arrow
profile_image
micicenka
od 25. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Proč je u inzerátů kolonka KOUPIT, když ve valné většině stejně odešlu svou adresu někomu, kdo mi odepíše že věc je již rezervována (a ne koupena) ?To vážně nechápu a pěkně mě to štve. Věc je v bazaru proto, že ji chci prodat, ne rezervovat, proč tedy prodávající dají přednost někomu kdo si píše o rezervaci a ne někomu, kdo závazně odešle svou adresu a tudíž má opravdový zájem o věc?Nevím, jestli je to věc způsobená prodávajícími nebo zbytečností této kolonky, ale vypisovat to pod pohrůžkou NEZNEUŽITÍ a přitom to nerespektuje už ten, co prodává ....Není to kritika omlázka, ale přístupu prodávajících.

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Asi proto, že kdo dřív přijde.....Ode mě si spousta holek něco koupí a ani nedají koupit, pak jim píšu, ať na to tlačítko kliknou kvůli hodnocení....

arrow
profile_image
micicenka
od 25. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Klariska1241: no a o tom to je, že mi to příjde zbytečné....člověk rozhoduje, hodnotí a stejně k ničemu...

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji micicenka: no a o tom to je, že mi to příjde zbytečné....člověk rozhoduje, hodnotí a stejně k ničemu...

Já vím, mě to taky připadá zbytečné....Mě se už stalo, že jsem dala KOUPIT a slečna mi pak napsala, že je zboží už skoro prodané.

arrow
profile_image
Cendrillon
od 20. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já osobně pokud má někdo něco zarezervované a někdo jiný klikne na koupit, tak prodám tomu, kdo klikl na Koupit. Od toho to tam je.

arrow
profile_image
smaiky
od 16. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Souhlasím toto ještě není úplně dořešeno a může to být problém a to jsem tu nový uživatel..

arrow
profile_image
micicenka
od 25. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Cendrillon: aspoňněkdo, škoda že ne všichni, mě to teda hodně odrazuje si dál něco hledat.

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Cendrillon: já osobně pokud má někdo něco zarezervované a někdo jiný klikne na koupit, tak prodám tomu, kdo klikl na Koupit.

Já taky. Pokud má někdo nějaké dotazy, samozřejmě vše zodpovím. Ale pokud se rozhoduje, zda věc koupit či ne a někdo jiný mezitím klikne na "koupit", prodávám mu.

A popravdě, to stejné očekávám i jako kupující...že zboží, které není označeno "probíhá prodej", je volné... Překvapilo mě, kolik máte zkušeností, že se tak neděje...
Musím ale říct, že se mi to zatím nestalo.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Cendrillon: já osobně pokud má někdo něco zarezervované a někdo jiný klikne na koupit, tak prodám tomu, kdo klikl na Koupit. Od toho to tam je.

Přesně tak. Takhle to funguje v normálním světě - kdo dřív zaplatí, toho to je.

Já jsem nemohla věc koupit, protože byla zamluvená, ještě k tomu na jiném bazaru...kdybych klikla na koupit, bylo mi přímo od prodávající řečeno, že mi to prostě neprodá. Takže je zajímavý, že "koupit" je závazný pro kupujícího a nesmí ho zneužívat, ale pro prodávajícího to asi je jenom taková sranda

arrow
profile_image
micicenka
od 25. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Berusska: díky, přesně o to mi jde no ale asi s tím nic neuděláme co....fakt je to zklamání...

Tedy, sice se mne to vlastně netýká, ale nechápu, proč z toho děláte takovou tragedii, je to jenom bazar, proboha.
Stavíte to pomalu do stejné roviny, jako když prodávající neodešle zaplacené zboží kupujícímu.
Co má asi tak dělat ten, kdo tu má vystavené zboží, které třeba zároveň vystavuje i na aukru. To se nesmí? Vždyť je běžné, když chci něco prodat, že vystavuji, kde se dá.
V momentě, kdy ho na aukru někdo koupí a prodejce čeká platbu, musí zde potenc.kupující upozornit, že je v rezevaci, co je na tom k nepochopení.

Já třeba teď prodala věc slečně, která z důvodu toho, že je na černé listině (za duplicitní inzerci- což je mi jako prodávající ukradené), nemohla použít tlačítko koupit.

Platbu mi normálně poslala, vše proběhlo ok, ale díky tomu, že tam nemám kliknuto, může během probíhající transakce přijít další, že zboží chce, to se mám jako zbláznit, nebo co? Navíc nemohu inzerát uzavřít jako prodaný, musím se obrátit na moderátorku, což také chvíli trvá.
Spousta holek o tom "tlačítku" ani neví, nebo ho prostě ignoruje, ale obchod s nimi proběhne v pořádku, zaplatí, ale než platba dorazí, tak je holt riziko, že si někdo klikne. No bóže, to by mě tak trápilo. Jako kdybyste kliknutím provedly bůh ví jakou investici, za kterou byste chtěly být v případě neúspěchu snad pomalu odškodněny.

Já osobně než kliknu, pošlu SZ, jestli je věc volná a pak teprve použiji "koupit".
Třeba teď jsem kupovala odsypek, bylo mi jasné, že jich slečna bude mít víc, když má vyfocené celé balení, tak jsem ani "koupit" nepoužila, protože jsem té prodávající nechtěla "zazdít" inzerát, který může ještě 5x aktualizovat a dál na něj prodávat. Sama mi pak psala, že má odsypků víc.
Trochu nadhledu, dámy...

Cituji prskafka: Já osobně než kliknu, pošlu SZ, jestli je věc volná a pak teprve použiji "koupit".

Tak to také dělám. Nejdřív se dotážu, zda je věc ještě volná, a pak teprve závazně kupuji.

arrow
profile_image
Izzi
od 26. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já od té doby co to tlačítko Koupit je, jsem nic nekupovala. Tak ani nevím jak funguje Čili pokud bych něco chtěla, psala bych rovnou dotyčné osobě

Cituji prskafka: je to jenom bazar, proboha.

Jasně, je to jenom bazar....ale prostě, i na něm by měly být nějaký pravidla, a taky jsou. Zrovna teď další případ, já klikla koupit, a prodávající věc prodala někomu, kdo první psal zprávu. Minule zase já psala první zprávu, ale prodávající to prodala tomu, kdo druhý den kliknul na koupit. Takže to prostě jen znamená, že to tlačítko koupit, je tu úplně k ničemu...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené