arrow
Neprodává v Bazaru

Dejnicka

Sluníčko, vlas má strukturu od kořínku dolů jako stromeček, když vlásky budeš foukat v předklonu(nebo je budeš podfukovat), představsi že ten stromeček je najednou vzhůrunohama a vlas se neuhlazuje ale roztřepuje, určitě jsi si všimla, že když vlásky tak to foukáš, jsou potom bez lesku.Doporučuji koupit pořádné foukací kartáče a uvidíš, že Ti vlásky prokouknou .Co se týká mytí..Krátké můžeš mít v předklonu vlas není tak těžký(nacucaný vodou) a netrpí tím pokoška hlavy, u dlouhých je to přesně naopak.Nejsem chytrá Horákyně, sama jsem to před dvěma lety nevěděla.Můj a jiní kadeřníci(ti dobří) mi to takhle nějak vysvětlili.

arrow
Neprodává v Bazaru

to alexxt
jakou máš délku? 50cm?

arrow
Neprodává v Bazaru

mmarci

45cm

arrow
Neprodává v Bazaru

alexxt
takže nebudeš moc vysoká,že?

arrow
Neprodává v Bazaru

mmarci

Nu nevím co je moc , ale měřím 174cm.

arrow
Neprodává v Bazaru

alexxt
tak to jsi mě potěšila,fakt. Mám o 2cm míň a líbí se mi délka tvých prodloužench vlasů.Jenže pokud bych musela objednávat 60cm prameny, tak bych pěkně provětrala kreditku

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

kocina: Ano ano, viděla a ty vlásky byly fakt krásné...já mám tmavě hnědé a vzala jsem si ještě 5 blond jen tak pro oživení, ale ty jsem si tam přímo nevybírala...ale i ty tvé odbarvené jsou v dobrém stavu nebo ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

mmarci

a jakou matodou ty vlásky a od koho budeš mít?Ty moje 45cm jsou hoodně dlouhé...

arrow
Neprodává v Bazaru

alexxt
Vlasy mi dělala kamarádka,co vlastní salón kousek od OV. Zpočátku jsem je chtěla jen zhustit, takže jsme daly 40pramenů v délce 40cm, připevnila mi je keratinem za tepla.(Nejsem odborník na metody a kamarádka dělá kromě keratinu i ringy apod.) Mám je úplně poprvé v životě a měla jsem obavy,aby mi nevypadaly moje vlastní.Teď se mi líbí,když se i prodlouží - ale zase nechci,aby mi váhou přidávaných pramenů odpadávaly moje vlastní.Proto mě zajímala délka tvých -vypadají, že jsou hodně dlouhé.Fakt supr.

arrow
Neprodává v Bazaru

alexxt

Ahoj tak takhle to podle mě má opravdu vypadat. Naprosto luxusní práce, vypadáš v nich krásně!!!! Délka se opravdu zdá mnohem delší než uvádíš. Já jdu teď na 40cítky tak jsem zvědavá. Ale musím říct, že hezčí vlásky jsem ještě vážně neviděla. SUPER!

arrow
Neprodává v Bazaru

alexxt

jakou na to používáš kosmetiku? Díky moc.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cory

Ahojky, díky..

když jsem měla vlásky po prvé používala jsem vlasovou kosmetiku od HAIRDREAM no ale žádná sláva, poto jsem přešla na KÉRASTASE a bylo to docela dobré.A teď používám SEBASTIAN-profesional řadu Laminates Masque a jsem mooc spokojená.Cenově je to jako Kérastase takže cca 1000Kč.Píšeš , že jdeš na 40cm..Jakou metodou a jaké vlásky budeš mít

arrow
profile_image
Mili79
od 12. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mmarci, kde sis nechala udělat vlasy? A na kolik tě to vyšlo. Máš to pěkné.

arrow
Neprodává v Bazaru

to Cory
40cm prameny ti vlasy taky krásně prodlouží. Záleží na tom, jak jsi vysoká/malá. Menší holky se stejnou délkou mají vlasy opticky delší.

arrow
Neprodává v Bazaru

to Mili79
vlasy mi dělala kamarádka,co má salón kousek od OV.Cenu má 95Kč/pramen 40cm.Protože jsem předtím nikdy neměla vlasy prodloužené,nechala jsem si nasadit 40pramenů a dnes jdu na dalších 20

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené