Narazila jsem na studio Mad Mart v Pardubicích na třídě Míru. Je zde prováděno prodlužování řas (o jakou metodu se jedná, to nevím). Cena je 2 500,-. Máte některá zkušenosti?

Tohle studio jsem zvažovala, nakonec jsem ale narazila na moc šikovné řasové stylistky v Polabinách. Nefungují v salonu, ale u sebe v bytě (na živnost), chodím k nim už téměř rok a jsem moc spokojená. Ceny mají dost příznivé, jak na aplikaci prvního setu řas, tak na doplnění. Za první set jsem platila kolem 2000,- Kč (přesnou částku jsem už bohužel zapomněla), doplňko stojí max. 500,- Kč, já osobně na něj chodím cca jednou za 3 týdny.
Pokud bys chtěla, bližší info můžu poslat do SZ.

arrow
profile_image
lenda_pce
od 20. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

¨já si nechávám prodlužovat řasy v salonku Vivien v Pardubicích a jsem naprosto spokojená. Mají tam velký výběr zatočení a délek, takže mi to pěkně sedí a řasy mám fakt dlouhý. dobře poraděj a maj i hezký stránečky www.salon-vivien.cz

arrow
profile_image
Denča18 mojeid
od 4. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, nemáte víc tipů kam na prodloužení řas v Pardubicích? Ať už salony a nebo slečny které to dělají doma?

arrow
profile_image
Martťa
od 19. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já si nemůžu vynachválit paní Kalovou ze Srchu , má krásný salonek v rodinném domku. Je to již má třetí řasařka a po předchozích né moc dobrých zkušenostech vím, že už měnit nebudu. Je to opravdu profesionálka, jsem s její prací moc spokojená. A jako bonus, parkování před domem a zadarmo . Její telefon je 723 392 272, nevím, zda ještě přijímá nové klientky, ale za zeptání nic nedáš.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené