Ahoj holky, nejsem příliš důsledná ve zdravé stravě a mnoho let nemám žádný pohyb. Víceméně se přesunuji jen ze sezení v autě na sezení v práci / doma / jednoduše stále všude jen sedím. Začaly se mi projevovat vážnější zdravotní komplikace a chtěla bych se tedy nějak pročistit / detoxikovat tu nejvíce zanesenou část těla, tj. žíly / nohy. Poraďte prosím, jestli máte nějaké zkušenosti nebo rady.

arrow
profile_image
Bufo
od 15. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Co zkusit třeba manuální lymfodrenáž? Já se na ni zrovna chystám

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj, taky by mě to zajímalo, chodila jsem na strojovou lymfodrenáž a připadalo mi to na nic a nevím, kdo by ji u nás v Plzni opravdu dobře prováděl, četla jsem, že pokud to neumí, je to nebezpečné...

petra179
Péťo, bereš HA? Já jen že jsem se svýma žílama nezmohla nic, dokud jsem ji nevysadila. Taky se mi od té doby vůbec nedělají modřiny, na které jsem dřív hodně trpěla. Pokud nebereš, zašla bych za internistou. Určitě bych doplnila omega 3 mastné kyseliny.
Jinak když si zadáš www.lekarna.cz a do jejich vyhledávání vepíšeš "žíly", najdeš tam dost, třeba tbl.Biovenol, nebo čaj od topvetu Venuregen...ale hlavně to bude chtít se začít trochu hýbat.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Není nad začítr chodit na klasické ruční lymfatické masáže. Nejenom, že si u toho náramně odpočineš, ale podruhé masáži už vidíš výsledek. Tedy alespoň mně a mé mamince to pomohlo. Maminka je poměrně těžce nemocná a bere hodně léku. Takže detoxikaci potřebuje pravidelnou. Začala tehdy lymfatickými masážemi. Před tím neměla pohyb, jen seděla a nic moc nedělala. Cítila se unavená atd. Po masáži jí přestaly natékat nohy, začala k tomu cvičit, a cítí se skvěle.
Je dobré k tomu pít i lymfa čaj. Jmenuje se Lymfodren.

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím s lymfatickými masážemi. A doporučovala bych masáže ruční, ne přístrojové. Ještě jen chci dodat, že čaj Lymfodren vyrábí Ryor a dá se běžně koupit v lékárně.

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky a ohledně těch ručních lymfatických masáží - jak často je dobré chodit, aby to mělo nějaký účinek, nevíte někdo? Např. 1x do měsíce pravidelně - je to akorát, málo nebo stačí i delší intervaly? Díky

Moc mě manuální lymfodrenáž zajímá....pokud by někdo měl tip na maséra(rku) na Zlínsku, Uherskohradišťsku, budu velmi ráda

saluska
Ahoj, HA neberu a z léků na žíli jsem zkusila snad všechno - z vnitřních nezabralo nic, z vnějších jen alpa na žíly ve vysokých dávkách.

Všem moc díky za rady, masáž i čaj vyzkouším.

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Petulaa
Mně masérka udělala lymfatickou masáž celého těla. Byla jsem třikrát v jednom týdnu. Pak říkala, že stačí chodit jednou měsíčně na udržovací masáž. Jedna masáž trvala tři hodiny a kousek.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené