Vždy jsem se barvila vlasy barvou z drogérie.Už jsem je měla vyzkoušené.Po Palette byly vlasy hrozně zatížené,tvořily na hlavě helmu.Po Garniéru byly o něco lepší.Nakonec jsem se barvila barvami od Loreálu.jenže všechny odstíny co jsem používala mi vyřadili.Začala jsem tedy zkoušet profi barvy.Teď mám první-Echosline.Odstín je pěkný,nevýmývá se,ale vlasy jsou zatížené.Mám je jemné,vlníté a Echosline mi je vyrovnává,vlnky se z poloviny vytratily.Šampony ani jiné přípravky jsem nezměnila.Můžete mi poradit profi barvu po které jsou vlasy lehké,vzdušné a vlnky nenarovnané? Děkuji.

Já jsem měla skvělé zkušenosti s REVLONEM, ale vždy u kadeřnice. Vůbec nevím, zda by se dal sehnat i když nemáš živnost na kadeřnici a mít ho doma. Já bych o to hrozně stála, ale všude na internetu, kde ho prodávají, tak chtějí IČO při registraci před objednávkou.

Natural Choice Colors, vlásky budeš mít jako princezna. Ale pouze u kadeřnice k dostání. Nicméně možná by ti mohla pomoci nějaká regenerace ... odkdud jsi?

[cituji=5Peta]
Reaguji na sajunka11:
Holky díky.Profi barvy neobjednávám z netu,ale mám poblíž Kadeřnické potřeby,kde mi profi barvy prodají i bez ŽL.Ale vámi nabízené barvy jsem tam neviděla.

Cituji KrásnéToulání: Ale vámi nabízené barvy jsem tam neviděla

no to je právě tím, že to jsou opravdu PROFI barvy, kadeřnice na to mají svoje dealery a prodejce, kteří to vozí přímo jim do salonu, mívají rlzná školení atd. Proto to asi ani není jen tak na doma a z těch stránek, kde jsem to viděla prodávat, tak si to asi nelajznou prodávat nekadeřnicím.... Ale co já vím, třeba se pletu.

Reaguji na 5Peta:

Přesně tak ... Ono třeba ty barvy NCC se dávají na mokré vlasy - kdyby se dala na suché, tak jsou zničené.
Představa, že to aplikuje kadeřnice bez školení, vlasy zničí, tak to svede na koho? Na barvy, takže proto skutečně profesionální barvy nejsou k dispozici. Jsou pro to důvody.

Cituji sajunka11: kdyby se dala na suché

Opravuji: Zda se barva dává na mokré či suché vlasy je vždy uvedeno na přiloženém návodu.Barvím se už dlouhá léta nějaké zkušenosti mám

Reaguji na KrásnéToulání:

Aha, tak já mám jiné zkušenosti, ale to je v pořádku. Když máte dlouhá léta zkušenosti, určitě to tak bude!

Holky a kterou z těchto značek by jste mi doporučili: Subrina,Black,Vitalitis nebo Londa? Jelikož v odstínech budu tápat ráda bych do začátku vyzkoušela levnější značky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené