arrow
profile_image
vivien
od 7. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj.viem,že je neskutočne vela metód predlžovania a zahusťovania vlasov za studena,mňa ale zaujíma novinka,predlžovania za studena keratínom pomocou ultrazvuku. keratin sa zahreje len na menej stupňov ako sposobom za tepla a používa sa na to ultrazvuk.nepoškodzuje to vraj vlasy..nemáte skúsenosti?alebo s nejakou inou metódou za studena ,ale nech je aj kvalitná a trvalá.nie len na 3 použitia a podobne..

vivien
Ahojky, s keratinem za studena zkušenost nemám, ale pokud chceš, aby ti to teplo nepoškodilo vlasy, tak zkus trubičky-matodu bellargo, nebo bond, bond plus. Zahřívá se ta trubička,smrští se teplem, takže tvoje vlastní vlásky se nepoškodí. Navíc nemusíš nastavené vlásky po 3 měsících měnit, nebo odstřihávat keratin, u trubiček ti vydrží jak dlouho chceš a ty umělé vlásky z pramínků nevypadávají.

arrow
profile_image
evulineska
od 9. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, má už někdo zkušenost s keratinem za studena? Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy a všude se píše, že je to nejšetrnější metoda. Je to pravda? Děkuji

Prodloužení vlasů ultrazvukem je jen jakýsi marketing, u prodloužení vlasů klasickým keratinem neničí vlasy to teplo, kterým se keratin taví, ale spíš nešetrnost kadeřnice (obvykle při posunu). Proto už bych keratin nechtěla.

Prodloužení vlasů ultrazvukem je jen prodloužení vlasů keratinem, ale který se taví jinými kleštěmi. Šetrné to není a pramínky drží mnohem méně, protože nejsou tolik protavené. A také aplikace déle trvá a posuny pak trvají třeba 6 hodin.

arrow
profile_image
Léto
od 31. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MusicLover: Mam stejnou zkušenost. šetrné, ale velké bílé neprotavené spoje. Není to tak čistá práce jako s keratinem za tepla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené