arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky. Minulý rok jsem byla na tumescentní liposukci boků. Bohužel mi ale vznikly prohlubně a jiné nerovnosti a kůže není tak hladká jak byla předtím, je hned vidět, že se s ní "něco" dělalo, a navíc se mi zdá, že to není odsáto dostatečně. Chtěla bych jít na opravu, ale zvažuji, jestli jít k původnímu operatérovi anebo k někomu úplně jinému (zvažovala jsem o šetrnější formě - liposukci body jet). Měla některá z vás podobný problém a jak jste to řešily? Děkuji moc za cenné rady. Fotky mám v galerii.

prohlubn

prohlubn

Hmm.tak takto boužel přesně vypadá nevydařená liposukce..Jistě by stálo za to zajít za původním operatérem a žádat opravu..Pokud ,,reklamaci,,operatér uzná měla by jsi zaplatit jen za narkózu,v případě,že ti opraví všechny partie naráz!Pokud ji neuzná a bude chtít zaplatit za celou operaci,určitě bych se obrátila na nějakou jinou kliniku..

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že se liposukce strašně podceňuje - každý řekne - jo, to je jednoduchý, to zvládne každý operatér - realita je taková, že když vás moc odsají, tak prohlubně vám pomalu nic neodstraní - maximálně vyplnění tukem či jinou látkou. Proto dobře zvažujte, kam jít.

A k tobě - myslím, že boky nejsou kvalitně odsáté, spíš dost přesáté, ale jít na opravu a dál je odsávat je blbost, už není co - akorát by ti vzniklo víc prohlubní - nech si odsát vnější stehna a ono se to srovná aspoň trochu i když nějaké díry asi bohužel zůstanou. Taky bych ti možná doporučila si nechat odsát vnější stehna body jetem a odsátý tuk vložit do děr na bocích.

arrow
profile_image
burda
od 19. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Asi bych fotografie poslala někomu, ke komu bys chtěla jít na opravu, aby se sám vyjádřil, jestli se s tím vůbec dá něco dělat. Může to totiž pak být i horší..Kdo ti dělal lipo? Já mohu doporučit určitě pana doktora Janečka, má spoustu pozitivních referencí

ahojky, nezlob se, ale podle mě na té poslední fotce v galerii je vidět, že jsi papala když se po lipo nehlídáš v jídle, tak ztloustneš tam, kde odsáta nejsi a potom se udělá přesně to, co je vidět a fotce. Neházela bych to primárně na špatně odvedenou práci, protože holky, co jdou na liposukci si myslí, že už se hlídat v jídle nemusí a tak si dopřejí něco navíc(protože jsou přece hubené a tak např. zákusek neuškodí že). Jinak také doporučuji Mudr. Janečka, ale aby to nedopadlo hůř, jak píšou holky.

Cituji wovel: ztloustneš tam, kde odsáta nejsi

u tohoto jsem zjistila že je to blbost já právě přibrala HLAVNĚ na místech kde jsem byla odsátá, takže +10 cm na břiše v obcích a přes stehna, nakonec jsem ráda že jsem nebyla na odsátí zadku jinak i na něm bych přibrala.
Za mě liposukce určitě ne taky jsem bohužel nalítla na kecy o " zázraku hubnutí ( blbý 2 cm dole) a nepřibrání na odsávaných plochách

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Wovel

Ta fotka, o které mluvíš, je focená měsíc po lipo a váha se mi zvýšila o kilo/dve, ale až po skoro roce. Takže to rozhodne nebude nějakým papáním .

Původnímu operatérovi jsem fotky posílala už po měsíci, ale tvrdil mi, že ať ještě počkám, že by se to mohlo srovnat. Samozřejmě mi nabídl opravu, ale já se bojím, aby to nedopadlo ještě hůř. Mj. se jedná o operatéra s mnoha pozitivními referencemi. Kamarádka také u něj byla na bocích, ale takový problém řešit nemusí.

Co se týče odsátí vnějších stehen, byla by to možnost, ale to by se tím pádem už vůbec nevytvořil tvar postavy, o který jsem usilovala předtím (posledni foto v galerii -ideál- ala přesýpací hodiny).

arrow
profile_image
MiBa82
od 9. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojky,já jsem z toho taky nešťastná,mám taky takový prohlubně na bocích,jsem 3 měsíce po lipo boků a mám tam přesátá místa a hrboly,já se modlím,aby to zmizelo,ale když vidím tvoji fotku,jako bych viděla sebe a mám to hlouběji

arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na shushu:
Ty jo, tak to je teda síla.. A nemáš náhodou dělaná i vnitřní stehna?

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji shushu: Původnímu operatérovi jsem fotky posílala už po měsíci, ale tvrdil mi, že ať ještě počkám, že by se to mohlo srovnat. Samozřejmě mi nabídl opravu, ale já se bojím, aby to nedopadlo ještě hůř. Mj. se jedná o operatéra s mnoha pozitivními referencemi.

Možná by nebylo na škodu uvést jeho jméno, protože takových nepovedených lipo u něj může být i víc, tak aby tomu ostatní předešly.

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji shushu: já se bojím, aby to nedopadlo ještě hůř

No a jak by to vůbec mohlo dopadnout líp? Když se koukneš na boky, je jasně vidět, že jsou přesáté, proto jsou tam ty díry a prohlubně, takže když tě znova odsaje, tak snad nechci vidět, jak to bude vypadat.

Pokud nechceš odsávat vnější stehna, což nemusíš, při pohledu zezadu se zdají v pořádku, tak pokud máš nějaké problematické jiné místo, tak se tam nech odsát a získaný tuk vlož do prohlubní, dál je možná aplikace bio alkamidu, metacrillu či jiných látek na korekci těla...jinak nepomůže nic.

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Slivanka: nemáš náhodou dělaná i vnitřní stehna?

jj, asi ano...ale tam se to nějak přehlídne....hlavně už k tomu doktorovi nechoď - udělat takový díry, to nechápu - když se podíváš na foto zezadu a představíš si vyplnění těch děr , tak ti to udělá hezkou křivku ve tvaru těch hodin, už to neodsávat

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na pulspuls:

Já myslela, že by se doodsál ten zbytek nad tou prohlubní a aspoň trošku se to vyrovnalo. Už jsem poslala fotky doktorovi na Body Jet z Jindřichova Hradce. Klidně bych si nechala odsát i něco jiného a předělat tuk do prohlubní na bocích, jenže předělaní tuku, který většinou vkládá do prsou, stojí 50 tisíc a to opravdu dávat za to nechci.

Co se týče lékaře, nechci jmenovat, protože asi 90 % na Omlazení má kladných referencí, podle toho jsem si ho také vybrala. Poměr cena-výkon.

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji shushu: doodsál ten zbytek nad tou prohlubní

no , problém asi spíš bude to, že je tam kost a kost neodsaješ.....podle mého už je to odsáto tak nějak na maximum...samozřejmě by to šlo ještě odsávat jakoby nad tou kostí, ale to by jsi pak oblast vedle břicha měla odsátou, pak by ti trčela kost a pak by byla prohlubeň....snad jsem to vysvětlila pochopitelně.....ale tak je to na tobě, co s tím provedeš

Mohu se zeptat,u koho jsi byla na te liposukci?Já mám ten samý problém.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené