arrow
profile_image
Kriola
od 4. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, budu mít rovnátka na obě patra a doktorka mi chce trhat dva zuby. Příště si jdu vybrat termíny, a tak by mě zajímalo, jaká by asi měla být/bude prodleva mezi tím, kdy mi vytrhnou ty dva zuby a kdy mi nasadí rovnátka? Mezery po čtyřkách jsou totiž obvykle dost vidět, a rovnátka je snad aspoň trochu zamaskují. Ale zase aby toho nebylo moc najednou...

arrow
profile_image
Black_Cat
od 19. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, mně zubař říkal, že dokud se mi rány nezahojí. Mělo by to být cca 3 týdny.

Moje mamka nejdříve dostala rovnátka potom ji vytrhli 1 zub a hned za 2 dny šla zase na stahnutí. Byt tebou zeptám se zubařky a kdyby to nevěděla tak bych zavolala na ortodoncii tam ti určitě poradí. Mě zuby trhat nemuseli takže nevím

arrow
profile_image
martickad
od 8. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mě mají trhat všechny osmičky a jeden dolní řezák a budou mi to trhat AŽ PO NASAZENÍ. Přišlo mi to nelogické, ale prý je to tak nejlepší, že se zuby potom sunou přímo do čerstvé rány a jde to lépe, než když se zuby prvně vytrhnou, rány se nechají zahojit a pak se snažit do těch zahojených jizev něco nacpat.
Takže asi záleží na doktorovi, ale mě nakonec tento způsob přijde jako správný

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem byla na trhání cca 10dnů před nasazením rovnátek - důležité bylo, aby se zahojily rány. Taky mi trhali jednu čtyřku a zase tak moc to vidět nebylo. Je pravda,že ty dráty to všechno zamaskují a časem stáhnou takže tam nakonec nic vidět nebude.

Stačí doba, dokud se to trochu nezahojí. Tak 14 dní, pokud je to bez komplikací. Jinak mezery sice vidět jsou, ale není to nic hroznýho. Mně trhaly dolní jedničku, to si myslim, že bylo horší Ale zuby se velmi rychle hýbou, takže ty mezery budeš mít jen chvilku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené