ahojte holky...
tak já jdu na sundání v pondělí, už se toho dne nemůžu dočkat...
už ty nandany nechcu... pořád mě tak tahají ty spoje dole...
ach jo

Ahojky holky,

POTŘEBOVALA BYCH PORADIT, dnes mi přišly asijské vlasy upravené na evropské, ale jsem z toho hotová, potřebovala bch poradit, mám pristoroj na upevnovani tech vlasku potřebovala bych sehnat jine vlasy (idnie, evropy cca 45-50 cm, 80-100 praminku, co nejlevneji) nevite kde bych je mohla sehat? Jen vlasy bez prace

arrow
Neprodává v Bazaru

dnes jsem byla na posunutí vlasu v esthé a paráda, mám svoje vlasy do pulky zad a nejsou vubec zničené, přitom mi nikdy nenarostly vlasy delší než přes uši uplně jsme si to užívala, muselame nechat chvíli bez nasazených vlasů

arrow
Neprodává v Bazaru

chodím na prodloužení od 8/06 takže neuveřitelně rychle....a jsou zdravé, jsem z toho dost nadšená

arrow
profile_image
Magdinka
od 3. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nelly2
už ty nandany nechcu... pořád mě tak tahají ty spoje dole...
Ahojky,
ty máš svoje vlasy nádherné, nemáš prodloužení stejnak zapotřebí
Já zas naopak ty nandany chcu, jak jsem byla teď na posunutí a sundala mi je, připadala jsem si jak plešoun....achjo

arrow
Neprodává v Bazaru

Nemáte někdo zkušenosti s vlasy od "vlasypopa"?

Myslím, že tyto vlasy si tady na fóru udělaly úžasnou reklamu, jak je patrné z diskuze, a holky si je nemůžou vynachválit.

Já jsem byla v pondělí na posunutí a mám podobné zkušenosti jako Nelly. Narozdíl od ní teda moje vlastní vlásky nejsou kvalitní, mám je jemné a vůbec ne husté, přesto mi po sundání zůstala na hlavě asi polovina. A rozhodně to není jenom dojem, vím naprosto přesně, jak "silný" jsem měla culík před nasazením.

Neumím si představit, jak budu existovat, až se rozhodnu vlasy shodit. S prodlouženými vlasy se cítím naprosto skvěle, nemám s nimi žádný výraznější problém, jsou jako moje, až na to, že moje nejsou
Vážně ale přemýšlím, že po novém roce půjdou dolů a budu se snažit zachránit a zregenerovat ten zbytek.
Podotýkám, že od začátku prázdnin polykám všemožné zaručené kombinace vitamínu, minerálů a stopových prvků, snažím se dodržovat zásady makrobiotické stravy, vlasy fénuji jen občas a velmi šetrně, zásadně nežehlím.
Logicky se ptám, co způsobilo ten úbytek? Keratinové spoje? Myslím si, že kadeřnice je velmi šikovná, při sundávání spoje sjížděly téměř samy, po posunutí mě nic netahá, nesvědí, nebolí... Možná se obecně prodloužené vlasy nesnesou s jemnými vlasy?

Spíš se tady zamýšlím, mrzelo by mě, kdybych zjistila, že se této parády prostě musím vzdát

Vláďa
Těžko říct, čím to je, že někomu vlásky pěkně dorostou a někdo o ty své přijde. Ale Nelly měla dost brzo po porodu, takže tím se to tak nějak vysvětluje. A navíc i s příchodem zimy se říká, že padají více vlasy někomu, kdo je citlivější na počasí. Já mám své taky jemné, ale přijdou mi v pohodě. Pod těmi prodlouženými mi pěkně dorůstají.

Hm, já má trochu problémy s hormony štítné žlázy, což s vypadáváním vlasů jde ruku v ruce, proto ty podpůrné prostředky, změna stravy atd.
Přesto si myslím, že i v období zvýšeného vypadávání vlasů by k takovému úbytku zkrátka nedošlo. Skoro bych si u sebe vsadila na poškození mechanické. Myslím si, že ty moje jemné vlaśky pramen, který mám nasazený, neunesly a částečně vapadaly. Soudě podle toho, jak tenký pramínek, resp. ztenčený pramíneček držel nastavené vlasy těsně před posunutím, cca 2 cm od hlavy. Možná bych měla mít tenčí pramínky, možná by mi jich na mou hustotu stačilo 80, 100 pramínků na mě může být hodně.

Vláďa
Ale ten ztenčený pramínek, který ti držel nastavené vlasy těsně před posunutím, je zapříčeněný tím, že ti z něj hodně tvých vlasů taky vypadlo. Když ti denně vypadá do 100 vlasů, tak kolik to je asi za 2 až tři měsíce. Ten pramínek, který drží vlasy před posunutím je daleko tenčí, než na který se to nasazuje.

Zrovna nedávno jsem četla nějakou studii o těch profláknutých 100 vlasech za den, kde se dost lidí shodovalo na tom, že je to spíš blbost, že tolik vlasů rozhodně nevypadne, ale je mi jasne, že o to nejde.
Víš, kdyby mi ty vlasy padaly přirozeně, nejspíš bych teď na hlavě neměla půlku. Zatím to vypadá tak, že mi jich vypadlo víc, než muselo. Ale třeba je to jen prvotní šok na tu zátěž a vlasy si postupně zvyknou. Byla bych ráda, i když jako to tady teď po sobě čtu, moc reálně mi to nezní. Možná by fakt stačilo jen ty pramínky napůlit, nevím. I když samozřejmě si ten objem, který teď mám, užívám.

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslím si že každý to má individuálně. Někdo říká že má jemné vlasy a ty prodloužené snáší v pohodě, někdo zase tvrdí úplný opak. Já spíš pořád řeším vhodnout kadečnici, která by mi ty koupené vlasy přidělala. V Olomouci to dělá hodně kadeřnictví, ale jakou mám jistotu, že to dělají dobře...

Vláďa
Ale ono ti jich nevypadne 100 denně. Ale má ti jich vypadnout max 100 denně, aby to ještě bylo normální. A když si vezmeš, kolik vlasů celkově máš na hlavě, tak těch 100 je nic.

Ahojky holky,

POTŘEBOVALA BYCH PORADIT, dnes mi přišly asijské vlasy upravené na evropské, ale jsem z toho hotová, potřebovala bch poradit, mám pristoroj na upevnovani tech vlasku potřebovala bych sehnat jine vlasy (idnie, evropy cca 45-50 cm, 80-100 praminku, co nejlevneji) nevite kde bych je mohla sehat? Jen vlasy bez prace

U mě by těch sto vlasů denně při nějaké pozvolné obměně asi zřejmých bylo Kdo má hustý vlasový porost, tam ten úbytek tak zřetelný nebude.
Tady psali u mužů o maximálně 80 vlasech denně:
http://zdravi.idnes.cz/ztrata-sta-vlasu-denne-neni -normalni-dv7-/zdravi.asp?c=A081010_143559_zdravi_ bad

Každopádně bych nechtěla strhnout diskuzi na dohadování o tom, kolik je a není normální, nejsem odbornice dermatoložka, pravdou zůstává ten individuální přístup.

Z prodloužených vlasů jsem nadšená, mám je od srpna a koňečně si užívám pocit bohaté hřívy. Že jsou vlasy korunou krásy, to je neoddiskutovatelné. Jen si myslím, že pro mě tohle řešení není dlouhodobá záležitost a pokud o své vlasy nechci přijít, budu jim muset dopřát pauzu, že prostě několikaleté nošení nezvládnou. Bohužel.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené