arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj dámy, s prodlouženými vlásky, omlouvám se, pokud tady podobné téma je, ale lze při posouvání pramenů měnit délku vlasů? Mám délku 45 cm a chtěla bych docílit "sestříhaného" účesu, jde to udělat při posouvání, či budu platit jako za první aplikaci? Velmi děkuji, mějte krásný den

Samozřejmě, že to jde. V podstatě si můžeš nechat nasadit vlasy pokaždé jiným "stylem". Podle toho, jak se délky poskládají, tak bude výsledný účes vypadat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Super! Je to pro ně práce navíc? Na posunutí jsem ještě nebyla, tak nevím. Díky

Neměla by být, není na tom nic speciální. Ale píšeš, že máš délku 45cm, pokud máš délku všech vlasů stejnou, tak z toho moc sestříhaný efekt vykouzlit nepůjde. Můžeš si je nechat sestříhat při posouvání a příště je bude skládat stejným způsobem, delší dolů, kratší nahoru a na boky.

Reaguji na Lake: Jestli ti jde o střih už teď, zeptala bych se přímo tam, kde ti vlásky dělali, zdali by ti ještě nepoupravili střih po prodloužení... často dělají takové a podobné úpravy zdarma jako třeba nasazení vypadnutých pramínků, poposazení pramínků, pokud nějaký vadí třeba při tvorbě účesu apod.

A při posunu se nechají sundané pramínky setřídit na delší a kratší a pak poskládat tak, aby byl střih jaký chceš... pokud se na prodlužka specializují, není to problém, ale pokud tě dělala nějaká kadeřnice, co má jednu klientku za měsíc, tak pak bych se bála, že s tím tolik zkušeností nemá.

Nové vlasy určitě kupovat nemusíš

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené