arrow
Neprodává v Bazaru

Naštěvuje někdo ordinaci prof. Karla Martiníka v Hradci Králové?

Já ho přímo nenavštěvuji,ale moje kamarádka k němu loni chodila, co Tě zajímá???

arrow
Neprodává v Bazaru

a podařilo se jí zhubnout? Já u něj byla před týdnem na vyšetření a docela mě dostal, co všechno se dá poznat.

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Gaba
Kamarádka k němu taky chodila, nezhubla, protože má problémy se štítnou žlázou, a navíc jí bylo zle z jeho tabletek na zrychlení metabolismu. Jinak prý ostatní ženské byly víceméně úspěšné, jen na ty tabletky si jich stěžovalo víc.

arrow
Neprodává v Bazaru

džína
já mám sníženou funkci štítné žlázy a právě mi ho doporučila obvodačka, dostala jsem od něj jak tbl na štítnou žlázu, tak metabolickou směs a za týden jsem shodila 1 kg a to jím normálně a všechno co do ted. Váha se mi už několik let nehnula, tak jsem zvědavá jestli se to konečně zlomí

Gaba
Podařilo, ale po roce to zpátky nabrala..vše....hlavně nedoporučuji brát od něj ty ERSINORSKÉ tablety,mám tu jednu pacinetku, která si na nich udělala závislost(obsahují ephedrin) a skončila na psýšce..!!!!

arrow
Neprodává v Bazaru

Alexxa
tuhle skutečnost jsem slyšela taky, ale zas na druhou stranu toho ephedrinu je tam tak zanedbatelné množství, že se mi tomu nechce věřit. Já mám brát maximálně jednu tbl. za 14 dní

arrow
Neprodává v Bazaru

já u něho byla jednou s mojí pětiletou dcerou,ale s opačným problémem s hubeností..
Ale moje mamina k němu leta jezdila skrz nadváhu úspěšně zhubla 20kg.
JE to vyhledávaný odborník který asi ví odčem mluví, nicméně já sama osobně bych ho asi nevyhledala, jsem zastánce jiného druhu hubnutí.

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Gaba
Alexxa
No, já jsem to o těch tabletách nechtěla říkat až takhle jednoznačně, protože to jsou informace z bůhvíkolikáté ruky, ale slyšela jsem totéž co píše Alexxa... A když už teda drby, tak jsem slyšela, že je dobrý psycholog až tak trošku manipulátor... není to moje zkušenost.

Mohu to potvrdit, je to pravda, ty tablety jsou strašné svinstvo...ephedrin je zakázaná látka, berou ji sportovci na dosažení lepšího výkonu(doping), fetáci... ve větších dávkách enormě zatěžuje srdce, taky znám případ, kdy paní skončila na kardiologii s arytmii....jinak plně souhlasím s džínou s předposlední větou...můj soukromý názor a názor zdravotníka...NIKDY bych k němu nešla...

arrow
Neprodává v Bazaru

džína
to si zas nemyslím, z osobní zkušenosti musím říct, že mě nějak neovlivňoval. Byla jsem už u výživovýho poradce Havlíčka a výsledky na body statu jsem měla podobný jako u Martiníka. Váhu mám v normě a podle něj hubnout nepotřebuju, jen zformovat. Ale mě se má váha nelíbí a tak jsem ho spíš přemlouvala já, aby mi nějak trošku pomohl nastartovat metabolismus. Mám poruchu štítné žlázy a je možné, že po nasazení léku na šž bude vše ok.

Rachel
taky jsem to zkoušela všemožně, ale prostě těch 15 kg co jsem nabrala během 1 roku prostě nevím jak dát dolů. Do svých 20ti jsem měla maximálně 45 kg. Sportuju 6 x týdně 1,30 h, jím docela dost zdravě. Už jsem i zašla na liposukci, prostě chci to svoje tělo zase zpět.

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Gaba
Podle mého názoru dobrý, i laický psycholog přesně pozná, kdo se manipulovat nechá a kdo ne... Mrkla jsem na Tvé fotky ( předesílám, že jsem pěkný perfekcionista ) a chci se zeptat, odkud chceš těch 15 kilo zhubnout? Chápu, že se Ti nelíbily ty lokální "nadbytky", ale kolik prosím Tě měříš, že chceš mít 45 kilo? Neber to, prosím, že chci poučovat, radit, ale aby to hubnutí fakt nebylo na úkor zdraví...

arrow
Neprodává v Bazaru

džína
ne, to jsem asi špatně napsala, nechci 45 ale dostat se na 56 kg by bylo super. Při své výšce 162 cm si myslím, že bych byla nesmísně spokojená.

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Alexxo

taky si to myslím, že dávat do tabletek efedrin a pak hlásat, že u mne se dá bez problémů zhubnout...to teda je podivné !
Já bych to třebas nemohla ani náhodou, protože potřebuju svůj tlak v normě a když se mně zvýší, tak mně víc bije srdíčko, taky snesu 1 - 2 kávy denně víc už ne, protože pak mám arytmii no a kdybych si toto dala, tak nespím ani náhodou. Kávu si po 14.00 hodině kvůli tomu ani nedávám a to chodím kolem půlnoci spát. Za to mně teda nějaké kila nestojí, stačí nejíst přílohy a ne efedrin.
Kamarádka tam chodila a pak všecko když to nejedla, dostala zpátky, myslím kila. Takže je to populistické. Můj názor.
janis

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevím Gabo jak ty, ale já výkonnost nepotřebuju zvyšovat. A si myslím, že když je člověk zdravej, tak to nepotřebuje. Každý jsme jiný, někdo pomalejší a někdo raketa. To stejně nějakým zvyšovačem dlouhodobě nezměníš.
Můj názor je, trošku omezit maso, zkus to. Jíst třebas obden. Já když se najím několikrát denně masem a několik dní po sobě, tak protože mám pomalý metabolismus, tak se cítím unavená a taky sacharidy, jak je jich v těle víc a máš překyselený org.tak je únava. Ale to si prostě musíš vypozorovat. Já taky nejsem drobeček - 162 + 63 kg. Zkus to.
janis

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené