Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s prodlužováním řas z Ostravských salónů : studio karin, ted je tam akce za 1000 kč zdá se mi to nějaké levné, dále salon makeup-rasy. cz paní Lenska Březinová a salon Jana. Prosím jestli někdo má zkušenosti s jedním z těch 3 salonů s prodlužováním tak prosím napiště jak jste byli spokojeny. Děkuji moc

arrow
profile_image
barbora.s8
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já mám zkušenost s kadeřnictvím Karin ve Výškovicích. Chodila jsme tam na prodlužování řas a byla jsme spokojená. Jen bych si je už nikdy nenechala udělat přímo od p. Pariškové, která to vždycky odflákne, pouze od její pomocnice, ta je moc šikovná. Jednou mi každá z nich dělala jedno oko, a byl mezi tím mega rozdíl.
Akorát ted jsme na ně dost naštvaná, protože mám jít na operaci očí, proto jsme musela řasy sundat, ale zůstal mi ještě 1 nárok na doplnění. P. Parišková mi slíbila, že se pokusí najít kupce, ale údajně žádný není, přitom se u ní dveře se zákaznicemi netrhnou. A peníze mi taky vrátit nechce. Tak mi poukaz za 230.- leží doma a asi propadne. Podle mě tohle není seriozní jednání, když s prodlužováním nemůžu pokračovat ze zdravotních důvodů.

arrow
profile_image
Janiirondine
od 4. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dobrý den,

také by mě zajímaly zkušenosti ze salonu Karin-Karin Horňáčková-prodlužování řas. Uvádějí cenu 1600Kč, zajímalo by mě, jaká je kvalita?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené