arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máte rády letní hudební festivaly? Které?
Pokud ne, co vás od nich odrazuje?

arrow
profile_image
Teresita
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nejezdím a nevím, kdo by tam musel bystupovat, abych změnila názor. Taková kapela/zpěvák... asi ani neexistuje... Naopak nemám ráda interprety jako Divokej Bill, Klus, Kryštof, Dyk, apod., kteří na takových akcích dost často vystupují. Ano, vím, že festivaly jsou různé a různí jsou i ti, kteří tam vystupují, ale viz první věta.
Odrazuje mě na tom úplně všechno.
Rozhodně bych nespala ve stanu (nebo takhle, stan bych asi přežila, ale absolutně odmítám s někým sdílet koupelnu a hlavně záchod - nemyslím teď odskočení na malou na veřejných WC, ale asi chápete, nikdy bych nespala ani v hotelu, kde není vlastní soc. zařízení na pokoji). Vadil by mi nedostatek hygieny, ožralí lidé a davy vůbec (nerada se někde mačkám), fronty na záchody, na pití. Vůbec celkově taková ta "fesťáková" a "kempová" kultura mě nikdy nebraly, takže ani nemám pocit, že bych o něco přicházela.
Ještě když si do toho představím déšt nebo naopak šilený vedro...

arrow
profile_image
maarky01
od 25. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Votvírák , byla jsem tam 2x a určitě pojedu zas . Mám ráda tu fesťákovou atmosféru . Jinak sem byla eště na HH kempu, ale na Votvírák to nemá

arrow
profile_image
maarky01
od 25. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Teresita: Rozhodně bych nespala ve stanu (nebo takhle, stan bych asi přežila, ale absolutně odmítám s někým sdílet koupelnu a hlavně záchod - nemyslím teď odskočení na malou na veřejných WC, ale asi chápete, nikdy bych nespala ani v hotelu, kde není vlastní soc. zařízení na pokoji). Vadil by mi nedostatek hygieny, ožralí lidé a davy vůbec (nerada se někde mačkám), fronty na záchody, na pití.

Já si naopak myslím, že to prostě k festákům patří

arrow
profile_image
Teresita
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji maarky01: Já si naopak myslím, že to prostě k festákům patří

A tvrdím někde opak? Ano, k fesťákům to patří. Já k nim nepatřím. Otázka byla, proč ano/ne. Tak odpovídám. Komu to nevadí, nebo se mu to dokonce líbí, ať si to užívá, ale co se týká mě, děkuji, nechci...

arrow
Neprodává v Bazaru

Nejezdím kvůli tisícům lidí,tlačenicím na vše...Taky bych nespala ve stanu,kamarádům na RFP letos ve 4 ráno vlezli do stanu uplně cizí lidé a když je vyhodili,skočili jim na stan který se celý složil Navíc bezpečnost,musí to tam být ráj pro zloděje.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Teresita: Ještě když si do toho představím déšt nebo naopak šilený vedro...

To taky. Když si představím dav zpocených lidí a já se svými 156cm přímo obličejem u jejich podpaží..

Názor by mi možná změnila nějaká skupina kterou mám opravdu ráda,to bych asi šla ale max na jeden den.

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nezajímají mě a nejezdím, protože mě příliš nezajímá česká hudební scéna, vadilo by mi množství opilých lidí a spaní ve stanu.

arrow
profile_image
cool girl
od 13. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nejezdím, protože mi složení hudební scény vůbec nic neříká, a hlavní důvod nenávidím TOI TOI (a to kdekoliv, radši se nabídnu jako řidič, abych neměla nutkání si třeba jen cucnout piva a pak řešit, že potřebuju na malou - jsem jako průtokový ohřívač). Představa vůbec jejich použití (třeba po x dnech - děkuji, nechci) ve mně vyvolává stavy zoufalství.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vůbec mě nelákají, jednou za rok přežiju Mácháč s přítelem a jeho kamarády, ale že bych tohle sama vyhledávala...Možná to zní trochu fiflenecky, ale vadí mi ta špína, hluk při usínání, hluk při vstávání, žádné soukromí, sprchy děs a hrůza....aj...tenhle "prasečí život" nevyhledávám..

arrow
profile_image
Theress
od 18. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jezdím pravidelně na Mighty Sounds v Táboře (teď to bude 6 rok), pro mě naprostá špička všech fesťáků. Miluju tam tu atmosféru i to, že tam každý rok objevím spoustu skvělých kapel, o kterých by se asi nikdy nedozvěděla např. z Lotyška, Mexika, Itálie,... anebo že si poslechnu nějaký světový hvězdy z žánru rock n roll, ska, punkrocku, reggea a podobných odnoží. Samozřejmě Toi toi není žádná hitparáda, ale celkem se to snaží pravidelně vyvážet, ale při tom množství lidí, to asi líp ani nejde, jednou za rok to opravdu vydržím Jinak jsem ještě byla kdysi 3 x na Podparou, ale do toho bych už dneska fakt nešla a letos podruhé na Votvíráku a ten bych přirovnala spíš k takový velký vesnický zábavě, kde nehraje zas kdovíco pro mě za kapely, ale jede tam hodně kamarádů, tak si člověk užije spíš tu kalbičku s něma

arrow
profile_image
Zouzel
od 24. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Odrazuje mě skoro všechno - cena, místo, účinkující. Většinou když jsem se koukala na nějaký festival, tak bych si šla poslechnout tak tři jména, zbytek mi nic neříkal, takže by to pro mě byly vyhozené peníze.

arrow
profile_image
Áď4
od 20. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také mě festivaly příliš nelákají, nejsem ten zálesácký typ, co stanuje apod., mám ráda své pohodlí a zázemí, ale letos jsem byla na jeden den na Rock for People kvůli jedné ze svých nejoblíbenějších kapel, kterou jsem tedy po letech měla příležitost vidět, a pasuji to na zážitek, po kterém budu moci umřít o mnoho klidněji Ale že bych se sbalila se stanem a jela na celý fest, to asi ne...
V momentě, kdy jste v euforii, tak nějaké mačkání v předních řadách a boxování v kotli berete trochu jinak, umocňuje to zážitek, alespoň já to tak cítím

Cituji Red_fire: Pokud ne, co vás od nich odrazuje

Dřív jsem měla koncerty a fesťáky ráda, jako puberťačka, teď o pár let později mě to už neláká, jelikož mi vadí ti, kteří se trošku víc napijou, jsou třeba agresivní, všude vylejvají pivo a člověk je pak celej zašpiněnej a smradlavej. Asi už by se někdo musel hodně snažit, aby mě na fesťák dostal. Na koncert nějaké zahraniční kapely bych si nejspíš zašla, ale určitě bych hodně dobře rozmíšlela nad místem, abych se nemusela mačkat s davem

arrow
profile_image
Janis87
od 12. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Miluju to. Tu atmosféru, navazování kamarádství (sice ne kdovíjakýho, ale jsou většinou jsem narazila na fajn lidi). Nikdy jsem nezažila to, co tu píšete, že vás odrazuje od toho na festivaly nejet. Nikdy jsem neměla problém s opilcema, s hygienou, nikde jsem se nemačkala... Člověk když chce, může si festival vychutnat ale asi záleží na povaze... Nejradši mám festival hrady.cz. Je to menší festiválek, taková komornější atmosféra. Jinak loni se mi strašně líbilo na Benátské noci(pravda, tam fronty na záchodky byly, ale dalo se to přežít)... Letos ale plánuji bohužel pouze ty hrady.cz, ještě ale nevím, na jaký se vypravíme 2x jsem byla na Točníku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené