arrow
profile_image
Patt27
od 21. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, potkala Vás někdy touha znát budoucnost a uškodily jste si tím. Například ptaly jste se na vztah, který do té doby fungoval a po negativní věštbě se rozpadl i když by jnak nebyl důvod.

arrow
profile_image
Simusha
od 16. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak já byla asi u 7 věštkyň za svůj život..vždy jsem tam šla, když mě něco trápilo, nebo jsem o něčem pochybovala...Ptáš se, jestli nás věštba nějak ovlivnila, takže já bych musela být asi 4x těhotná, 5x vdaná, potom i rozvedená, žít v Americe s boháčem, s přítelem, se kterým jsem do teď už 7 let, jsem se měla rozejít před 4 lety, můj táta měl zemřít před 3 lety v autonehodě, máma měla být nemcná a jít na operaci (nikdy nebyla) a na mě měl číhat bohatý podnikatel se kterým budu šťastná až do smrti.
Takže asi tak. Už ke kartářkám nechodím, protože kdybych se tím měla řídit, musela bych zbláznit!

arrow
profile_image
Simusha
od 16. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ještě dodám, na vztah jsem se ptala vždy, řekly mi tak střídavě, že přítel se pro mě absolutně nehodí, že něco tají, že mě podvádí, jiné zas řekly že je to nejlepší chlap, no a vyber si. Jak jsem po výkladu odešla domů , tak jsem na to zapomněla.

arrow
profile_image
Patt27
od 21. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

tak to souhlasím, já taky jsem chodila a už nechodím a ani jim nevěřím. Je to samé co by, kdyby, může se stát a potom ve skutečnosti je to jen na nás.

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně věští moje kamarádka a zadarmo, takže nemá potřebu se mi nějak věštbou "zavděčovat". Já jsem tomu taky nevěřila, ale co mi vždycky vyčetla z karet, to se taky stalo a nebyly to žádné neurčité fráze, ale konkrétní případy. Někdy to znělo až dost nereálně a já se tomu smála, pak ale přišel vždycky nějaký zlom a ono se to stalo. Na esoteriku se ale bohužel nabalují hodně podvodníci. Kamarádka mi řikala, že za tohle by se peníze brát neměly. Jinak já u ní hledám pomoc, když si s něčím nejsem jistá a chci vědět, jak to vypadá. Jestli budu mít bohatýho manžela, je otázka mimo mísu.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Patt27:

Budoucnost znát nepotřebuji, takže se po tom nepídím ani mě to nezajímá. Žiji spíš přítomností, svoji budoucnost si stejně vytváříme sami.

Cituji Patt27: ptaly jste se na vztah, který do té doby fungoval a po negativní věštbě se rozpadl i když by jnak nebyl důvod.

Tady se přesně ukazuje jak zákon přitažlivosti funguje, to čeho se nejvíc bojíme přitahujeme,

arrow
profile_image
gregora
od 1. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně tyhle věci vždycky hrozně lákaly, jednou jsem si dokonce výklad nechala udělat. Ještě na vejšce, strašně jsem se bála jedné zkoušky.Den před ní mi přišla odpověď, že to není nic co bych nezvládla, ale že tentokrát mi úspěch přát nebude. Byla jsem totálně v háji, protože to byl poslední pokus a musela bych prodlužovat studium. No a odešla jsem s jedničkou
Od té doby jsem to nezkoušela, protože neznám nikoho důvěryhodného, kdo by mi výklad udělal. Nicméně tato oblast je pro mě stále atraktivní

arrow
profile_image
Martik83
od 2. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já byla na kartách dvakrát když mě něco trápilo a potřebovala jsem si "pokecat" s někým nestranným a nic jsem v tom až tak neviděla, ne že bych na karty nevěřila, ale ty výklady byly tak nereálné, že se mi chtělo spíš smát, ale ouha, vše se splnilo. Teď mi vykládala karty kamarádka a opět je výklad "šílený" tak se nechám překvapit. Rok a půl zpět jsem byla na automatické kresbě a to bylo úplně úžasné, psycholog by mi víc nepomohl jak mi tenkrát paní pomohla v den kdy jsem netušila, že budu potřebovat být ve skvělé psychické kondici, abych unesla zprávu, kterou jsem se v ten den pak dozvěděla... a ona mi to naznačila, že se v ten den dozvím co se děje...

arrow
Neprodává v Bazaru

Tedy nevím, ale já si věštit nikdy nenechala. Ne že by mne moje budoucnost nezajímala, ale když si ji chci prozkoumat tak vždy zásadně sama. Ne z důvodu, že je to levnější, na nějakých stokorunách mi zase tak nesejde, ale existují metody, které mi ukáží moji budoucnost daleko spolehlivěji a navíc si ji pomocí takových metod mohu i sama do jisté míry vylepšit podle svých přání.
Dobré je k tomu například využití spánku, respektive posledních myšlenek před usnutím, které se bohatě využívalo již v antickém egyptě a řecku, ať již k takzvanému chrámovému léčení, poznání budoucích událostí, komunikaci s bohy, anděly a démony i kouzlům všeho druhu. Viz pro příklad Jamblichos z Chalkidy, O mysteriích egyptských, profesor František Lexa, Staroegyptské čarodějnictví, Řecké magické papyry (německy a anglicky v Národní knihovně ale jsou i volně na netu) a další literatura.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené