arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tiakia: Nikomu vám nepřijde divné,že spolu sexují,mají u toho ponožky a slečna ještě jako bonus pořád podprsenku?

No ano, já jsem se to snažila ignorovat: takové ty poznámky "teď si řekneme, že se svlečeme", "vždycky se milujeme jen v posteli", plus ty ponožky apod. Skoro to vypadá, že je to taková ta dvojice, co si řekne dnes ve 22.30 budeme mít sex, ona si lehne, on si lehne, dají si deset minut v jedné poloze a konec. A to nemluvím o tom, že po takové době ji pořád neviděl komplet nahou. Přijde mi, že mají celkově sex totálně o ničem - ale na to se slečna neptala, takže jsem se ve svých reakcích držela zadání.

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Jully: že mají celkově sex totálně o ničem

no, já nevím, ale přijde mi, že když jsou oba nejspíš nezkušení, on asi víc, tak ten sex těžko může být nějak zvlášť o něčem

Nebo já nevím, celé mi to přijde jako když se pokoušejí milovat nějací hodně mladiství...tak doufejme, že slečna jen nepíše, že je jí 18 a není jí ve skutečnosti třeba 13...to by pak odpovídalo

arrow
Neprodává v Bazaru

S faktem, že musí bát oba při sexu vysvlečení bych vážně nesouhlasila a myslete si co chcete. Každopádně jste je nikdo při sexu neviděl, tak nedělejte unáhlené soudy.
Asi (?) máte dost velké mindráky, přes který tohle do diskuzí ventilujete, ale tím nikdo nikdy tazatelce nepomohl!
Já myslím, že rozuzlení přijde samo a zanechejte té agresivity, vždyť je to nepříjemný i číst.

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Opravdu to působí nezkušeně. Představila jsem si ležící slečnu na posteli jen v ponožkách a podprsence, omlouvám se, ale vykouzlí mi to úsměv na tváři
Jinak problém s podprsenkou, buď bych si ji sundala sama nebo bych příteli řekla, že ještě na něco zapomněl, to je celé. Žádná věda.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji nicool: Asi (?) máte dost velké mindráky, přes který tohle do diskuzí ventilujete, ale tím nikdo nikdy tazatelce nepomohl!

Tak myslím, že v téhle oblasti zrovna my, které jsme se o tom zmínily, rozhodně mindráky nemáme (soudě podle příspěvků v jiných diskuzích). Navíc je nesmysl, že jsme neporadily, myslím, že jsme to tu se slečnou rozebíraly ze všech stran.

Cituji nicool: S faktem, že musí bát oba při sexu vysvlečení bych vážně nesouhlasila a myslete si co chcete.

Tak jistě, že jsou situace, kdy se člověk ani vysvléknout nestihne, nebo má na sobě naopak úmyslně nějaký sexy obleček apod. Ale milovat se po takové době POKAŽDÉ částečně oblečení a pouze v posteli, neznat vlastně ani tělo svého partnera a nebýt schopen s ním mluvit o podprsence, to zní přinejmenším zvláštně.
Jasně, kdyby oběma bylo patnáct, tak asi OK (i když myslím, že i v tomhle věku mohou mít a běžně mívají partneři fajn sex), ale slečna píše, že je zkušenější a zmiňuje bývalé partnery, což je divné.

Opravdu me až zaráží kam ste se dostaly v tomhle tématu ikdyž otázka je úplně jasná

Reaguji na Jully: Po jaké době?Určila jsem snad přesně dobu?A to že sme spolu neměli sex ve sprše ještě neznamená že to děláme jenom v posteli takže si ty vaše dohady o tom jak sme oba staří a zkušení nechte,na to se tu nikdo netázal

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené