arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Narazila jsem na aukru na sady na prodlužování řas. Máte někdo? Zkoušel jste? Jak je to s kvalitou? Jak se vám řasy připevňovaly?

Taky jsem tam na to už koukala a ráda bych se o tom něco dozvěděla

Tak to by mě taky extra zajímalo......po dlouhých řasách jsem vždy toužila a prodlužování v salonech je pro mě moc nákladné....ale zní to docela hrozivě měla bych asi strach....

Doma si řasy jen tak prodloužit je docela naročné. Zkoušela jsem to, ale člověk se tak trochu braní když si u oka šermuje pinzetou. Lepidlo je trochu dráždivé pro oko, proto je potřeba mít oko zavřené, a proti zrcátku když člověk neví pořádně na jakou stranu se má pohnout, je to o oči. Ale kyž má někdo pevnou ruku věřím že to zvládne. Rozhodně je to náročnější než prodlužovat řasy druhejm.

arrow
Neprodává v Bazaru

Samoaplikace je téměř nemožná, nikdy nedocílíte pěkného efektu, je to velmi náročná práce a ani ne každý se to naučí správně aplikovat druhým. POZOR na produkty neznámého původu, které se prodávají v aukcích, může to být velmi nebezpečné, lepidla nejsou nijak ověřena a většinou se jedná o prachobyčejná vteřinová lepidla, může se dostavit silná alergická reakce a nedejbože, pokud by Vám káplo do oka! Opravdu varuji!

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Veru, tak já musím NEsouhlasit! (s tím, že samoaplikace je téměř nemožná). Já si řasy (taková ta sada: 3 kelímky s řasami, lepidlo, foukátko, pinzety, nůžky ....) koupila na e-bay za zlomek částky než se prodává na Aukru a jsem max. spokojená.
Je teda pravda, že mi naprosto nevadí jakýkoliv zásah do očí, takže pinzeta u oka mě nerozhází. Švagrová si nalepila dvě řasy a měla dost. Takže u každého jinak. Jinak ta aplikace není nijak složitá .No, napoprvé jo - to jsem si dělala jedno oko snad 20 minut, ale pak už to jde rychle - a to mi u toho dítě viselo za nohavici. A vypadá to fakt úžasně. Já mám svoje řasy husté i celkem dlouhé,ale teď co nosím ty umělé.....no až je jednou sundám, tak si budu připadat jak "plešounek".
Je pravda, že mi to lepidlo trochu dráždí oči, takže lehce slzím (ale ne zas tolik, abych na to neviděla), takže musím lepit opravdu rychle. Jinak když se nalepí opravdu těsně ke svým řasám, tak je to téměř neodstranitelné. Asi tak jednou týdně mi 2-3 řasky odpadnou, tak je během pár vteřinek doplním. Fakt jsem s tím spokojená.
Lepší by bylo, kdyby to dělala kamarádka na zavřených očích, ale to u mě nehrozí - tady jsou všichny srabi, že mi slepí oči, nebo co. Takže já sama.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji pehot: to jsem si dělala jedno oko snad 20 minut

Mluvíme o tom samém? Aplikace řasa na řasu? Připadá mi, že mluvíte o trsech. Za 20minut jedno oko nemá hotové ani letitý profesionál. Běžně se na jedno oko aplikuje okolo 100řas.

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Veru, jo, jo - řasa na řasu. Ale 100 jich tam teda nemám. Schválně jsem si je šla spočítat. Šlo to blbě, ale napočítala jsem jich na jednom oku 42. A bohatě mi to stačí. Dávám si na vnější koutek 12 mm,pak směrem k vnitřímu 10mm. Končím někde u 2/3 oka. Ty 8mm vůbec nelepím, jelikož jsou kratší než moje vlastní řasy. Teď koukám na Vaše fotečky a já mám svoje řasy (po použití řasenky) asi jako máte Vy "PO". S tou řasenkou možná spíš ještě trochu hustější. Takže kdybych jich měla mít 1OO, tak bych vypadala jak mrkací panna. No, už takhle je to až až.
A těch 20 minut - moc nechápu, co na tom může trvat dýl - obzvlášť při aplikaci na cizí oko. Nevím, jak to dělají v salonu, ale já si ty řasy nejprve "vyskládám" na podložku, a pak už jen chytnu pinzetou, namočím do lepidla (to mi teda trvá nejdýl - trefit to správné množství) a šup s tim na oko. Mezi tím, co chytám ´další řasu,levou rukou foukám. Tak nevim.

arrow
Neprodává v Bazaru

pehot
Ráda bych to viděla vyfocené, nějak se mi to nezdá.

Cituji Veru: Mluvíme o tom samém? Aplikace řasa na řasu? Připadá mi, že mluvíte o trsech. Za 20minut jedno oko nemá hotové ani letitý profesionál. Běžně se na jedno oko aplikuje okolo 100řas.

přesně,ani nechci vidět jak to vypadá když se o to někdo pokouší doma. U nás to dělá slečna dlouho a je to profík a i doplňko jí trvá pul az třičtvrtě hoďky. Navíc musí být pečlivá aby dodržela vše jak má být.Navíc se dávají řasy dle hustoty,takže já mám třeba cca sto řas na oku a kdybych měla míň tak to vypadá blbě.

arrow
profile_image
Mrsetnies
od 14. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky. Vy tady mluvíte o nalepení řas které vydrží na oku dýl jak jeden den? Nebo jak? Pehot pochopila jsem to tak z tvého příspěvku. Jestli to je tak jak píšu, tak se chci zeptat kde se takové řasy dají koupit?? Děkuji

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky, asi v úterý (máma má teď pujčenej foťák na horách) se vyblejsknu a hodim sem nějaký fotky.
Je mi jasný,že od profíka to musí být fakt paráda, ale jak jsem psala,já jsem spokojená i takto. Hlavně nejsem ochotná platit za to 5000,- + 600?_ za doplňění (jak jsem tady v nějaké diskusi vyčetla) - a není to proto, že bych na to neměla - ale co na tom proboha tolik stojí?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji pehot: ale co na tom proboha tolik stojí

Profesionál nekupuje vteřinová lepidla z Ebay, v tom je podstatný rozdíl v nákladech. Plus náklady salonu, čas, plnění hygienických požadavků ( = jednorázový materiál, desinfekce,...), bezpečnost a jistá záruka. Já si zdraví svých očí vážím na víc jak 5000,- Kč.

Já jsem ty sady taky našla na ebay....právě proto, že je to no name z Korei a spol, měla bych obavy....Veru, jakou značku těchto výrobků používáš? kde se dají sehnat nějaké prověřené?(pokud je to nějak tajná info, odpovídat nemusíš, ale zajímalo by mě to
Já teda nevím, mě ty řasy v salonu přijdou nehorázně předražené, ale to je věc názoru....chápu, že slečny co to dělají se nějak živit musí, jen že já bych za toto nikdy 5000 nevyhodila....

Cituji pehot: ale co na tom proboha tolik stojí?

mělo by ti dojít,že oči a oční okolí je velmi citlivé a vyžaduje takové přípravky jaké oko nedraždí a neublíží mu.Drahé na celém prodloužení je opavdu lepidlo(lékařské) a výroba řas taky není levná záležitost,proto celá sada na prodloužení stojí xx tisíc ,jsou další a další faktory na ceně a kvalitně odvedené práci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené