arrow
profile_image
Storm
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ccarmen:
Tělo si samo řeklo "dost solárka"
Ale ne, vážně, zdravotní následky to má a krásné jsou ženy - teda pro mne - spíše s bledší pletí (myslím teď adekvátně období, v létě jsem ráda za "černotu" )

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Mě se na tý fotce i docela líbí,ale je to tmavý typ a přijde, že je to spíš z klasického slunka, než od solárka
Kdyby to byla blondýna, tak by to vypadalo divně, hnusně.

arrow
profile_image
Storm
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ccarmen:
Ada to určitě nemyslela zle, jen prostě některé slečny to jsou schopny hodně přepísknout a pro snědou pleť udělat cokoli. Tak je dobré to vědět a uvědomovat si fakt, že se může jednat o psychickou nemoc. A nemusí se to týkat konkrétně tebe

Cituji Storm: Ada to určitě nemyslela zle,

Možná ne Ale nemusela na mě hnedka tak zautočit, když vubec nevi, jak jsem opálená,jak často jsem tam chodila.Hned mě poslala k psychiatrovi A opravdu nemám hysterii když nemůžu do solárka.

Cituji AdaZBrna: opravdu je toto dnešní ideál krásy

Není opravdu a nikdo to tady nikdy neřekl To je přehnané opálení, makeup,i uprava když už.

Psala jsi, že chodíš dvakrát týdně, čtvrt roku, do turba, zvyšuješ minuty, nestačí ti být snědá, ale chceš být čokoládová - z toho jsem vycházela a nenapadá mě horší kombinace.
A hlavně: nejde o vzhled, ale o život, každá návštěva zvyšuje riziko rakoviny a po této diagnóze se velmi rychle umírá, šance na vyléčení je minimální.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

holky, já byla na solárku jednou a k tomu nikdo by neporadil co a jak, tak rovnou 15 minu a jediny co jsem si spálila, tak prdku - takže solárko nikdy více

arrow
profile_image
Storm
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ccarmen:
To jsi ty na té fotce?

arrow
profile_image
DerrtyGirl
od 17. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem teda naštěstí chodila do solárka ke známé. Takže mi všechno vysvětlila, zeptala se mě, jak se opaluju na sluníčku a tak. Takže mi podle toho poradila minuty (chodila jsem 2x týdně na 8 min. na ležení). A jednou jsem byla teda v šoku - čekala jsem, až se uvolní "rakvička" a přišel tam kluk, na kterém bylo viditelné, že je ten typ, co vyleze na sluníčko na 15 min a je červený a spálený. A on šel do solárka na stání snad na 20 min. To jsem byla v šoku teda A bylo tam více takových, kteří chodili na 20 minut. To já bych se tam uvařila asi.

Reaguji na AdaZBrna:

Ale pak jsi nečetla že čtvrt roku jsem nechodila 2x do tydne ale třeba 2x za měsíc.No neříkam že je to neškodné.
A 2x týdne chodím poslední dobu..Já se jenom něco ptala, bohužel téma solarium a kosmetika je uzavřené.

A toto téma, které jsi taky založila, ti nevyhovuje proč?
https://www.omlazeni.cz/intenzivnejsi-opaleni-v-21- 32264-0.html

Reaguji na AdaZBrna:
Nemáš nějaký skrytý komplex? Neustále píšeš do vláken o hubnutí a solárku...

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Trochu na odlehčenou.. Já jsem třeba "ředitelka vápenky" celoročně Už jsem si na to ale za ty roky zvykla Přítel se třeba opaluje hrozně dobře, dost sportuje, takže je hodně venku, ne že by ležel někde na terase, a je pak snědý celoročně.. No a umíte si předtavit, jak to vypadá, když se my dva vrátíme třeba od moře - black&white Tak jako tak ale na sobě pozoruju, že pokud už mám nějaký "rozdíl" u plavek, je to ze sluníčka, ne ze solárka (tam jsem byla párkrát, ale na to, jak jsem bílá mám docela dost znamínek, tak jsem se na to vybodla, za to mi to nestojí).. Není to tím, že u opálení ze sluníčka se ta kůže chová jinak a má to něco společného s UV zářením? U solárka je jen jeden druh nebo tak nějak, hm? Bylo mi to tak nějak vysvětleno při první návštěvě solária.. Jinak o přehnaně čokoládových holčinách, které potkávám v únoru si taky myslím své Ale proti gustu.. znáte to

Reaguji na Lusinda:
Možná máš pravdu, nějak moc prudím poslední dobou. Vždycky si někde přečtu, jak někdo umřel na rakovinu nebo anorexii a pak mám potřebu šířit osvětu. Už toho nechám, jen tím otravuju...

Já chodím dvakrát měsíčně, ale nepiju, nekouřím, stravu si hlídám..zdravé to jistě není, o tom s nikým nepolemizuji.
K dotazu-určitě nechoď častěji než jednou týdně na slabší stroj, ten by měl způsobit hlubší opálení.Jsou i krémy, které podporují hloubkovou pigmentaci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené