arrow
profile_image
Terulka
od 2. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,
chtěla bych se vás zeptat jestli je vhodné teď na léto si vlasy prodloužit. Ptám se jestli to nevadí při tom horku... Mám krátké vlasy a právě na prázdniny bych si chtěla vlásky prodloužit. Máte nějaké zkušenosti? Předem díky.

arrow
profile_image
tetalee
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj teda promin,ale nevím proč by to mělo jako vadit?bože to jsou někdy diskuze já nevím...jestli si chces nechat prodloužit vlasy,tak jistě víš,že budeš muset chodit zhruba každé tři měsíce nechat popotáhnout zase zpět k hlavě,a to si jako myslíš,že holky c už je mají v létě na posun nechodí?nebo nevím z jakého důvodu by to mělo vadit?nebo si myslíš,že na léto je holky sundavaj?nebo já nevím co přesně by měli vadit...promin,nechci tě nějak napadat,ale tohle prostě už postrádá logiku...

Tak to je asi jasné, že v dlouhých vlasech je větší horko než s krátkými.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nosím vlasy již 3 rok prodloužené i v létě a v létě to opravdu příliš praktické není z toho důvodu, že bývá hodně teplo, cestujeme na dovolenou a máčíme vlasy v bazénech a v moři, z tohoto důvodu si je některé holky třeba před dovolenou nechají sundat a to z toho důvodu, že samozřejmě schnou déle (hlavně v místě spojů schnou fakt blbě) když si je namočíš a je v nich větší horko a taky někdo si je nechce příliš poničit (já třeba vím, že v moři dostanou bohužel zabrat a po létě je povětšinou vyměňuji za nové a jelikož vlásky přes léto rychleji rostou tak většinou posunuji po 2 měsících, v zimě stačí jednou za 3 měsíce. Každopádně někdy bych je taky na léto nejraději sundala ale zase se mi dlouhé vlasy prostě líbí a tak být bez nich nechci. Takže zvaž sama.

arrow
profile_image
Natthalia
od 31. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Terulka: Terulko, asi se ptás,jestli v nioch nebude hic a tak,jak se říká,že... Já je mám už pět let a nemám žádny problém kdyžtak si je dáš hezky do culíku a budeš mít sexy letní,dlouhý ohon ,jen u toho moře je škoda je máčet v té slané vodě,to se ničí dost a škoda penízku, tomu ja se raději vyvarovávám,nechápu,že někomu vadí,že se ptá,bože, no a co,není to nic nenormálního, bože!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na tetalee:
Když Tě to rozčiluje proč vlastně píšeš otravné odpovědi a pouze to nepřehlédneš ? Mě třeba víc než její založené téma vadí číst komentáře od "příjemných" lidí jako jsi ty. Kdyby takhle odpovídal každý, tak by omlazení vůbec nemuselo existovat !

Reaguji na Terulka:
Omlouvám se za odskočení od tématu.

Cituji m0a0d0a: tak by omlazení vůbec nemuselo existovat !

Pro otázky typu "Je v delších vlasech větší horko než v krátkých" opravdu existovat nemusí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Prodlužko mám už nějaký rok a je pravda, že je v tom trochu tepleji. prostě tak, jako je teplo v každých dlouhých vlasech.
Kvůli tomu si je ale určitě nesundávám, na koupališti je mám v uzlu pod kloboukem stejně jako bych měla i svoje vlasy. Když je hic, je příjemnější culík, ale jinak v tom problém nevidím.

Schnutí je náročné, ale ve 30st nebo u moře jsou suché hned a máš takový free efekt

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené