Vaše rady, moje proměna

Aký strih a farbu vlasov zvoliť?

Ahojte, už dlhšiu dobu premýšľam o nejakej vlasovej zmene, ale neviem sa rozhodnúť. Poradťe mi prosím, aký strih vlasov a odtieň vlasom by sa mi hodil.Celý život som mala svetlé vlasy, aj sa mi blond páči, ale chcela by som nejaký iný odtieň, ktorý by sa mi hodil. Mám zvoliť svetlejšiu alebo tmavšiu? Prikladám aj fotky , na ktorých sa mi páči strih vlasov. Ďakujem za každý názor :)
Vlasy

ja.jpg

vlasy_2.jpg

vlasy.jpg

Rady

Ahoj, budu se asi opakovat, ale pokud chce blondýna změnu, neměla by jít hned do tmavé-ta se opravdu blbě stahuje, pokud se ti pak nelíbí. A doporučila bych si přirozenou blond jako nosí například Taylor Swift. Neni to žádná mega změna, ale přesto budeš jiná. Dá se sehnat v drogérii například od loreálu, garnier, má označení vždy 8.1, nebo 8/1 i 8/13 dělá garnier Olia. Tyhle odstíny se vymývají tak do 2-3 měsícu, takže taky by se nic nedělo, kdyby to nebylo ono Střih bych klidně nechala, nebo udělala mikádo (9)
Myslím, že by ti mnohem víc slušel teplejší odstín blond např. medová blond, zlatá blond atd... (0)
Do tej úplne svetlej by som nešla ale na tej druhej fotke vyzerá farba aj účes super, keby sa kaderníčke podarilo podobný efekt docieliť mohlo by to vyzerať super . (0)
Ahoj do světlejší barvy bych už v tém případě nešla Možná něco takového, jak má Jen na fotce A vlasy bych trochu pokrátila. Asi bych šla do elegantního mikádka Btw. blond slečna na tvém obrázku má také moc pěkný střih (0)
Určitě ne tu tmavou barvu co jsi přidala obrázek. To by jsi zestárla o 30 let. Sluší ti blond a nebo světlejší hnědá. Určitě bych dala rovnou hustou ofinu to ti bude mega slušet. V blond ti to sluší, ale pokud chceš změnu střihu, tak tu ofinu a ještě bych to zkrátila. Máš hodně vysoké čelo a ta ofina by to hezky rozbila. (0)
zlatavá blond by mohla být zajímavá, střih bych neměnila .. naopak si myslím, že vysoké čelo nemáte a ofina by vám neslušela (0)
Ten první střih (blondýnka) by ti určitě seděl ... Co se týče barvy, do světlejší blond bych nešla, spíše do takové špinavé blond. Nebo jak už tady psala Veganatt, zlatá blond by nemusela být špatná (0)
Ten první střih i blond barva (0)
barva a střih na druhé fotce by k tobě šli. (0)
Podle mě by ses blond barvy měla zbavit, takže určitě bych nezesvětlovala. Máš sice modré oči, ale světle hnědá by ti hrozně prospěla a slušela by ti daleko víc. A určitě bych trochu zkrátila vlasy, to vzdušné mikádo na 3. fotce je super a umím si tě v něm představit. (0)