Ahoj všichni
Neví prosím někdo jak je to s prodejem přes facebook? Když si založím stránku a budu tam prodávat zboží, musím stránku nějak platit nebo jak to prosím funguje?

arrow
profile_image
Delphine
od 10. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že musíš mít živnosťák. Ne tedy kvůli FB, ale kvůli prodeji obecně.

arrow
profile_image
b_reine
od 24. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nemusíš na to mít nic
Stačí založit stránku, hodit pár fotek a můžeš prodávat
Akorát tam budeš mít kolonku, jestli si chceš zaplatit reklamu, aby tvoji stránku vidělo víc lidí, samozřejmě nic platit nemusíš, pokud nechceš

Reaguji na Delphine: živnosťák mám v tom není problém

Reaguji na b_reine: super, děkuji Nikde v nápovědě fb jsem to nemohla najít, tak jsem se zkusila radši zeptat, než se do něčeho pustím

arrow
Neprodává v Bazaru

Nemusíš mít živnost.Nakupuji takhle přes pár kamarádek.Buď jsou v kontaktu s dodejcem z Číny nebo jezdí pro drogerii a různé suroviny do Rakouska.Je ale lepší mít uzavřenou skupinu.Založit stránku,přidat tam své známé a pak ať známý přidá své známé a už to jede.Prostě aby nebyla stránka veřejná.Pro začátek dát nějakou soutěž o cenu,KDO PŘIDÁ NEJVÍC ZNÁMÝCH TAK VYHRAJE to a to.

Reaguji na Tamara79: Mám kamenný obchod, takže živnosťák mám , ale je dobré vědět, že na tohle ani nepotřebuji. A díky za tip s tou soutěží

arrow
Neprodává v Bazaru

Ale přijde mě,že si každý párkrát něco koupí a pak to upadá.Sama už to omezuji,nebaví mě na zboží čekat a doufat,že bude sedět.Co se týče jídla a drogerie,tak už jsem se taky nabažila.Radši si připlatím a mám to hned.

Cituji Tamara79: aby nebyla stránka veřejná

proč? když je vše tak čisté a legální
koukám , co tam prodávají holky... většinou jsou to hadry z iOffer z číny, nic moc. v Případě těch krasotinek, co prodávají padělky, už jsem na pár z nich posílala tip ČOIce, tak snad se to začne trochu hlídat. Osobně nevěřím tomu, že můžeš prodávat ve větším množství na internetu jen tak, radší si to pořádně někde ověř, ať nemáš problémy.

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tamara79: Nemusíš mít živnost

tak to fakt není pravda, žl samozřejmě být MUSÍ...

arrow
profile_image
Aneta Polívková
od 18. 9. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj kočky, potřebuji prodat asi 2 skříně oblečení, nedaly by jste mi typ na nějaký server kde to frčí a rychle se prodá prosím? Nechci zasílat na dobírku, to mě stálo minulý měsíc 400, nevyzvednuté zásilky, na to už prdím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené