arrow
profile_image
jaheartily
od 20. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky,nemáte někdo zkušenosti s prodlužováním vlásků v Plzni?Byla jsem na prodlužku v Praze,ale už se mi tam nechce,nemáte někdo nějakou šikulklu Plzni.Už jsem zoufalá,mám je prodloužené 2 měsíce a nutně potřebuji posun,ale nenašla jsem žádná doporučení tady v Plzni!

Mám echo od holek a v Plzni jsou kadeřnice strašné "prasilky". Jenom posunutí 100 pramenů za 5 tisíc a do týdne vypadáno 70 pramenů.

Cituji El Jimador: Známá tam někde na Americké zaplatila 5 tisíc jenom za aplikaci 50 vlastních pramenů a zastřižení konečků.

Byla jsem v Plzni v HairBeauty na Americké a taky jsem zaplatila za aplikaci mnou donesených pramenů 5000 Kč. Ještě ke všemu mi jich pak asi do měsíce a půl 20 vypadalo! Ještě jsem tam zkoušela kousek od Americké T. Minaříkovou a ta byla předražená jakbysmet. Jenom za aplikaci to byla podobná částka a ještě ke všemu jsem to měla na hlavě rozmístěné tak, že jsem měla vidět přechod a ještě nemohla jsem si udělat culík. Od těchto zkušeností už vím, že se za vlasy vyplatí dojet do Prahy, kde mám za 5 tisíc aplikaci i s kvalitníma vlasama a nebo posun za čtvrtinovou cenu!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené