arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pafča
Nenech se otrávit děvčaty,které na tebe hází špínu.Určitě je mnohem víc holek,co tě chválí a jsou s vlásky od tebe spokojené..a to si myslím,že je mnohem víc důležité,než jedna nespokojená zákaznice..Určitě každý má právo být někdy ne stoprocentní,ale nechápu,proč si ta holčina -to stebou nevyřešila nejdřív osobně a pak podle tvé reakce(pokud by byla špatná),to teprve nezveřejní sem..
Já jdu konečně na prodloužení v sobotu(vlásky od tebe)a už se nemůžu dočkat..
Přeji ti jen samé příjemné zákaznice,pa,pa Lucie

arrow
profile_image
Magdinka
od 3. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ajajaj...
už i tady se to mele, no tak, holky

Jak se tu pak má vyznat některá prvočekatelka na vlásky?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pafča
určitě se ozvu a přikoupím,taky si myslím,že jich budu potřebovat víc-aspon ještě 40kousků..

Jo a o tom pomlouvání,to tak prostě je,mi češi nemáme rádi,když je někdo v pohodě a chválen...Je to strašný,ale je to tak..

Ahooj.. můžu se zeptat.? kolik plsky stojí prodloužení?

arrow
profile_image
Niki07
od 23. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Sasowie
Kadeřnice je nějaká přechytralá ne?
Stačí si pročíst tuhle diskuzi,kouknout se na Pavči perfektní stránky na kterých si zakládá a je všem jasné, že to jsou jen nesmysly které sem píšeš.
Vlasy sem určitě nafotit můžeš, ale pochybuji,že ti někdo bude věřit, že jsou od Pavči.
Je tu spousta holek co jsou spokojené a já jsem jedna z těch, co si je od Pavči chce koupit a nějakej příspěvek a ještě k tomu první, mě určitě nerozhodí. Takže se prostě budete muset se svojí kadeřnicí smířit s konkurencí, kterou tímhle způsobem těžko překonáte.

arrow
profile_image
zuzlice
od 27. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

emko
já mám keratin za tepla a mám vyčesaných pulku vlasu...
jestli ti můžu poradit, tak tohle pravděpodobně není chyba vlasů, ale kadeřnice. Pokud spoj neuzavře perfektně vlasy se postupně uvolnují a vypadávají. Tohle je většinou u keratinu běžný v prvních pár dnech ale potom by to mělo přestat a měla by jsi vyčesat pár vlasů a ne půlku...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Liz
Mohu se zeptat, jakou původní barvu měly ty vlasy? Než sis je sama odbarvila

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,prosím kdo mi poradí,mám prodloužené vlasy cca 2 roky keratiem za tepla a ted už budu kupovat vlasy nové ,ale nevím,zda znova rovné a nebo vlnité a nabo víc vlnité.vždy jsem chtěla mít vlnitý vlasy,ale jak se udržují?Jdou popř.žehlit a když je vlhké učešu,tak jak vypadají?Nemáte s nima někdo zkušenost?Maá SOCAP.Děkuju

arrow
profile_image
Ilonaa
od 4. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj dlouhovlásky a kratkovlásky této diskuse.Jelikož vážně uvažuji o prodloužení vlásků, poctivě jsem pročetla všech 126 stránek, abych nebyla úplně "mimo mísu" s případnými dotazy na vás. Zabralo mi to plné 3 dny,než jsem se dobrala konce, ale mám v tom skoro stejný guláš jako na začátku. Původně jsem tady hledala "spřízněnou duši" s podobnými vlasy jako já, její výběr vlásků, metodu spojů a následnou spokojenost.Ale to jsem se sekla! To, co mám na hlavě, tady totiž asi žádná nemá. Mám vlasy dětsky jemné, slabé a dost řídké, jen asi 5 cm dlouhé. Když jsem se snažila,abych je měla aspoň po ramena, nikdy mi do takové délky ani nedorostly, ikdyž jsem se o ně hodně starala.Konce se začly ulamovat a vypadalo to dost nevzhledně,jak to bylo řídké.Asi je to genetikou,jak tady někde zmiňovala danda28.Proto jsem celý život nosila hodně krátké vlasy ala ježek.Nicméně vlasy dlouhé aspoň po ramena, ještě líp po lopatky, jsou pořád mým snem a do toho prodloužení půjdu.Proto prosím holky s řidšími a jemnými vlásky o radu, pro jakou techniku se rozhodly ony, jak jim to sedí a jak jsou na tom jejich vlastní vlásky po prodloužení. Moc děkuju.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ilonko,já mám jemné vlasy,ale zas úplně málo jich nemám,mám keratin za tela...skoro měsíc a jsem spokojená,moje švygrová má asi vlasy jako ty,pár chlupů v různejch řadách...jak říká ona a má taky keratin za tepla......ještě počkej co ti oraděj holky,ale myslím,že to není úplně špatná metoda....jo a švagrová taky měla jen krátké účesy,protože přesně jak píšeš ty.....delší nenarostly a ty prodloužené má skoro rok a je štastná

arrow
profile_image
Ilonaa
od 4. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

SPA díky za radu. Jsem ráda za kladné názory na keratin. Byla jsem totiž v šoku, když jsem si pročítala hlavně začátek diskuse, kde holky popisují, jak přišly o své vlastní vlásky po sundání. Jsem teď z té metody trochu rozpačitá.Asi to hodně závisí na kadeřnici, jak je šikovná. A jak se švagrová potýká s těmi "žvykačkovými" zbytky keratinu při rozčesávání svých vlásků při posunutí?Právě z toho mám hrůzu, že se mi vytrhá i to mé chmýří.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ilonko,normálně,přeci i každýmu musí bejt jasný,že ty vlásky na kterých máš připevněný pramínek,musí jich pár vypadnout....normálně taky vyčesávám vlasy....a ty tasm ted držej...taky jsem se podivily když jsem měla francouzské copány co my po rozpletení vylítalo vlasů ...a švagrová si fakt nestěžuje!!!URČITĚ JE TO SPÍŠ O ŠIKOVNOSTI KADEŘNICE!!!!

arrow
profile_image
Ilonaa
od 4. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

SPA jojo, přirozenému padání vlasů se nevyhne nikdo. Mě spíš zajímá, jestli se při odstraňování zbytků keratinu moc za vlasy nerve, jak to tu někdo dříve psal. A švagrové rozpojení při posunutí dělali kleštičkama nebo tím rozpouštědlem?

arrow
Neprodává v Bazaru

dělala jí to tuším tím rozpoštědlem,ale to ted úplně přesně nevím....zas tak jsme se o tom nebavily...ale moje kadeřnice říkala,že mi to potře tím rozpouštědlem a pak kdybys mě zabila nevím,jestli se to ještě musí pomocí těch kleští...jak píšu já je mám měsíc...

arrow
profile_image
Ilonaa
od 4. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

SPA koukla jsem ti do galerky, máš vlásky moc pěkné, opravdu. Ty indie jsi měla koupené už svoje, nebo ti je vybrala kadeřnice?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené