítí, tak v nich nechoď. Tak bych to viděla asi já.

Jinak si ale nemyslím, že je v 19ti letech divné nosit podpatky, vždyť spousta mladších slečen nosí podpatky takhle po městě.

To sice možná nosí, ale takovýhle štekle, to patří opravdu tak na večer někam honit parádu, a v tom se už ani nějak extra dobře chodit nemůže.. A plus když na to není.. Přítel koupil to co se JEMU líbí a obávám se že s takovou tady slečna brzo bude zakládat téma ne v Botách ale ve Vztazích..

arrow
profile_image
veriska
od 25. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

[reaguji][/reaguji] Nemůžu říct,že by mi nevyhovovaly.
podpatky nosím ráda jen zatím nejsem zvyklá na tak vysoký a taky je rozdíl jít v takových botech večer na párty a chodit v nich celý den po městě což mu nejsem schopná vysvětlit.
Myslím že se mu to líbí a já bych mu ráda vyhověla,ale on to přehání a mě to pak mrzí když se hádáme kvuli botům.Snad si na ně zvyknu nebo ho to třeba omrzí

arrow
profile_image
Nessice
od 29. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud ti jsou pohodlnější botasky a žabky, tak bych boty na takovým podpatku nenosila, rozhodně bych se do toho nenutila ani kvůli němu a rovnou mu je asi omlátila o hlavu.
Možná bych se zeptala, za jakým účelem ti je koupil (teda, pokud jsi neprojevila přání, což podle toho, co píšeš, asi ne)? Osobně to tipuju na splnění nějakého rádoby snu.

Jinak, nejhorší, co může bý,t je podle mě ženská (mluvím obecně, tak si to nevztahuj na sebe), co má vysoké podpatky a neumí na nich chodit, takže pokud to není tvůj šálek kávy a o "zdravosti" podobných bot ani nemluvím, tak se do ničeho nenuť

Aha, ty jsi mezitím napsala příspěvek. No pokud se na to díváš takhle, pak mi není jasné, proč to vlákno zakládáš, když stejně je budeš nosit jemu pro radost... Pokud nejsi schopná obhájit svůj názor a radši mu ustoupíš, tak pak nezakládej další diskuzi na to, že vám to neklape a že se mu musíš pořád ve všem přizpůsobovat..... bože holky, co to s váma je??

On ti koupil ty vpravo? Tak ty mi přijdou vyloženě jako přecupitat z auta do restaurace a nebo na jiné noční aktivity. Je to od něj doct sobecký. Kup mu uplý tanga a řekni, že musí nosit jen ty, když někam jdete. A že tě nezajímá, že ho to někde škrtí a je mu to nepohodlný. To je de.il, toto.

Cituji veriska: Snad si na ně zvyknu nebo ho to třeba omrzí

Kdo chce kam... Promiň, ale ustupuj mu, dělej mu radost, začne to botama, skonší kdoví čím. Ale to je jedno, třeba to pochopíš časem, já byla v prvním vztahu taky tele.

Já bych mu to hezky oplatila, nutila bych ho něco dělat, nebo nosit co ho tak nebere. Ale s takovým člověkem bych to opravdu dlouho nevvydržela, ráda udělám radost příteli, ale vše má své meze a můj přítel by se ke mě nikdy nechoval takhle hnusně, jako bych byla jeho majetek. Nutit tě do čehokoli a pak se s tebou hádat kvůli takové absurditě, to by mě zajímalo jak to bude pak po delší době vztahu. Ruce od něho pryč raději a najdi si někoho kdo si tě bude vážit a mít tě rád takovou jaká seš. Neřekla bych nic, kdyby po tobě chtěl jednou za čas nosit podpadky protože by chtěl mít chvíli radost, ale pořád to je moc.

Já bych to tak nehrotila,že když mu ustoupí,tak potom mu bude ustupovat ve všem.Myslím si,že její přítel je ujetej na vysoký podpatky

Jinak co mě taky zaráží je to jak se k tobě chová,protože ať se mu to libí sebe víc,tak tě nemůže nutit pro svoji úchylku trpět. Já osobně jsem jednou v takových botech strávila celý den odpoledne běhala po městě,večer šla do baru a když jsem se v noci vracela domů,tak mě tak bolely nohy,že jsem myslela že nedojdu. Psala jsi,že nejsi na tak vysoký podpatky zvyklá,takže pokud běháte po městě,tak tě musí hrozně bolet nohy a pokud to není schopný pochopit,tak je slušně řečeno bezcitný.
Dupni mu podpatkem na nohu ať zjistí jak s takových botů můžou bolet nohy.Ja bych chlapa,který by se ke mě takhle choval asi poslala do háje

arrow
profile_image
kaTUZKA
od 17. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych přítele hned neodsuzovala a do de.ilů a podobně bych mu taky nenadávala... Jednoduše jí chtěl udělat radost a je to hold asi ješita, tudíž chce, aby si je nosila co nejvíc, aby se mohl kochat pohledem na dlouhé nožky přítelkyně, které tahle štechne nejspíš vytvoří Ale pokud se v tom necítíš a navíc v tom i legračně chodíš,rozhodně je nenos- nenechej ze sebe dělat troubu, aby se ti kolemjdoucí smáli, navíc jde i o vlastní pocit, že ti to sluší a ne že vypadáš jak bl.eček
Já bych to asi vyřešila tak, že bych příteli jemně naznačila, že mě botky třeba trochu tlačí a tak i když se mi líbí, je nemůžu moc často nosit... a pak bych si je třeba jednou za čas vzala až bych šla s přítelem třeba do kina, nebo na večeři, nebo někam, kde vím, že toho moc nenapochoduju...

Cituji kaTUZKA: Já bych přítele hned neodsuzovala a do de.ilů a podobně bych mu taky nenadávala... Jednoduše jí chtěl udělat radost a je to hold asi ješita

Tak to bych určitě neřekla, podle mě chtěl udělat radost sobě a to je sakra rozdíl. A to, že se už kvůli tomu hádají? No, každá máme asi meze jinde, já bych to netrpěla, aby mi nutil něco co je mi proti srsti.

arrow
profile_image
BlackRose
od 5. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Akosi mi nie je jasné ako môže chlap ženu nútiť, aby nosila vysoké opätky... Však keď niečo nechcem nosiť, tak to nosiť nebudem. Okrem toho, ja by som v takých botách nedokázala ani stáť nie to ešte v nich chodiť Takže nehrozí, aby som v nich niekam išla...
Ale zasa si nemyslím, že by bolo nevhodné nosiť takéto boty v 19 rokoch. Nevhodné je nosiť ich, pokiaľ v nich nevieš chodiť

Na tvojom mieste by som si obula to čo mi je pohodlné. A keď sa to priateľovi nebude páčiť, tak ho pošli do hája.

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No, tak já jsem tvrdá palice - natož když mám něco "příkazem", takže bych se sekla a just bych je nenosila. (mmch. mám veelmi podobné a jsou dost pohodlné i na běžné nošení. Je tam skrytá platforma, takže vlastní podpatek má asi jen 9cm)
Jestli chceš příteli jó vyhovět, ber si je, když půjdete někam spolu, jinak si nos co chceš.

arrow
profile_image
kaTUZKA
od 17. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji BlackRose: Akosi mi nie je jasné ako môže chlap ženu nútiť, aby nosila vysoké opätky... Však keď niečo nechcem nosiť, tak to nosiť nebudem.

Přesně tak
Reaguji na kanka: Já si neumím představit situaci, kdy by mě přítel nutil nosit podpadky a já bych se neuměla proti tomu ohradit... Tak snad mám pusu a tak si to s přítelem můžu v klidu vyříkat, promluvit si o tom.. a to že chtěl udělat radost i sobě, no bože... taky sem příteli dala třeba tričko, trenky, nebo podobný věci, protože sem chtěla udělat radost jak jemu, tak sobě, páč se mi v tom líbil nic bych neodsuzovala... stejně tak se mi stalo, že sem přítele obdarovala trenkama, který se mi sice moc libily, ale on se v nich necítil, tak mi to taktně naznačil a hlavu sem mu kvůli tomu neukousla a pakud ten její přítel alespoň za něco stojí, tak to pochopí...pokud ne, tak pak bych ho hnala, ať si jde ego honit na někom jiným...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené