arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

chtěla bych si nechat prodloužit vlasy touto metodou,myslím,že to vyjde celkem levno když k tomu potřebuji jen ty kleštičky..spíš se bojím,aby se mi ty vlasy nezničily brzo i když jsou myslím evropské.Máte s tím někdo zkušenosti?
Chtěla bych to objednat odtud: http://www.kupvlasy.cz/

ja jsem mela touto metodou přidělaných jen pár pramínků.. kde mi to udělali zadarmo na veletrhu krásy.. ale jen tech pár pamínku mě neuvěřitelně tahalo tak po 3 dnech.. nebyly ani kvalítní a sundávání byla hotová katastrofa.. vytrhalo me to spostu vlasůů... touto metodou bych si teda vlasy nenechala prodloužit ale tak je to můj názor

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

podle mě to je jen zjednodušená metoda aplikace micro rings na které tu máš spostu diskuzí. a vlásky za cenu 100g za něco málo přes 1000,- za 43 cm určitě nebudou evropské ale evr. typu( tenčené asie) východoevropské vlasy seženeš nejlevněji za nějakých 54kč za pramen ( 54x100 takže 5400,- a to je rozdíl o proti tisícovce

Easy loop je dobré v tom, že nepotřebuješ háček na provlékání. Já ty očka používám na navlékání micro ring. Jediný rozdíl je v tom že máš tohle připravený, ale klouže to z vlasů, protože je to přilepené ke kroužku kolem dokola, což znamená že tvé vlasy jsou uprostřed a né u kroužku, kde drží v tom silikonu. Takže to klouže, mám to vyzkoušené. A za ty peníze to na vyzkoušení stačí, ale počítej s tím že po prvním umytí tě ty nekvalitní vlasy budou škrábat na zádech a cuchat se. Je to prostě jen na zkoušku. Kvalitní vlasy jsou prostě investice, která vydrží mnohem déle než si neustále kupovat nekvalitní vlasy.

Já jsem měla easy loopy z profibeauty, sice jen evropského typu, ale problémy s cucháním a škrábáním na zádech jsem neměla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené