arrow
profile_image
nikinka21
od 21. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nemá někdo z vás a nebo z vašich známých zkušenost s programem chytrý nájem, který nabízejí ekonomické stavby? http://www.ekonomicke-stavby.cz/esp/dom.php Náhodou jsme narazili na tyto stránky, kde by nám postavili domeček a my bychom ho pak formou nájmu postupně splatili a za zůstatkovou cenu třeba 60 000,- domek poté odkoupili. Platí se tedy záloha 170 000,- pokud máte vlastní pozemek..pokud ne, tak záloha činí 300 000,- Nejvíce nás zaujalo, že po celou dobu splácení (např.30let) je na něj záruka..Co myslíte? Není to nějaký podvod? Takhle by to mohl totiž udělat každý..

ahoj .. firma ES jsou neskutečné potvory.. byli už i v Černých ovcích, je na ně spousta špatných recenzí, žalob apod. .. a přesto dál fungují díky našim báječným soudům.. takže bacha

arrow
profile_image
nnicool
od 11. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

TAKY SE MI TO ZAMLOUVÁ..ALE KOUKNI SEM http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=23310 8

arrow
profile_image
Paja321
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak tak, ES nebrat. Sháníme firmu pro stavbu RD, na ES jsem také narazila na diskuzích a nanašla jsem jediný kladný ohlas....

arrow
profile_image
nikinka21
od 21. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, děkuji všem..koukla jsem na stránky zpovědnice a i shlédla černé ovce a mazec!! Jak je možné, že ta firma pořád funguje Takových lidí co se napálilo! Ještě že je internet, protože jinak bychom na to s přítelem naletěli taky...Baráčky mají totiž nádherné a opravdu za dobré ceny...Dokonce jsem si už vybarvovala v modelu jak bych chtěla, aby vypadal exteriér domku Co se týká staveb na klíč od jiných firem, tak tam bude jistě taky hodně podvodníků, takže pokud se rozhodnem stavět nejdřív zapnu počítač a budu hledat všude možně na netu. Ještě jednou dík

arrow
profile_image
Paja321
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Doporučuji stránky www.modrastrecha.cz tam se dozvíš mnoho informací a doporučení na ověřené firmy. Jinak u nás zatím vítězí-Rýmařov a AKEdreamhouse.

Program chytrý nájem teda nemáme, to za nás asi ani nebylo, ale máme tak měsíc před kolaudací, už se nemůžu dočkat, až bude po všem. Přestože, vše probíhalo v pořádku, bez nějakých závažných komplikací, všechno za nás ES zařídili, my vlastně nemuseli dělat žádné velké kroky, jen ověřovat podpisy, dojíždět na schůzky do firmy, komunikovat s manažery stavby, ale přesto jsem ráda, že se blížíme konci a teď už budeme řešit jenom ty starosti, kam pověsit obraz, jaké záclony koupit, jak vymalovat zdi v novém domku a třeba i jaké stromky nakoupit do zahrady. Už se moc těším.

No tak máme hotovo, nedávno jsem psala, že se blížíme kolaudaci, tak už se tak stalo - BYDLÍME KONEČNĚ VE SVÉM VLASTNÍM DOMĚ.

arrow
profile_image
VeruFu
od 12. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na hesinka:

Také mám zkušenost s firmu Ekonomické stavby a patřím mezi tu spokojenou část jejich klientů. Rodinný dům máme bungalov, postavený před rokem a půl, zatím bez závad. Vyřizovali za nás vše co šlo, úvěr na dům, projekt, povolední stavby, stavbu samotnou, kolaudaci a následně jsme si nechali od nich udělat i zahradu. Cenový průměr, za ty služby si ráda připlatím.

Reaguji na VeruFu: Jé, to je dobře, že se tu objevil další spokojenec s ES.My už máme taky konečně skoro hotovo, zařízeno, vymalováno, hotovou z velké části zahradu a teď už nám chybí jen dětské pokojíčky a pak už jen dolaďovat detaily. Tak to vám přeju Veru, že už taky máte kde bydlet. Ostatním, kdo chce s ES stavět, držím pěsti, aby dopadli taky tak dobře, jak my.

Reaguji na nikinka21: Proč firma pořád funguje? protože to s ní není tak zlé, jak se popisuje, my teda směnku jak se o ní všude píše neměli, měli jsme něco našetřeno, dům máme pěkný, jsem spokojena, vůbec si na nic nestěžuju, ale ten program chytrý nájem vůbec neznám, to maj asi nějakou novinku, my měli ty mladou rodinu.

Jéé, další diskuze o Ekonomkách, to se nám tu urodilo příspěvků. Já jsem teď právě do jedné psala, tam se řešily černé ovce a Ekonomky, tak jsem uváděla, že existuje i portál, kde Ekonomky vysvětlují příběhy klientek, které je v diskuzích a v televizi a jinde v médiích napadají, takže jestli chcete, tak se na to mrkněte i vy, je to celkem zajímavé čtení, jen nevím, co si o tom všem myslet, jaký si na to udělat názor, kdo má pravdu a kdo ne. Asi je to někde napůl, dle mého, ale když lidi nemaj peníze, tak se nemůžou pouštět do stavby, jinak jsou problémy hned na cestě, to dá rozum. Ten odkaz je http://www.es-kancelar.cz/prosetreno/ .

arrow
profile_image
VeruFu
od 12. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na leničkaval: Tak to je docela dobrý teda, přečetla jsem si pár příspěvků, paní Novobilskou jsem i viděla v televizi, ale ten její případ se mi teda nezdá. Já znám lidi, kterým ES stavěly a vím, že to taky mají dobrý, já spíš vidím problém v tom, že lidi nemaj peníze a tak pak vznikne někde problém při stavbě a když to jede, tak už to pak asi nejde zastavit, lidi se soudí, protože si myslí, že pochybyla firma, ale popravdě kdo staví v dnešní době bez peněz nebo něco vyrábí bez záloh? Bohužel nikdo.

Reaguji na VeruFu: Jako někdy si říkám, o čem vlastně ty diskuse vypovídají, jestli je to pravda, co se v nich píše nebo není a jestli není lepší sehnat i někoho, kdo vám poví pravdu, jako nějakého známého, který také stavěl nebo ten jejich referenční dům, kde se setkáte s těmi majiteli již postaveného domu. To mi přijde lepší než nějaké psaní na netu.

arrow
profile_image
VeruFu
od 12. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlas s vámi paní Macinová. Teď jsem právě reagovala i do té druhé diskuze na téma Ekonomické stavby. Težké někomu radit, těžko doporučovat, přestože jsme byly obě spokojené se službami i stavbou. Jak říkám, nám to vyšlo, jinému nemusí a naopak. Záleží vždy na tom, jak kdo financuje, jak má záložní peníze, jaké stavebníky bude mít na stavbě, jak to pofičí na úřadech a mnoho dalších faktorů a ty má každý, kdo staví jinačí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené