chanellina
aha, já si teď budu nechávat taky prodlužovat vlasy. Sehnala jsem nějakou paní přes internet, prodlužuje metodou keratin nebo micro ring. Keratin mi prý nedoporučuje, abych pak nebyla překvapená následky, doporučila mi micro ring, ale o žádné možnosti alergie na kov se nezmínila.

arrow
profile_image
čepička
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cassey:
Ahoj, já mám silikonové ringy na hlavě, nic mě nesvědí, ani netlačí, ani vlasy moc nepadají.. mám je tedy jen 2 měsíce a posouvala jsem jednou. Akorát je nevýhoda, že spoje jsou výraznější. Pořád mi to přijde lepší, než keratin.. to ho bych se bála.. co příspěvek, to negativní reakce..asi na to něco bude. Co to tu čtu, tak se fakt bojím o své vlasy čím dál víc. Sundavat se mi to ale opravdu nechce. Nevím, nevím...

arrow
Neprodává v Bazaru

cassey

cassey
ale o žádné možnosti alergie na kov se nezmínila.
to by ale rozhodně měla, protože je to celkem častý problém i tady se o tom několikrát psalo, čti..

[quote=nellifur2]nechala jsem si je prodloužit 70 prameny rovnými,technikou ring.To mi moc nesedlo sice jsou moc hezké,ale asi těžké a ty kroužky mi nedělali dobře,strašně mi svědila hlava a dělali se mi v hlavě boláčky

čepička
Pořád mi to přijde lepší, než keratin.. to ho bych se bála.. co příspěvek, to negativní reakce
Jen poslední dobou Nelly to nějak nesedlo, protože měla docela brzy po porodu a ono taky prostě někomu to sedne a někomu ne. To, že tady pak několik dalších holek začalo panikařit aniž by ještě viděly opravdový úbytek vlasů nebo poničení, to neznamená, že keratin zničí vlasy všem. Já mám keratin a jsem naprosto spokojená a vím, že nejsem sama.

Ahoj Nelly,

mě to po novém roce čeká taky.
Jinak každá metoda má to svoje. Já jsem s keratinem velmi spokojená, spoje nejsou viditelné, nic mě netahá ani nesvědí, objemem a délkou jsem nadšená, ale po posunutí jsem zjistila, že mi hodně vlasů upadalo. Pak jsou tady holky, které jsou úplně bez problémů, takže bude záležet na kvalitě vlasů, schoponosti kadeřnice odhadnout možnosti těch vlasů, na hormonální hladině, což by mohl být můj případ atd. atd.

Stejně o nějakém způsobu prodloužení přemýšlet budu vždycky, na krásné vlasy jsem si zvykla strašně rychle a bohužel je mít takové sama nikdy nebudu. Nešla bych do toho v případě, že bych sama byla majitelkou krásných hustých vlasů, které by byly schopné dorůst do určité délky. Viz Nelly, Eve a další. Tím se samozřejmě nechci zmíněných dotknout, vlasy mají hezké i bez prodloužení.

arrow
Neprodává v Bazaru

určitě záleží na kvalitě vlastních vlasů, některé jsou ok i po keratinu a některé jsou asi hodně slabounké a přetrahí se..

Ale přijde mi, jestli se vám ten úbytek vlasů trochu nezdá? Myslím tím, že máte prodloužené vlasy - krásnou hřívu a pak jdete na posunutí, vlasy vám sundají a máte pocit, že máte na hlavě "pár chlupů"? Proto bych chtěla poprosit Nelly jestli by sem vložila foto po sundání Já měla takový pocit po sundání řas Xtreme Lashes

chanellina
Přesně to si myslím také I když Nelly říkala, že přesně ví, jak tlustý měla culík předtím a potom. Ale u ní to opravdu mohlo být těmi hormonálními změnami v těle po porodu, takže u ní tomu věřím. Jinak si určitě každá zvykne kolik těch vlasů 3 měsíce na hlavě má a pak čerstvě po sundání to může vypadat špatně. Nedá se to dokázat, jedině spočítat všechny vlasy před a po
Já mám jemné vlasy, dosti ovlivněné odbarvováním na blond po několik let a nepřijde mi tedy, že bych jich měla méně. Určitá zátěž na vlasy to je, ale že bych byla opelichané kuře? To tedy fakt ne.

Určitě je ten rozdíl po sundání obrovský a člověk má tendenci to posuzovat subjektivně. Já jsem si ale přesně tohle hlídala , než jsem na prodloužení šla, a culík jsem si po obvodu prostě změřila. Po sundání tam mám půlku, tohle není hysterie, o které psala Mishka, tohle je FAKT. Ale abych tady nešířila paniku, mám drobné problémy se štítnou žlázou a zvýšené vypadávání vlasů je příznak. Před nasazením jsem víc vlasů na hřebenu sice nezaznamenala, ale je možné, že díky tíze těch pramenů se to "rozjelo". A pořád si myslím, že na kvalitu svých vlasů by mi stačilo prameny napůlit.

Mishko, na druhou stranu si myslím, že je dobře, že se tady taky ozvou holky, které ty problémy mají a není proč je bagatelizovat. To, že mně vlasy ubyly, neznamená, že ty s nimi musíš mít problémy.

Vláďa
tohle není hysterie, o které psala Mishka
Promin, já nepopírala, co tvrdíš. Mluvila jsem o holkách, které okamžitě plánovaly sundání vlasů ze strachu, aniž by měly takový důkaz jako Nelly, že jim ty vlasy vypadaly
Řekla bych, že ty hormony asi dělají hodně, jak tak koukám. Asi by si to holky s těmito problémy měly hlídat a raději se prodlužování vyhnout. Ale je dobře, že to ted už víme a můžeme tak varovat další. No ne?

Vláďa
Mishko, na druhou stranu si myslím, že je dobře, že se tady taky ozvou holky, které ty problémy mají
Já neříkám ale vůbec, že to není dobře. Jen se mi nelíbilo, jak se tady objevil názor, že na keratin jsou JEN samé negativní ohlasy, protože to tak není Ale samozřejmě je dobře, že tu jsou jak pozitivní, tak negativní zkušenosti Doufám, že už si rozumíme.

arrow
Neprodává v Bazaru

Vláďa
že je dobře, že se tady taky ozvou holky, které ty problémy mají
i já sem za to moc ráda jinak bych je už dávno měla bez rozmyslu a ted bych třeba byla taky nešťastná, takže je to opravdu dobře. A ty máš keratin?

arrow
Neprodává v Bazaru

holky pamatujete si na ten test v pořadu Maxi Clever jak testovali co vydrží a udrží vlasy??? Nepamatuju si to přesně do detailu, ale vlasy mají obrovskou sílu, mám takový pocit, že tam měli cop, který uzvedl auto nebo něco podobného nevím přesně. Kdž jsou vlasy pohromadě, tak je skoro nemožné je přetrhnout, tak proč by neudržely pár napramínkovaných vlasů navíc? Moná jede jen o špatný výběr kadeřnice, která neprovede práci jak má a je nešetrná, nevim

Ano, mám keratin. Opravdu co do údržby nemám naprosto žádný problém, vlasy umyju a jdu. Ale nejspíš si budu muset dát chvíli pauzu a dát si dohromady ty rozházený hormony a příště jít třeba do menšího počtu pramenů. Na svou kadeřnici nemůžu říct půl slova, je strašně šikovná, vlasy mi nepadají z pramenů a ani ten mi žádný nesjel. Prostě chyba bude ve mně

arrow
Neprodává v Bazaru

Vláďa
proč chceš míň pramenů? Takhle vypadají kouzelně hustě

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené