Můžete mi poradit profi barvu která dělá pěkné studené odstíny? Prozatím mám vyzkoušenou Wellu a Echos Color-u kadeřnice i doma. Mé vlasy jsou původně (v mládí) světlý kaštan,teď už jsou prošedivělé tmavě plavé.Barvy jsem kupovala 8.0 i 9.0-ty chytly okamžitě po nabarvení do teplého odstínu nebo 8.1-ta chytla hezky do 14 dnů se taky vymyla do teplého odstínu.Díky za rady.

Ještě dodám,že vyvíječ jsem měla 6 % i 3%

Ani jedna a ak aj tak nie na dlho ...ďalšia vec je že záleží od pigmentu vlasu resp. podkladovej farby.. Ja osobne mám asi pigment na h....ja som si kúpila Goldwell Topchic 6SB strieborá hnedá + ešte som si do nej pridala modrý a strieborný pigment čo už je fakt moc sivá farba a aj tak po pár zmytiach som mala teplý odtieň..Vyvíjač som použila 6%. 3% by bol lepší ale nekryje šediny.tak neviem táto otázka reps. téma je dodnes aj pre mňa veľkou záhadou ći vôbec nejaká taká farba existuje..

Reaguji na tamarka1105: Mi právě kadeřnice říká,že mám hodně červeného pigmentu.Takže docházím pomalu taky k názoru,že mi žádná barva neudělá studený odstín.Teď mám v Kadeřnických potřebách koupenou barvu Kallos 8.00,budu barvit příští týden,snad se stane zázrak

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené