Dobrý den,měla bych dotaz na kadeřnice jestli se tu najde aspoň někdo kdo by měl nějáké zkušenosti s kadeřnickýma nůžkama zn.Katto

o nůžkách píšou toto (prosím moc o radu)
nůžky KATTO vyrobených z té nejkvalitnější japonské oceli. Zárukou kvality je právě velmi kvalitní japonská ocel s velmi vysokou kalibrovanou tvrdostí, to zaručuje u nůžek KATTO mít ty správné vlastnosti pro dlouhodobé udržení ostrého břitu. Nůžky jsou opatřeny regulací s kuličkovým ložiskem a jsou prodávány se zárukou 2 roky. Samozřejmostí je nákup bez rizika, neboli při nákupu přes internet Vám garantujeme vrácení peněz do 14-ti dnů po nákupu zboží a to bez udání důvodu. Všechny produkty KATTO Vám příjdou exlusivně zabalené v koženém pouzdru spolu s návodem jak o nůžky pečovat. Nůžky KATTO jsou to nejlepší v poměru cena/kvalita na českém trhu!

Popis produktu - sady pro praváky:
1x Kadeřnické nůžky PHQS - 1023, velikost 6", vysoký lesk, barva zlatá, vyrobeny z tvrdé, nerezavějící, japonské oceli.Nastavovací kolečko pro regulaci přítlaku.

1x Efilační nůžky PTS - 1102, velikost 6", vysoký lesk, barva zlatá, vyrobeny z tvrdé, nerezavějící, japonské oceli. Nastavovací kolečko pro regulaci přítlaku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené