Vaše rady, moje proměna

Ani černá, ani blond, ani blonďatý melír

Ahoj. Už asi rok přemýšlím, jakou barvou si mám obarvit vlasy. Dřív jsem měla "šílenecké období" (oranžová, červená, zelená, modrá atd.). Ale teď už chci barvu, která mi sedne. Prozatím mám tmavě hnědá vlasy a blond podbarvené. Přemýšlela jsem nejdříve o blond, ale to mi kamarádka vymluvila (mám hodně světlý obličej a velmi husté vlasy a navíc přírodně vlnité). Černá mi taky nesluší a blonďatý melír už u mě taky neuspěje.
Poraďte mi prosím
P.S. - Fotky jsou tak z různých akcí s kamarádkou, jelikož nejsem moc fotogenická
Vlasy

IMG_3052.JPG

IMG_1721.JPG

IMG_2944.JPG

Rady

Tak zaprvé by to chtělo změnit spíš výraz na fotkách, než vlasy.. ty hnědé ti sednou, zaměřila bych se taky více na obočí, protože to máš oproti vlasům dost tenké a nevýrazné. určitě zůstaň u hnedých prelivů tipu casting, které neničí vlasy. Blond by ti opravdu nešla.. Nejlepší mi přijde barva, co máš na první fotce (7)
Zůstala bych u barvy, kterou máš na fotce s kamarádkou . Světlou barvu si na tobě nějak nedovedu představit a černá by byla u tebe moc tvrdá, ale tu už máš asi vyzkoušenou, když píšeš, že ti nesluší. Do blond bych v tvém případě ale určitě nešla. (5)
Hezká barva je ta na první fotce. Jedině bych změnila výraz, jsi hezká holka, ale tohle nepůsobí hezky... (2)
Já bych volila přírodní studenou hnědou. Hlavně ne nic do zrzava. (1)
Zůstala bych u čokoládově hnědé (0)
Hnědou co máš na fotkách ti sluší. Možná bych to jen zkusila trošku zesvětlit na světle hnědou, ale více bych neexperimentovala (0)
Vyzkoušela bych nějaký čokoládově hnědý přeliv - nebo možná něco s mahagonovými odlesky? + bych dobarvila obočí zbytečně ti zanikají krásné oči v brýlkách, když bude výraznější obočí, tak více vyniknou .. navíc sedí více k tmavým vláskům (0)
Určite čokoládová hnedá prípadne iný odtieň tmavo hnedej. Blond určite nie a ani žiadny blond spodok. Prípadne by som doporučila sa vrátiť k svojej pôvodnej farbe. (0)
Zůstala bych u hnědé, jen by bylo dobré zvýraznit to obočí, fakt to udělá hodně. (0)
já byla ve stejné situaci a udělala jsem si hnědé s odstínem do červena a do toho růžové slabé proužky jen pár vepředu a bylo to fantastické (0)