Hezký večer všem, nedávno jsem začala sledovat blogy a všimla jsem si, že komentují hlavně lidé, kteří mají vlastní blog a chtějí se navzájem sledovat. K čemu je to dobré? Aby to vypadalo, že je čte hodně lidí?

Jestli jsou blogy stejného zaměření, tak je to třeba zajímá
Nebo někdo natvrdo napsal sleduj můj, budu sledovat tvůj? Nevím možná ty kosmetické, aby to vypadalo a bloggerky dostaly věci k recenzování, jinak mě nic nenapadá.

Přesně tak, natvrdo to napíšou, proto mi není úplně jasné, k čemu je to dobré.

arrow
profile_image
tavimi
od 19. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám blog a většinu komentářů bych řadila do 3 skupin:

1. komentuji, protože mě to zaujalo. Takový komentář zpravidla obsahuje dotaz, názor.
2. komentuji, protože se chci zviditelnit, tak komentuji a doufám ze taky budeš "na oplatku" komentovat. Částo to komentující přímo napíše: " Začala jsem sledovat tvůj blog, sleduj můj". Takový komentář je v podstatě spam.
3. komentuji, protože se nudím / chci prudit.

Ještěže existuje možnost komentáře mazat .

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tak to nějak nechápu
já chodím komentovat pravidelně několik blogů a to z toho důvodu, že mne zajímají...ne protože chci aby autorky chodily ke mně..

arrow
Neprodává v Bazaru

Ano začátečníci to píšou i já psala..např. že jsem objevila něčí blog...a zeptala jsem se na spřátelení pokud mě ten blog zajímal....ale slušne jsem požádala a jen u blogu, které mě baví doted. Ted už to nedělám, komentuji blogy, které mám ráda..nebo blogy na které náhodně narazím a mám prostě co říct k článku..Už se neptám na spřátelení, prostě si blog přidám,když se mi líbí a nepřidám když se mi nelíbí..
Myslím, že je to normální...A navíc když se ti něčí komentář nelíbí, tak nereaguješ, nebo smažeš..jednoduché..

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tavimi: 4. komentuji, protože vím, že komentář dotyčnou/dotyčného potěší - ostatně kvůli odezvě se vlastně blogy píší, jinak by si to člověk ukládal v souboru...?

Cituji tavimi: Částo to komentující přímo napíše: " Začala jsem sledovat tvůj blog, sleduj můj". Takový komentář je v podstatě spam.

Ale i tady bych si dovolila lehkou námitku - určitě mě potěšilo, když mi někdo napíše, že se mu blog líbí a že si jej přidal do sledovaných. Já se podívám na jeho a pokud se mi zamlouvá, "oplatím". Na druhé straně mě iritují komentáře ve stylu "Super článek! blabla.blogspot,cz" - tj. nicneříkající, hlavně, že obsahuje odkaz na blog, takové mažu.

Cituji Cikulinka: K čemu je to dobré? Aby to vypadalo, že je čte hodně lidí?

Ano

A čeho dosáhnou tím, že budou mít hodně sledovatelů?

Reaguji na Red_fire: Si mě předběhla Tak už to chápu, vidím to totiž skoro všude.

arrow
profile_image
tavimi
od 19. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cikulinka: To bude individuální, ale obecně: nabídky na testování výrobků zdarma, pozvánky na různé akce nebo jen jednoduchá propagace blogu, na který díky komentu přijde někdo nový, komu se blog zalíbí.

arrow
profile_image
tavimi
od 19. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Red_fire: jojo, toto řadím do skupiny 1.

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hmm ja blog nepíšem, ale zato mám pár ktoré čítam denodenne, lebo som závislá a zároveň komentujem, keď sa mám k čomu vyjadriť teda

Reaguji na loreal: Čti prosím pořádně, ptala jsem se na něco úplně jiného. Konkrétně na to, proč někteří o sledování prosí

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cikulinka:

Já třeba přímo o sledování neprosím - ale dělala jsem to ze začátku, když jsem blog založila (asi před rokem). A důvod byl ten, že jsem prostě chtěla nějakou odezvu. Jinak bych si to mohla psát vššchno taky sama pro sebe do Wordu Potřebovala jsem tedy najít čtenáře. A jak už jich máš pár, tak se to postupně rozrůstá. Kdybych napsala článek a nikdo ho ani neokomentoval, tak by mě to nebavilo. Mám ráda tu odezvu, popř. diskuze k tématu pod článkem. Bez pravidelných čtenářů by ale toto nešlo

Díky za odpovědi, chápu, že ze začátku to bez toho asi úplně nejde.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené